Trzeba skończyć z tym ciągłym przepraszaniem

Czy to już jest cecha narodowa? Polska przeprasza wszystkich. Przepraszamy Rosjan, Żydów, Ukraińców, Niemców, Czechów, Turków, Szwedów, Austriaków.

Przepraszamy zwłaszcza  tych , którzy korzystali z naszej gościnności  przez 800 lat, za których ukrywanie mordowano w czasie II wojny całe rodziny.

Przepraszamy cały świat. 

Przepraszamy za to, że na nas napadano, mordowano i zdradzano. 

Przepraszamy za to, że przetrwaliśmy.

Czas z tym skończyć, jeżeli do tego ambasador obcego państwa uważa , że rządy PiS nawiązują do hucpy żydowskiej prowadzonej przez aparat partyjny 68 roku, to może trzeba poprosić, by ta pani opuściła to państwo, w którym jest ambasadorem.

W Polsce nie jest tak jak w innych państwach Europy Zachodniej Żydzi mogą czuć się swobodnie. Nikt nie musi ich instytucji religijnych czy edukacyjnych chronić z bronią w ręku. Jeżeli porównamy wybryki antysemickie w Europie to w porównaniu z Francja czy Niemcami, to jesteśmy dla Żydów oazą spokoju.

Polacy pielęgnują kulturę polskich Żydów, łożą na cmentarze ( 100 mln. zł), budują muzea, w zamian słyszymy , ze jesteśmy antysemitami.

Czy Żydzi przeproszą Polaków, za „wyczyny” ich ziomków z MBP , które w ponad 80% było zdominowane przez Żydów?, wielu tych zbrodniarzy po 1956 r. wyjechało do Izraela i później  1968 r, skorzystało z okazji i wyjechało z Polski aby uniknąć odpowiedzialności.

Pytam się czy byli pezetpeerowcy przeproszą Polaków, za śmierć wielu ich najlepszych synów, czy przeproszą za 45 lat wasalizacji w stosunku do ZSRR?

Czas z tym skończyć i mówić , i przedstawiać prawdę nawet tą niezbyt chlubną w naszej historii.

https://wpolityce.pl/polityka/385150-zdecydowane-slowa-prof-zaryna-dla-wpolscepl-o-wypowiedzi-ambasador-azari-moze-trzeba-poprosic-te-pania-by-opuscila-to-panstwo

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

09-03-2018 [13:32] - ruisdael | Link:

A jeśli wśród tych lękliwych znajdzie się jeden odważny i to na stanowisku szefa MON to go wytną. Nie wiem, czy jest coś o czym nie wiemy i co ewentualnie usprawiedliwiłoby taki sposób działania, ale... ciężko być twardym jądrem wyborców partii rządzącej -zaczyna wku......ć.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [15:01] - Andy51 | Link:

Czasami oprócz twardości trzeba być dyplomatą.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-03-2018 [13:43] - zbieracz śmieci | Link:

Kto to niby jest tu goszczony 800 lat i skąd ta wiedza...!?

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [15:02] - Andy51 | Link:

Z dostępnych źródeł.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-03-2018 [15:12] - zbieracz śmieci | Link:

Byłbym wdzięczny gdym i ja mógł  się  z nimi zapoznać ale po cichutku ci podpowiem ,że twoje żródła są już nieaktualne bo od poniedziałku wiemy ,że są tu już ponad tysiąc lat i co dzień lat przybywa a Mieszko I Wikingiem był...!
Chcesz to powtarzaj te brednie ale nie bądz zdziwiony jeśli ktoś cie nazwie kimś co niekoniecznie będzie ci odpowiadało ale będzie zgodne z prawdą.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [15:39] - Andy51 | Link:

To jest wiedza tajemna.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-03-2018 [17:15] - zbieracz śmieci | Link:

Teek,wiedza tajemna a ja myślę ,że zwykła najnormalniejsza głupota kieruje powtarzaniem bredni.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-03-2018 [13:49] - Marek1taki | Link:

