Gangster Bogucki dostał od sądu ca. 300 tys. Ile dostanie Ko

Gangster Bogucki dostał od sądu ca. 300 tys. Ile dostanie Komenda?

Zobaczymy czy niewyobrażalna hojność sądów w stosunku do pewnych osób, przełoży się na wyrównanie chociaż w jakimś stopniu w stosunku tych katuszy, które przeżył w więzieniu Tomasz Komenda.

Należy przypomnieć, że w więziennym świecie, gwałciciele i mordercy dzieci są traktowani „szczególnie”, przez innych skazanych. Możemy sobie wyobrazić jakie katusze przeżywał niesłusznie skazany Tomasz Komenda.

Wracając do meritum i hojności sądów w wypłacaniu odszkodowań , należy przypomnieć gangstera Boguckiego, któremu słynny sędzia Tuleya przyznał ponad 260 tys. odszkodowania.

Z kolei celebrytka Wellman  dostała ca. 500 tys. zasądzonych przez  rozgrzanego sędziego, od pisarza Jacka Piekary, za wpis na twitterze.

Porównując te dwa przypadki  do sprawy Tomasza Kolendy , to niesłusznie skazany, powinien dostać grube miliony odszkodowania, z małą uwagą, że chociaż małą część powinni wypłacić ci, którzy do tego skandalicznego wyroku się przyczynili.

https://www.rmf.fm/magazyn/news,13890,dorota-wellman-dostanie-pol-miliona-zlotych-odszkodowania-za-wpis-na-twitterze-pisarza-jacka-piekary.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

16-03-2018 [11:36] - Swisspola | Link:

Nie wydaje mi się żeby dostał dużo więcej. Przecież w burdelu tylko qrwa i złodziej na swoje wychodzą!

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2018 [12:02] - Andy51 | Link:

Boje się, że masz racje.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-03-2018 [16:18] - zbieracz śmieci | Link:

Może najlepiej dla niego byłoby gdyby tacy jak wy przestali zajmować się tym ile dostanie odszkodowania ,on ma na dziś inne problemy z którymi musi się uporać.