Judasz: użyjcie syryjskich dzieci! Więc Gowin kocha dzieci?

Ciąg dalszy rozwalania Dobrej zmiany [wszak to biskup z Syrii oświadczył, że Polska - oczywiście za czasów Beaty Szydło - przekazała największą pomoc ze wszystkich państw Zachodu nie oczekując w zamian niczego i pomagając na miejscu].

PO CO WIĘC TO WSZYSTKO???

https://dorzeczy.pl/obserwator...

Gowin: Uchodźcy? Chciałbym, aby do Polski trafiły chore dzieci z Syrii

Wicepremier Jarosław Gowin oświadczył, że chciałby przyjąć do naszego kraju grupę chorych syryjskich dzieci. – Uważam, że w tej sprawie potrzebny jest wewnątrzrządowy dialog – oświadczył polityk.

– Jesteśmy wszyscy w obozie Zjednoczonej Prawicy kategorycznie przeciwni przyjmowaniu emigrantów ekonomicznych. Ale dlaczego nie podjąć dialogu z naszym Kościołem na temat korytarzy humanitarnych? – pytał Gowin na antenie TVP Info.

Wicepremier mówił, że czytał ostatnio o grupie chorych na nowotwory dzieci z Aleppo, które wyjechały z Syrii na leczenie w szpitalach Europy Zachodniej. – Ja bym chciał, aby następna taka grupa trafiła do polskich szpitali – podkreślił.

Zdaniem Gowina czym innym jest wpuszczenie do Polski tysięcy migrantów ekonomicznych, a czym innym pomoc syryjskim chrześcijanom. – Uważam, że w tej sprawie jest potrzebny wewnątrzrządowy dialog – oświadczył polityk. Jak dodał, w kwestii uchodźców należy kierować się "zdrowym rozsądkiem", a także bezpieczeństwem Polaków.

Czytaj także:
Zaskakująca wypowiedź Kornela Morawieckiego. Mówi "tak" uchodźcom
https://www.dorzeczy.pl/kraj/5...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

29-12-2017 [14:38] - Imć Waszeć | Link:

No tak. Najlepiej jest czynić dobro cudzymi rękami i jeszcze za cudze pieniądze. Ja bym też chciał, żeby rząd wysłał do zachodnich klinik na skomplikowane i bardzo drogie operacje grupę polskich chorych dzieci, chociażby z rodzin biednych i bezrobotnych rodziców. Myślę, że rząd stać na otwarcie dla Polaków korytarzy humanitarnych tego typu, żeby mogli podejmować leczenie w drogich szwajcarskich lub niemieckich klinikach, do których dotąd miały dostęp tylko pociechy polityków i innych Kulczyków. No taki mały prezencik na gwiazdkę, przy tym waszym całym Bizancjum, panie Gowin. Śmiało, polskie dzieci się ucieszą.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-12-2017 [20:00] - zbieracz śmieci | Link:

Szóstka z koroną.

Obrazek użytkownika xena2012

29-12-2017 [17:32] - xena2012 | Link:

Jaka to hipokryzja brac na litość wobec dzieci.Pan Gowin chce podjąc dialog z Kosciołem w sprawie leczenia w Polsce.A czy Kosciół wymuszając na nas leczenie dzieci imigrantów wie jak wyglada w ogóle  nasza służba zdrowia,jakie ma bolączki ? Jakim prawem abp Gądecki oczekuje od Polski nadal biednej bo na dorobku tworzenia ,,korytarzy Humanitarnych dla całych rodzin? Przecież te chore dzieci nie przyjadą same tylko z liczną rodziną? Jakim prawem abp.Gądecki w światecznej patetycznej homilii przekonuje ,że bezpieczeństwo polskich obywateli jest mniej wazne od losu imigrantów? 

Obrazek użytkownika angela

29-12-2017 [18:46] - angela | Link:

Czy krol Arabii Saudyjskiej nie moze pomoc sierotom z Syrii,tylko  Polska???
Emerytom pomozcie, bo glodowe pieniadze dostaja. Nawet na Święta,  ani grosza.
I na pewno,przy nastepnych wyborach nawet ojciec Tadeusz nie zmobilizuje moherow do głosowania na was.
Przywileje dla inwestorow, miliony dla wszystkich, a dla biednych starych NIC.
Szlachetna paczka za was zalatwia. 
Dziadow z ludzi robicie, ze musza zwykli ludzie pomagac.
Ja pomoge,i ini, ale to nie rozwiazuje tematu.

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-12-2017 [19:57] - zbieracz śmieci | Link:

Dziadów z ludzi robicie ,ej krótka twoja pamięć i wybiórcza.Dam ci radę -zbierz podobnie myślących i z hasłem "rabujcie co zostało wam zrabowane"ruszaj w Polskę a jest co rabować  u tych co rabowali .Powinno wystarczyć! 
Śnieżyce w USA a u nas kwitną wiśnie,gaśnie gwiazda we wszechświecie ,zalęgnie się łupież to kto winien ,no jak to kto,pisory!
Łupież jak łupież ale kołtun jak zawsze ma się znakomicie! 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-12-2017 [20:46] - zbieracz śmieci | Link:

Co do chrześcijan syryjskich,sprowadziła ich spora grupę fundacja prowadzona przez urocza dziewczynę niemałym nakładem sił i środków ,przygotowano mieszkania ,zapewniono wszystko do życia ,nikt tu nie został ,wszyscy wyjechali nawet nocy nie spędzając w czekających mieszkaniach .Trudno nie zrozumieć rozgoryczenia tej pełnej dobroci dziewczyny a fundacja zakończyła działalność.