Niech Duda przeprasza za teścia jeżeli cierpi na natręctwo przepraszania.
Natomiast to nie jest wybryk oderwany od całej kampanii propagandowej.
Jestem radiosłuchaczem samochodowym, właśnie w programie Trójki wysłuchałem fragmentu wywiadu, w którym gość opowiadał o swoich przeżyciach gdy jaki dziecko przeprosił ojca i poprosił o wybaczenie, i jak im to dobrze zrobiło. Może to przypadek, ale życie uczy, że takie przypadki się starannie reżyseruje.

Kontrynując temat: Czym ma się zajmować w speckomisji Brudziński i dlaczego nie polowaniem na marksistów? Z obawy o to, że czystki we władzach poPRLowskich aż po obecne by uczynił? Ma polować na tych co się im przypisze brunatne za to, że widzą czerwone.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [15:03] - Andy51 | Link:

Trochę to pokrętne co piszesz.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-03-2018 [22:54] - Marek1taki | Link:

Niech Duda przeprasza za teścia jeżeli cierpi na natręctwo przepraszania. - Duda ma przedstawiciela żydokomuny w rodzinie. Jeżeli musi przepraszać, to niech zacznie od przeprosin za teścia.

Natomiast to nie jest wybryk oderwany od całej kampanii propagandowej. - Jego przeprosiny za marzec 1968 są elementem pedagogiki wstydu, mamy się kajać a nie pytać za co.

Jestem radiosłuchaczem samochodowym, właśnie w programie Trójki wysłuchałem fragmentu wywiadu, w którym gość opowiadał o swoich przeżyciach gdy jaki dziecko przeprosił ojca i poprosił o wybaczenie, i jak im to dobrze zrobiło. Może to przypadek, ale życie uczy, że takie przypadki się starannie reżyseruje. - To inny element tresury Polaków idealnie zbieżny czasem i treścią z przeprosinami Andrzeja Dudy.

Kontynując temat: Czym ma się zajmować w speckomisji Brudziński i dlaczego nie polowaniem na marksistów? - Marksiści są pod parasolem ochronnym, a szuka się w Polsce faszystów.
Z obawy o to, że czystki we władzach poPRLowskich aż po obecne by uczynił? - Polowanie na marksistowskie poglądy mogłoby dosięgnąć wszystkich, którzy słowem i czynem wspierają UE. Tu podpada nie tylko prezydent i premier ale nawet prezes za zwierzęta futerkowe.
Ma polować na tych co się im przypisze brunatne za to, że widzą czerwone - to jest stara forma walki z poglądami, nazywa się faszystami tych, którzy wskazują na lewicowe działania.
Nie sądzę, że pokrętne, tylko, że jest ci nie w smak. Mnie też nie, bo liczyłem, że PiS wysiądzie na przystanku niepodległość.

Obrazek użytkownika xena2012

09-03-2018 [16:07] - xena2012 | Link:

Alez Pan naiwny,oczywiscie nie przeproszą za wyczyny swoich ziomków,po to własnie trwa hucpa zamykajaca nam usta rzekomym antysemityzmem.Przeciez nawet u nas pospieszono z ustawą wykluczajacą faszyzm,antysemityzm,nacjonalizm,homofobię przy czym jak to u nas zapomniano o antypolonizmie.Pan prezydent przepraszając w imieniu narodu przeprosił również w imieniu rodziny gen.Fieldorfa który zginął z rąk Żydów z UB.Czy to nie paradoks ,a może chichot historii?

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [16:09] - Andy51 | Link:

Wygląda na chichot .

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [16:16] - Andy51 | Link:

Wygląda na chichot .

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-03-2018 [16:24] - RinoCeronte | Link:

Może ta pani chce właśnie sprowokować Polski Rząd i dać temat zastępczy premierowi Netanjahu? Chłop ma niezłe problemy z oskarżeniami o korupcję.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [17:48] - Andy51 | Link:

Być może tak jest jak piszesz.

