Dla Żydów Holocaust skończył się w 1945, dla Polaków po 1950

Dla Żydów Holocaust skończył się w 1945, dla Polaków w latach 50 tych.
 
Dobrze powiedział poseł Jakubiak , że gdyby nie Polacy, żaden Żyd by nie przetrwał I wojny na terenach byłej II RP okupowanych przez Niemców.

Straty Polski są niewyobrażalne, zginęło 3 mln. Żydów i 3 mln. Polaków. Ale dla Polaków Holocaust trwał do prawie połowy lat 50-tych. To UB , prokuratura , sądownictwo było zdominowane przez Żydów.

To głównie oni wydawali wyroki śmierci na polskich patriotów. Proszę poczytać nazwiska prokuratorów, skazujących gen. Nil czy rtm. Pileckiego. To prok. Ppłk Helena Wolińska (Fajga Mindla) wydała nakaz aresztowania gen. Nila, To sąd składający się głównie z sędziów pochodzenia żydowskiego w I instancji i odwoławczy zatwierdził  karę śmierci, z kolei rtm. Pileckiego skazali polscy sługusy krasnoarmiejców, o zgrozo przewodniczący składu Sądu Wojskowego był  ppłk Jan Hryckowian. Hryckowian w czasie wojny był AK-owcem.

Państwo polskie już po 1989 r. wypłacało tym oprawcom wysokie emerytury, nawet tym, którzy wyjechali do Izraela.

Razem z krasnoarmieńcami wjechała do Polski cała masa Żydów , którzy później pozmieniali nazwiska na polskie.

Żydzi chcą zawłaszczyć całą pamięć o Holocauście, pomijając 3 mln polskich ofiar.

Holocaust polskich patriotów, wykonywany na zlecenie Rosjan przez Żydów jakoś strona izraelska nie zauważa.
 
http://www.fronda.pl/a/mordercy-rotmistrza-pileckiego,20068.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika szary4all

06-02-2018 [15:14] - szary4all | Link:

"zginęło 3 mln. Żydów i 3 mln. Polaków"
Powtarzająca się konsekwencja w zestawianiu pojęć z różnych grup. To tak jakby powiedzieć że na froncie po drugiej stronie zginęło 3 mln "N"azistów i 3 mln Niemców, albo lepiej: 3 mln z Deutsche Glaubensbewegung i 3 mln Niemców.
Semantyka jest niezwykle istotna jeśli chodzi o ustalanie faktów jako że właśnie na jej zafałszowaniu powstali tak "naziści" jak i "żydzi". Tymczasem nie była ani państwa nazwanego (powiedzmy) "Nazistoland" ani też nie istniała "Żydorea".
Ofiarami po stronie Polski byli Polacy w tym cześć ze względu na język, kulturę i/lub wyznanie identyfikująca się jako Żydzi, choć do dawnej państwowości znanej jako Judea już było im daleko a nowa nie istniała. Jak również ofiarami byli obywatele innych państw w tym Niemcy najczęściej ze względu na język, kulturę i/lub wyznanie identyfikująca się jako Żydzi, choć nie tylko.
Narodowości to jedno, kultury to drugie, wyznania to trzecie, przynależność językowa to kolejne. Semantyczne linie podziału są dość ostre: oprawca - ofiara, złodziej - okradziony, oszust - oszukany.
Mieszanie pojęć oraz drugie narzędzie manipulacji - uogólnienia prowadzą jedynie do "twórczości artystycznej" która z faktami nie ma wiele wspólnego.
Zginęli Obywatele Polski, emocjonalnie ujmując w przeważającej liczbie i byli to Obywatele wielu kultur, wiar, społeczności, pochodzenia.

Obrazek użytkownika Andy51

06-02-2018 [15:33] - Andy51 | Link:

Zgoda zginęło 3 mln obywateli polskich pochodzenia żydowskiego i 3 mln tzw etnicznych Polaków. I teraz pytanie, dlaczego państwo Izrael mówi o 3 mln Żydów, którzy zginęli w Holocauście, a nie o 3 mln obywateli polskich pochodzenia żydowskiego?

