Walczymy o Warszawę, czy kapitulujemy?

Jeśli komuś się wydaje, że w Warszawie obowiązują normalne zasady państwa prawa, to gratuluję naiwności. Rządząca miastem koalicja peowskich, wielopartyjnych i „bezpartyjnych” cwaniaków ma miażdżącą przewagę w każdej dzielnicy w każdym głosowaniu, PiS nie ma tu najmniejszych szans, żaden sensowny projekt nie ma tu najmniejszych szans.  Dzielnicowe ośrodki kultury, kluby dysponujące salami, w których mogłyby się odbywać spotkania z niezależnymi dziennikarzami, przedwyborcze spotkania z politykami nie związanymi z układem rządzącym stolicą – zazwyczaj zamknięte są dla „wrażego pisowskiego elementu” lub bezczelnie dyktują zaporowe ceny. Prywatnie można się spotkać, porozmawiać przy herbatce, ale pod sztandarami PiS – nie! Jest wiele metod nacisku na ew. niepokornych -  czynsz, wypowiedzenie najmu, dymisja… Cenzorski zapis na Prawo i Sprawiedliwość obowiązuje w całej Warszawie i jest bezwzględnie egzekwowany. Że to dyskryminacja? Że bezprawie? A kogo to obchodzi w mieście rządzonym przez ludzi, którzy 50 tysięcy Polaków wyrzucili na bruk, przez czyścicieli kamienic,  którzy do tej pory nie odpowiedzieli na pytanie, z czyich rąk zginęła Jolanta Brzeska, kto ją bestialsko zamordował?

Wkrótce rozpocznie się kampania samorządowa. Cwaniactwo już się konsoliduje, pod różnymi szyldami: „Bezpartyjni”, „dzielnicowcy”, itp., plus  koalicja PO-N- SLD. A naprzeciwko – Prawo i Sprawiedliwość, które zastanawia się, kto powinien zostać jego kandydatem na urząd Prezydenta Warszawy.
 To jest, moi drodzy, bardzo proste. Kandydatem PiS na prezydenta Warszawy powinien zostać ten, kto może te wybory wygrać. Nie - zdobyć wysokie poparcie. Wygrać. Bez tej wygranej będzie jak było, bo wrogie państwo Ratusz za dużo ma do stracenia, żeby złożyć broń. Kandydatem PiS powinien zostać człowiek, który wyrwie z foteli, podniesie z kanap elektorat do tej pory teoretyczny, nieufny, zniechęcony, i poprowadzi tych ludzi, i sprawi, że na niego zagłosują. Tego nie można dokonać ładnymi deklamacjami wyborczych haseł, sprawnym odczytywaniem programów.
Andrzej Duda jako kandydat na prezydenta RP nie był żadną pomyłką. Był jedynym człowiekiem zdolnym wygrać prezydenturę RP dla PiS. I zrobił to, bo potrafił sprawić, że poszli za nim ci, którzy do 2015 roku nie poszli za  nikim.
Jeśli chcemy odzyskać naszą stolicę, to chyba wiemy, jak. I wiemy, kto.
No chyba, że nie wiemy - bo w to, ze nie chcemy, nigdy nie uwierzę.   
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-02-2018 [03:55] - Zygmunt Korus | Link:

PBS. Dodam tylko, że kiedy św. p. Lechowi Kaczyńskiemu groziło odstrzelenie przez mafię (z definicji: gangsterów politycznych), to bezbronnemu, po zdegradowaniu go przez Buzka z Ministerstwa Sprawiedliwości, warszawiacy rzucili mu pas ratunkowy z wodowaniem w Ratuszu. Tylko PBS jest w stanie dzisiaj odbić ten "bastion" zła (tę bestyjkę).
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

28-02-2018 [09:26] - Trotelreiner | Link:

Pani Danuto!
Warszawą od 1945 roku rządzi mafia,drugą zmianą w Famigli,był stan wojenny,,,,Famiglia została,tylko zmienil sie Don...i nigdy to nie była mafia opisywana przez Mario Puzo
tylko bandyci rodem z NKWD,GRU,KGB...potem juz z UB,SB i na końcu WSI....DOGOWORILIS I WSIO W PARIADKIE.
Ma Pani najbliższy przykład na "POLSKIM" RADIU TRÓJKA....teraz nazywaną TrUjką.
W stanie wojennym wszedł tam Andrzej Turski....agent SB i bezpośredni podwładny Kiszczaka....do dzis jego portret wisi na korytarzu w TrUjce.
Szefami tego radiokołchoźnika są zawsze ludzie z PZPR...albo i gorzej...teraz tam siedzi i nic nie robi p.Świetlik...rodem z Gdańska...dostał fuchę...za zasługi?
Warszawa to jest bagno....Neapol przy niej to miasto bezpieczne i "czyste" TEGO SIĘ JUŻ NIE DA POSPRZĄTAĆ!!! Warszawa gnije,choruje i zdycha...
NIE PCHAJCIE TAM PANI BEATY SZYDŁO!!!
Chyba,że chcecie jej śmierci...jak Lecha Kaczyńskiego,Pani Brzeskiej i innych bezimiennych...tam nie ma litości...MAFIA NIE WYBACZA!

Obrazek użytkownika Jabe

28-02-2018 [10:12] - Jabe | Link:

Czyli w Warszawie nie obowiązują normalne zasady państwa prawa, bo rządzą tam nie-nasi, hurtem. Gdy nasi hierarchicznie „niepokorni” zdobędą stołki, wszystko będzie prawe i sprawiedliwe. Dlatego trzeba tylko zdobyć władzę.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-02-2018 [12:54] - zbieracz śmieci | Link:

Wiece czy spotkania przedwyborcze to najgorsza z metod agitacji a dlatego ,że przyjdą już przekonani.Tylko spotkania  na placach,w środku dużych skupisk  odnoszą skutek ,ulicach.
Wyborca musi być przekonany ,że kandydatowi na bezpośrednim kontakcie kandydatowi zależy i jak ważny jest dla niego jego głos.To abecadło które z powodzeniem zrealizował dudaczewski i Pani Szydło.Mam nadzieję ,że jej osoba nie zostanie pominięta gdy będzie PIS oceniał kandydatów.
PIS ma zapewne w ręku ciche sondaże robione wśród warszawiaków.

Obrazek użytkownika paparazzi

28-02-2018 [15:00] - paparazzi | Link:

Komisaryczny nadzór może uratować miasto.Opcja wszyscy won.

Obrazek użytkownika Jabe

28-02-2018 [16:09] - Jabe | Link:

No nie wszyscy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-02-2018 [19:40] - zbieracz śmieci | Link:

Trzaskowski chyba wyautowany -pięć tygodni w Tworkach i wciąganie ...!?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

28-02-2018 [21:28] - HenrykHenry | Link:

Trzeba wierzyc ze PJK wie co robi ... ja mysle ze ta rekonstrukcja Rzadu to nie byla fanaberia w jedna strone. Mamy pewnego kandydata potrafiacego wygrac w cuglach , wylonil sie po tej rekonstrukcji  ... mysle ze wy tez wiecie kogo mam na mysli.

Obrazek użytkownika Jabe

28-02-2018 [21:43] - Jabe | Link:

prof. Gliński?

Obrazek użytkownika marsie

01-03-2018 [00:02] - marsie | Link:

"Jeśli chcemy odzyskać naszą stolicę, to chyba wiemy, jak. I wiemy, kto.
No chyba, że nie wiemy - bo w to, ze nie chcemy, nigdy nie uwierzę."
Wiemy, ale nie powiemy?
Lekko to żałosne!