Szmit była na Maderze, Nowacka jest na Bali

Najpierw pani Szmit a teraz pani Nowacka, zachowują się tak, jak ktoś kto jest w towarzystwie puści flatusa a później wyjdzie .

W 2016 r. w grudniu szczycie próby obalenia rządu  gdzie, poseł Mucha śpiewała songi, totalni okupowali mównicę i salę posiedzeń, pani Szmit i pan Petru, wyjechali na Maderę, na partyjne, damsko męskie amory.

Czym to w efekcie zakończyło się dla .N i Petru widać w sondażach, a sam założyciel .N Petru, został wypchnięty z przewodnictwa swojego ”dziecka” jakim była ta partia.

Nie nauczona doświadczeniem Petru i Szmit, lewaczka Nowacka narobiła w sejmie bigosu, nazywając poczęte dwumiesięczne dziecko w łonie matki zlepkiem komórek.

Czym to się zakończyło dla wnioskodawczyni zliberalizowania prawa aborcyjnego wiemy, zostało odrzucone, a pani Nowacka pojechała na Bali, wszak po nazwaniu płodu zlepkiem komórek, musi odpocząć i w słońcu indonezyjskiej wyspy nabierać siły by ratować kobiety.

Ale zostały pretorianki pani Nowackiej, feministki, które protestowały przeciwko totalnej opozycji pod ich siedzibami, bo to dzięki postawie posłów totalnej opozycji, projekt  nowelizacji nie przeszedł do dalszych prac sejmowych w komisjach.

Część  osób  po rozwiązaniu manifestacji, poszła pod siedzibę PiS na Nowogrodzkiej, i dla zabawy obrzucili siedzibę PiS balonikami z farbą niszcząc elewację.

Mam nadzieję, że ci którzy obrzucili siedzibę PiS niszcząc elewację, będą musieli z własnej kieszeni zapłacić za remont.
 
https://wpolityce.pl/polityka/376591-egzotyczne-ferie-zamiast-ratowania-kobiet-barbara-nowacka-wypoczywa-a-lewica-ciagle-w-rozsypce-nie-chce-niczego-komentowac
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-01-2018 [15:11] - xena2012 | Link:

Na protest poszły najwierniejsze z najwierniejszych po linii światopogladowej a zdomalowanymi czarnymi paskami na twarzach wygladały jak Indianie z plemienia Siuxów.To i tak dobrxe ,że tylko oblano farbą Biuro PiS a nie zdzierano skalpów.

Obrazek użytkownika Andy51

18-01-2018 [16:23] - Andy51 | Link:

A jak donosi GW w porywie było ich ze 300 sztuk.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-01-2018 [16:05] - zbieracz śmieci | Link:

Sama czy z razem...!?