​W Polsce można obrażać wszystkich oby nie pederastów

 W państwie , które istnieje teoretycznie , można obrażać wszystkich. Wówczas urzędującego prezydenta ( śp Lecha Kaczyńskiego)  , którego  osobisty przyjaciel Bredzisława producent taniego wina z Biłgoraja nazwał chamem. Niestety znalazł się profesor o nazwisku Bralczyk , który przed sądem oświadczył , że nazwanie kogoś chamem nie jest obraźliwe a słabo rozgrzany sąd wziął to za dobrą monetę.

Można obrażać katolików nazywając ich moherami , ciemnogrodem,  talibami, wstecznikami, itd., a pewien tygodnik  redaktora o chytrym nazwisku może  na okładkach  swojego tygodnika publikować treści naruszające uczucia religijne katolików, można wpuszczać do mediów lewaczki, które oświadczają że w wigilię Bożego Narodzenia dokonają aborcji, można dotować z publicznych pieniędzy teatr pani dyrektor, która papieża nazwała ch…….., można również publicznych pieniędzy dotować  przedstawienia jawnie godzące w uczucia religijne katolików, itd.

Można wreszcie obrażać całe grupy zawodowe w tym wypadku rolników, nazwanych przez konstytucyjnego ministra frajerami czyli określeniem o konotacji bardzo pejoratywnej. Nie będę dodawał co by się stało z takim ministrem  w kraju demokratycznym , ale nie można porównywać kraju demokratycznego z krajem , który istnieje teoretycznie.

Ale niech ktoś spróbuje nazwać pederastę pedałem, wówczas rozgrzany sąd takiego delikwenta bardzo szybko rozliczy karząc go wysoką grzywną, pod ochroną są również byli ubecy co pokazała sprawa mjr Baumana, a bardzo rozgrzany sąd skazał narodowców przypominających onemu niechlubną przeszłość na kary aresztu do 30 dni lub wysokie grzywny.

Konstatacja jest następująca, obywatelu możesz opluwać słownie wszystkich ale wara od pedałów i byłych ubeków.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

20-10-2014 [11:31] - jazgdyni | Link:

Andrzeju

Zamknięty klan dewiantów ma silną ochronę prawną. Ciekawe dlaczego?
Może oni więcej wiedzą o ukrytych pedałach i lesbach na szczycie władzy?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2014 [13:14] - Andy51 | Link:

Cześć Janusz masz rację, myślę , że oni jak masoni mają wiedzę tajemną o sobie.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika rumjal

20-10-2014 [16:47] - rumjal | Link:

Odnoszę wrażenie że to jest wiedza na temat rozmaitych dewiantów - niekoniecznie pederastów - w palestrze i wśród wysokich "mandarynów" administracji. Bardziej stawiam na tych pierwszych. Tam degeneracja jest, zdaje się, większa. Dowodem nie wprost jest to, że wszelakie latorośle ludzi z tej grupy zawodowej, popełniają czyny przestępcze bez większych konsekwencji. Coś wzajemnie na siebie mają, i nie są to "wałki" prawne. Te są norma w tym środowisku. To może być tylko kwestia "rozporkowa".
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2014 [18:44] - Andy51 | Link:

Ostatnim przykładem jest syn Halickiego, który brał czy handlował jakimiś narkotykami. Wiadomość pojawiła się jak meteor, po czym jak meteor zniknęła.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Figurant

20-10-2014 [16:10] - Figurant | Link:

Na FB jak napisałem o homosiach negatywnie to zaraz zakaz wpisu na stosowny okres.Dlatego z tego portalu nie korzystam zostawiam go wesołkom.

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2014 [16:51] - Andy51 | Link:

Homosie wszędzie mają swoich agentów  wpływu.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

20-10-2014 [19:46] - Homofob i Rasista | Link:

NIE bez przyczyny jest on 'pejsbukiem' zwany :)

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

20-10-2014 [19:52] - Homofob i Rasista | Link:

A ja jestem NIETOLERANCYJNY wobec pedalstwa, iSSlamstwa i komuny!
I wszyscy ktorym sie to niepodoba moga mi NASKOCZYC na pukiel! :)
Homo to zboczenie a nie 'orientacja'
iSSlam to barbarzynstwo w najczystszej formie a nie 'religia
komuna to nie 'filozofia polityczna' a totalitarna I mordercza ideologia

Pogladow na ten temat nie zmienie! Amen!

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2014 [20:28] - Andy51 | Link:

Twoje święte prawo, swoją drogą ja za nimi też nie przepadam.