Odzyskać dzieci Jugendamtu. Jest sposób !

Temat wszystkim znany. Rocznie tysiace polskich dzieci jest odbieranych rodzicom i germanizowanych. Dzieje się to zgodnie z prawem, niemieckim prawem.
Co na to Polski rząd ? Przez wiele lat nie robił nic by odzyskać swoich nieletnich obywateli. Teraz coś się ruszyło i służby konsularne starają się wspomagać polskich rodziców w walce z Jugendamtem. 
Z bardzo mizernym oczywiście skutkiem. 

Bardzo marnym skutkiem .I nie ma się co dziwić. Niemcy postarali się by to "prawo" do odbierania dzieci było skuteczne.
Nie da się udowodnić ze zadrapanie na kolanie powstało w piaskownicy a nie z powodu pobicia (to tylko jeden z przykladow) ...
Czy wobec tego można odzyskać polskie dzieci ?

Można !
Jeśli walka z Jugendamtem nie przynosi efektu to ...
NALEŻY PRZESTAĆ Z NIM WALCZYĆ !

W każdym przypadku odebrania polskiego dziecka trzeba przyznać rację Jugendamtowi . Następnie przez Polski sąd z automatu odebrać prawa rodzicielskie rodzicom odebranego dziecka (czasowo, do wyjaśnienia przez Polski sąd zarzutów stawianych przez niemieckie służby). 
Nastepnie Polski sąd wyznacza NOWEGO OPIEKUNA PRAWNEGO dla tego dziecka, dziecka które jest obywatelem Polski a ktore było ofiara przemocy . Nowy opiekun prawny moze byc pracownikiem polskiej ambasady lub naszych słuzb socjalnych. Nowy opiekun prawny przejmuje dziecko od niemieckich służb socjalnych i przywozi do Polski.
Proste?
Nastepnie sąd uruchamia procedury (umieszczenie dziecka w rodzinie zastepczej, w domu dziecka lub u dalszej rodziny) . I przy wspołpracy z niemieckim Jugendatem ustala czy faktycznie dziecko było krzywdzone w swojej rodzinie...
A potem wyrok . Dziecko wraca do matki i ojca albo idzie do adopcji . Do adopcji w Polsce !

Grzegorz Jarzebski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anakonda

21-11-2017 [06:42] - anakonda | Link:

Pytanie nr.1

" Rocznie tysiace polskich dzieci jest odbieranych rodzicom i germanizowanych."
-------------------------------------------------------------------------
Interesuja mnie ( jako Niemca ) konkretne liczby, mianowicie, ile tysiecy polskich dzieci zabiera niemiecki Jugendamt rocznie polskim rodzicom zyjacym w Niemczech.
Prosze o podanie zrodla pochodzenia tej liczby ( " tysiace " ).

 

Pytanie nr. 2

" Nastepnie Polski sąd wyznacza NOWEGO OPIEKUNA PRAWNEGO dla tego dziecka, dziecka które jest obywatelem Polski a ktore było ofiara przemocy ."
...................................................................................
Czy w przypadku posiadania przez dziecko podwojnego obywatelstwa i jesli dziecko zyje w Niemczech o jego losie ma rowniez decydowac polski sad?
Wiekszosc dzieci z rodzim mieszanych posiada obywatelstwo niemieckie, takze dzieci urodzone w Niemczech, ktorych rodzice sa Polakami
otrzymuja niemieckie obywatelstwo, przepis zezwalajacy na to dotyczy wszystkich nacji nie tylko Polakow.

http://www.info4alien.de/einbu...