Obrazek użytkownika xena2012

09-03-2018 [18:33] - xena2012 | Link:

Ta pani nie chce prowokowac polskiego rządu,bo i po co? Przecież rzad i tak płaszczy się i podlizuje.Ona przemawia już z pozycji okupanta Polski a nie jak sie łudzi władza z pozycji partnera strategicznego.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2018 [19:03] - Andy51 | Link:

Zbyt daleko postawiona teza.

Obrazek użytkownika marsie

09-03-2018 [22:58] - marsie | Link:

„Tym, którzy zostali wtedy wypędzeni i rodzinom tych, którzy zginęli, chcę powiedzieć: proszę wybaczcie, proszę wybaczcie Rzeczpospolitej, proszę wybaczcie Polakom, wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu”.
To powiedział prezydent Andrzej Duda podczas „obchodów marca 1968”.
Oczywistą oczywistością jest, że „żydowskie” (niemieckie, amerykańskie…) media podały zaraz w tytułach – „Polski prezydent przeprasza Żydów za marzec”.
Równie oczywistą oczywistością jest, że to nadużycie wynikające z odpowiedniej interpretacji słów naszego Prezydenta – powiedział przecież wyraźnie – „Wybaczcie ówczesnej Polsce”.
I w wielu innych momentach potwierdzał to równie dobitnie – „że dzisiejsza Polska nie ponosi odpowiedzialności za czyny popełnione przez komunistyczną dyktaturę”.
Ale – jeżeli komentatorzy na NB, mieniący się zwolennikami „dobrej zmiany”, komentują to w równie „żydowski”, czy „onetowski”  sposób, to już takie „oczywiste” nie jest – naprawdę tak uważają, czy uważać tak muszą?
Bo w końcu, ktoś już coś takiego powiedział – „Boże, chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę”.
Nie chodzi mi o to, by wykonawców „dobrej zmiany” chwalić tylko i potakiwać im bez umiaru, sam wiele błędów tu widzę i nie raz o tym pisałem, ale dawanie fałszywego świadectwa nie jest chyba działaniem i uczciwym, i pożądanym?
Zwłaszcza tutaj – czy naprawdę uważacie, że Onet, TOK FM, czy inne GW-na same nie dadzą rady?
PS.
Równie oczywistą oczywistością jest, że uwaga ta dotyczy nie tylko tego wpisu i nie tylko tych komentarzy.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-03-2018 [08:31] - Marek1taki | Link:

„Tym, którzy zostali wtedy wypędzeni i rodzinom tych, którzy zginęli, chcę powiedzieć: proszę wybaczcie, proszę wybaczcie Rzeczpospolitej, proszę wybaczcie Polakom, wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu”.
O jakim haniebnym akcie mówi Duda, bo chyba nie o wyjeździe wierchuszki żydkomuny z cieplarnianych warunków do lepszych? Co Rzeczypospolita, Polacy mają wspólnego z rozgrywką wśród pachołków Moskwy? Co z chęcią pozbycia się V kolumny po konflikcie ZSRR z Izraelem? Co mamy wspólnego z chęcią ulokowania sowieckiej agentury w Izraelu i wśród marksistów tzw.Zachodu?
Duda nie tylko jawnie działa na korzyść grup posadzonych na stołkach w czasach stalinowskich, działa też jawnie na rzecz roszczeń żydowskich. Robi to w dodatku wespół z zadaniowaną izraelską ambasadorzycą.
To co mówi Duda jest pokazywanie Polski w krzywym zwierciadle. Ten sam człowiek wymachuje sztandarem patriotyzmu. To już nie jest tylko hipokryzja.

Pytanie"Onet, TOK FM, czy inne GW-na same nie dadzą rady?" proszę kierować do prezydenta.