Porównanie JK do Hitlera ok. Róży Pancerfaust do szmalcownik

Porównanie JK do Hitlera ok. Róży Pancerfaust do szmalcowników, be.
 
W  przestrzeni publicznej zwłaszcza po lewej stronie można zauważyć  relatywizacje wypowiedzi, zachowań , postaw.

Posłużę się następującym przykładem. Sędziowie w odczuciu społecznym należą do zawodu zaufania społecznego są ponoć niezależni, niezawiśli , itd.

Weźmy takiego sędziego SO Cezarego Skwarę, który to porównał JK do Hitlera. Kaście wszystko wolno, bo za kastą stoją koledzy.” Sędziowski sąd dyscyplinarny umorzył postępowanie wobec sędziego Cezarego Skwary. Porównał on Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera. Sąd Apelacyjny w Lublinie powołał się na "znikomą społeczną szkodliwość" czynu.

To dobitny przykład, że tej bandzie nazywającej  się nadzwyczajną kastą wolno wszystko. I jako przeciwwaga przykład europosła Ryszarda Czarneckiego.

W jednym z wywiadów wypowiadając się o zachowaniu Targowiczan w tym róży Pancerfaust powiedział: Podczas II Wojny Światowej mieliśmy szmalcowników, a dzisiaj mamy Różę von Thun und Hohenstein i niestety wpisuje się ona w pewną tradycję. Miejmy nadzieję, że wyborcy to zapamiętają i przy okazji wyborów wystawią jej rachunek.

Ta tradycja to szmalcownictwo i donoszenie na własny kraj.

No i zaczął się jazgot, lewactwo rzuciło się na posła Czarneckiego, te same grupy polityczne w PE, które głosowały z wdrożeniem art. 7 przeciwko w Polsce, rzuciły się na posła Czarneckiego chcąc go odwołać z funkcji wiceprzewodniczącego PE.

Są dwie okoliczności, które działają na korzyść PiS, jedna to ta, że w przyszłym roku są nowe wybory do PE i jest szansa , że tej lewacko liberalnej kołtunerii nie będzie w takiej ilości w przyszłym parlamencie UE, druga to taka, że wyborcy zapamiętają nazwiska, tych zdrajców i donosicieli a szczególnie Różę Pancerfaust i kapusia Boni.

https://wpolityce.pl/polityka/376505-czarnecki-o-slowach-pod-kierunkiem-rozy-thun-niczego-nie-zaluje-poniewaz-bronilem-mojego-kraju-bronilem-polskich-interesow
https://wiadomosci.wp.pl/sedzia-porownal-kaczynskiego-do-hitlera-dyscyplinarka-dla-cezarego-skwary-zostala-umorzona-6154313210992769a
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

16-01-2018 [14:15] - ruisdael | Link:

Wielu publicystów (i naukowców) z głową na karku mówi, że lewica opanowała kulturę, środki przekazu i kształtuje od dawna opinię na wszystkie tematy a prawica zagoniona jest do "głębokiego" narożnika. Potwierdza to powyższy przykład. Może należy pozywać jak hr. Róża Pancerfaust a nie milczeć jak J. Kaczyński.

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2018 [14:49] - Andy51 | Link:

A co do tego ma JK?

Obrazek użytkownika Czesław2

16-01-2018 [18:27] - Czesław2 | Link:

Nie lewica, a komuniści. Lewica skończyła się wraz z dr.Judymem.

Obrazek użytkownika Andy51

16-01-2018 [19:03] - Andy51 | Link:

W zasadzie masz racje, nie lewica a lewactwo.

Obrazek użytkownika Czesław2

16-01-2018 [19:59] - Czesław2 | Link:

Relatywizacja pojęć to jedna z naczelnych metod w ogłupianiu ludzi. Cel? Wyłączenie myślenia. Myśleć mają za ludzi inżynierowie dusz. Fake newsy też temu służą. Szum powoduje znikanie autorytetów do stanu, w którym nikt nikomu nie wierzy. Nawet naukowcom. Wpis, który mi się spodobał
http://wei.org.pl/blogi-wpis/r...

Obrazek użytkownika Andy51

17-01-2018 [12:50] - Andy51 | Link:

Relatywizowanie pojęć dociera do mało inteligentnych ludzi, rozumni sami wyciągają wnioski.