Obrazek użytkownika smieciu

06-02-2018 [15:49] - smieciu | Link:

Hehe. Najwyraźniej nie uważali się za Polaków. Dzisiaj też ich nie uważają za Polaków. Ani nadal sami siebie nie uważają. A te wszystkie gadki jak to Żydzi mogą z nami współdziałać, np. zajmować kierownicze stanowiska w Polsce są zwykłą dziecięcą fantazją.
Ich interes to ich interes. Wykładają to jasno i wyraźnie. Zresztą zgodnie z ich książką jak to określił Imć Waszeć. Heh ostatnio wspominałem Orwella to i jeszcze raz go przypomnę. Tą genialną koncepcję double thinking. Podwójnego myślenia. Gdzie logika i fakty mówią jedno. Ale człowiek nie może tego przyjąć do wiadomości (ze względu na totalną przytłaczającą propagandę) i tworzy swój świat i logikę gdzie będzie wierzyć w drugie. Choć jakoś tam zdaje sobie sprawę jakie to fałszywe. Tak samo my na każdym kroku tolerujemy Żydów w Polsce podczas gdy fakty są jednoznaczne.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-02-2018 [15:54] - Imć Waszeć | Link:

Odpowiedzią jest socjalistyczny charakter nurtu syjonistycznego, który zakładał Izrael. Stąd popularność kibuców. A co do książki to podkreśliłem to wężykiem, bo ci, o których mówimy pierwsi porzucili swoją książkę i przyjęli jej interpretacje jako nawet nie kanon wiary, ale podstawę dla roszczeń.

Obrazek użytkownika Ptr

06-02-2018 [15:45] - Ptr | Link:

Tylko czy cała prawda będzie głoszona ? Patrioci - wróg klasowy - byli prześladowani i ginęli bardzo długo. Nie ma tutaj daty.
Polski los w pigułce - Danuta Siedzikówna. Wystarczy przeczytać jej życiorys , aby zorientować się jak było. Czy cała prawda będzie głoszona ? Czy będzie głoszona ?
I myślę , że ... nie będzie.

 

Obrazek użytkownika szary4all

06-02-2018 [15:52] - szary4all | Link:

I to jest bardzo dobre pytanie. Obywatelami państwa Izrael są wszak nie tylko owi "Żydzi". Tu należy również posłużyć się semantyczną spójnością. Państwowość obiera się z jednej stronie na wspólnej obronie własnych obywateli, z innej strony na zwykłych interesach. Państwo Izrael przez usta "swoich" niektórych "przedstawicieli" w istocie zajmuje się tym drugim a nie tym pierwszym stosując właśnie fałszerstwa semantyczne. Poniekąd narracja z Naszej strony pozostawia równie wiele do życzenia bo opiera się na podobnej metodzie bazujące na używaniu pojęć różnych grup i uogólnieniach. O ile uogólnienia można przy znaczącym kryterium większościowym zaakceptować o tyle semantyczne manipulacje już nie. Nawet Premier mówił o "Żydach i innych narodowościach" tyle że "Żydzi" z formalnego punktu widzenia nie byli nigdy narodowością czy narodem. Taka państwowość nigdy nie istniała a jak wspomniałem do dawnej Judei (w której również mieszkały inne kultury) było im daleko.
Gdyby zastosować metody "izraelskie" to powinniśmy mówić nie o Polakach "etnicznych" ale np. o Lechitach.

Obrazek użytkownika wandaherbert

06-02-2018 [17:00] - wandaherbert | Link:

"Strona izraelska nie zauwaza polskiego Holocaustu po1950" -no to trzeba im to przypominac często  i glosno.Powinnien ,o tych zbrodniach popelnionych przez żydowskich zoldakow zatrudnionych w UB i ministerstwie Niesprawiedliwosc, wiedziec Świat
 

Obrazek użytkownika Andy51

06-02-2018 [18:14] - Andy51 | Link:

Trzeba im przypominać tych żydowskich szmalcowników czerwonej zarazy.