Niesłychane, do kraju, w którym jest dyktatura, przyjechała

Niesłychane, do kraju, w którym jest dyktatura, przyjechała kanclerz
 
Pani Róża Pancerfaust, w programie dla niemieckiej telewizji jeżdżąc tramwajem przekonywała , że w Polsce jest dyktatura.

Albo pani kanclerz nie oglądała tego programu, albo chciała się naocznie przekonać  ile wojska i czołgów stoi na ulicach.

Z kolei  pyzaty Grabiec z PO , przekonywał, że spotkanie PM z kanclerz potrwa max 5 min.  Jak trzeba mieć zryty beret, żeby wypowiadać takie androny. Jest jeszcze inny powód, nienawiść do rządzących zalewa żółcią oczy i powoduje zaprzestanie działania mózgu.

Obrzucanie ekskrementami  rządu wszędzie gdzie tylko można , najprawdopodobniej spowodowało u tych, którzy z pewnością z uwagą słuchali tych bredni, spowodowało zmęczenie materiału, a paszkwile przedrukowywane z GW, nie robią na nikim wrażenia.

Polska nie pozwala się klepać po plecach, Polska nie jest już petentem tylko partnerem, a Niemcy, dla których rząd Tuska był idealnym partnerem. Niemcy są realistami, a to, że mimo zapewnień opozycji rząd nie upadł, spowodował refleksje u Niemców i reset tych stosunków.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-03-2018 [10:21] - xena2012 | Link:

Nie chwalmy dnia przed zachodem slońca a wizytę pani Merkel nie traktujmy jako epokowe wydarzenie o którym bedą wspominać potomni. Kanclerz dosc zdawkowo potraktowała tę wizytę jako taką która trzeba odfajkować po utworzeniu rządu,nadmiar tematów ,,przeleciano'' dosć powierzchownie i ogólnikowo.Nie zabraklo kwestii imigrantów co zapewne było punktem głównym  w programie wizyty szefowej niemieckiego rzadu w celu rozmiękczenia polskiego stanowiska.

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2018 [10:44] - Andy51 | Link:

Daleki jestem od chwalenia, stwierdzam tylko, że do kraju w którym jest dyktatura ( wg. Róży coś tam) przyjechała kanclerz.

Obrazek użytkownika Lektor

20-03-2018 [10:54] - Lektor | Link:

No właśnie, dyktatura, permanentne łamanie Konstytucji, brak demokracji, brak praworządności, i nie wiem co przygłupi z totalnej jeszcze wymyślą - a tu tanty Angela wpada aby omówić najważniejsze sprawy Europy. Właśnie z Polską, bo Polska i obecnie rządzący najlepiej widzą co się dzieje w Europie ii w Rosji. 

P.S. Skladnia liter PO i jej członkowie budzą we mnie odruch wymiotny !!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2018 [12:01] - Andy51 | Link:

Zaprzańcy i tyle.

Obrazek użytkownika Ptr

20-03-2018 [11:27] - Ptr | Link:

W sprawach , których i tak nie miała szans przeforsować , jak sprawa uchodźców - ustąpiła. W sprawach kluczowych jak Nord Stream - brak postępu. Współpraca gospodarcza to kwestia do policzenia. Jeżeli mamy mniejsze dopłaty do rolnictwa , to czy nam opłaca się zwiększać składkę do Unii ? Tym samym zwiększać moc polityczną eurokratów ? A ciekawe dlaczego fabryka w Jaworze ma być oparta na odnawialnych źródłach energii ? Czyżby chciano się uniezależnić od polskiej energetyki ?  
Niekorzystna dla Polski polityka sojuszu z Rosją będzie kontynuowana. Więc po co ta cała defilada ? Przemilczenie niektórych tematów to potwierdzenie , że ich nie ma.
W ogóle pytanie dlaczego taki pośpiech z tą wizytą ? O co chodzi ? 

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2018 [12:02] - Andy51 | Link:

Słuchasz  Radia Erewań?

Obrazek użytkownika Ptr

20-03-2018 [12:50] - Ptr | Link:

Wypowiedź Merkel o przyznaniu , że przyjmujemy uchodźców , ale z innego kierunku - żródło TVP INFO.
Nord Stream - to samo - oryginał. I wszelkie komentarze komentatorów. TVP...
Fabryka silników Mercedesa w Jaworze - felieton w TVP INFO wczoraj.  
Brak tematu reparacji w oficjalnym obiegu. ( To krok wstecz, ale wierzę , że nie permanentny ).
Pośpiech w wizycie ministra spraw zagranicznych i kanclerza jest faktem - tłumaczonym długą przerwą w formowaniu niemieckiego rządu, ale mogą być inne czynniki. Jakie ? 
Zwiększanie składki na Unię jest problematyczne, to socjalizm, Czy nie mamy mniejszych dopłat bezpośrednich do rolnictwa ? Czy nie dofinansowują zagranicznego handlu w Polsce niszcząc polską konkurencję ?
A problem tzw. praworządności jest omawiany w narracji niemieckiej. Mamy się tłumaczyć ze zmian przeprowadzanych z woli demokratycznie wybranego parlamentu. ( Pana sarkazm nic nie zmieni ).
Tak łatwo zapominamy co się działo przez 2 lata ? 
 

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2018 [15:32] - Andy51 | Link:

Nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków.

Obrazek użytkownika Ptr

20-03-2018 [18:59] - Ptr | Link:

O czym my tu mówimy ?  Jakich wniosków ? 
Przeciwnie,  trzeba rozważać różne scenariusze, bo to co widać to w dużej mierze teatr dla opinii publicznej, a realne kierunki widać po działaniach.
 

Obrazek użytkownika anakonda

20-03-2018 [13:08] - anakonda | Link:

" W ogóle pytanie dlaczego taki pośpiech z tą wizytą ? O co chodzi ? "
--------------------------------------------------------
Po pierwsze o uzyskanie polskiego poparcia dla niemiecko - francuskiej idei utworzenia " Stanow Zjednoczonych Europy ".
Po drugie komunalizacje długu publicznego w obrebie UE.

" Es ist frustrierend, schockieren und zugleich ernüchternd. Wir hatten vor Emmanuel Macron gewarnt. Doch dass er so schnell seine Maske fallen lässt, zeigt wie sicher sich das EU-Establishment fühlt. Kaum hat er die Wahl gewonnen, kündigt er an, sich für einen EU-Finanzminister der Eurozone, EU-weite Sozialstandards und gemeinsame Anleihen der Euro-Länder einzusetzen. Dies führt darauf hinaus, dass die Schulden der Euro-Länder vergemeinschaftet werden "

http://www.freiewelt.net/blog/...

#############################################
Ciekawe ile będzie miała Polska do powiedzenia w tych przyszlych " Stanach Zjednoczonych Europy " ?

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2018 [15:28] - Andy51 | Link:

Jesteś pewien?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-03-2018 [16:01] - Imć Waszeć | Link:

W Stanach Zjednoczonych Ameryki jest teoretyczna klauzula o opuszczeniu Stanów przez stan. W EU nie przewiduje się tego, więc o czym mówimy?

Obrazek użytkownika Andy51

20-03-2018 [16:49] - Andy51 | Link:

A brexit?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-03-2018 [19:02] - Imć Waszeć | Link:

A czy teraz mamy federację stanów Europy?