Jprdl, PiS, PiS, PiS, dorżniemy albo pogonimy, efekt konwenc

Jprdl, PiS, PiS, PiS, dorżniemy albo pogonimy, efekt konwencji PO .N
 
Jedynym efektem tzw. konwencji zjednoczeniowej  PO i .N w Warszawie było wypowiedzenie dziesiątki razy nazwy partii PiS z reguły w konwencji knajackiej.

Po wypowiedzeniu onegdaj przez Zdradka frazy o konieczności „ dorżnięcia watahy PiS”, szef PO Schetyna chce się wcielić w Piłsudskiego i tak jak Marszałek pogonił bolszewików, tak, Schetyna chce pogonić PiS.

Zakąska albo przystawka PO, partia . N , która ustami przewodniczącej Laubzegi, wydusiła z siebie , że samorządy trzeba bronić przed „ zarazą” PiS, oto najważniejsze wnioski z tej tzw. konwencji zjednoczeniowej.

Jeżeli do tego dodamy słowa z konwencji prominentnego polityka PO Halickiego, że W-wa musi iść drogą HGW, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jeżeli chodzi o W-wę, to co chcą wywalić z mieszkań komunalnych nie 40 a 60 tys. lokatorów, a czyścicielom kamienic  na tzw. „ ducha” oddać następne kamienice?

Wydaje się , że PO wraz ze swoją przystawką, wpadła w jakąś chorobę,  może w echolalię, co objawia się ciągłym powtarzaniem PiS, PiS, PiS.

Żadnych propozycji dla przeciętnego obywatela, tylko przemożna chęć powrotu do władzy, w czym widać efekt Pawłowa , tylko powtarzając za klasykiem wadza, wadza, wadza.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

17-04-2018 [11:01] - Lektor | Link:

Nie, ich nie należy dożynać, po co ?  Ich należy przepędzić i to porządnie !!!  Najpierw trzeba im zmienić nazwŁ z PO na KOZ (kłamcy, oszuści i zdrajcy), a następnie porządnie kontynuować program "cela + " . Większość z nich jest umoczona w afery, reszta ucieknie sama ze strachu. Tusk już rozpowiada w Brukseli, że jego ostatnia podróż będzie z Brukseli do celi.

P.S. Obecnie skladnia liter PO i jej członkowie budzą we mnie odruch wymiotny !!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

17-04-2018 [12:33] - Andy51 | Link:

Tusk jest chyba jest jasnowidzem, ale w tym wypadku ma racje.