Czy szef BBN nie powinien podać sie do dymisji? Rżnie głupa?

Paweł Soloch nie wiedział?
To do czego służy Biuro Bezpieczeństwa NARODOWEGO skoro samo biuro wewnętrznie nie jest miejscem nawet bezpiecznej pracy dla Polski?

Jeśli szef tego biura NIE WIEDZIAŁ o przeszłości płka Czesława to o czym w ogóle wie Paweł Soloch? Czy można mu cokolwiek powierzyć???
A do jakich spraw tajnych i dotyczących mojego bezpieczeństwa do tej pory Pan Paweł Soloch dopuścił Czesława???

Nie sprawdził - to won! Nie nadaje się!
Dał się oszukać - to won! Nie nadaje się!

PO PROSTU - WON!
Won PĘTAKU z polityki!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-09-2017 [01:50] - Jabe | Link:

Nie wiem, o czym mowa, ale z Pańskimi kryteriami zgadzam się całkowicie.

Obrazek użytkownika Art

24-09-2017 [02:06] - Art | Link:

"o czym w ogóle wie Paweł Soloch?"
O tym o czym wie strażak,bo takie ma ten pan wykształcenie.To z kolei oznacza,że jest z nadania.Tak jak niejaki Klich-psychiatra był z nadania szefem MON.I zrobił co do niego należało,znaczy wypełnił nałożone na niego zadanie rozpiżenia armii.Idąc tokiem rozumowania Autora-szefem Solocha jest PAD......

Obrazek użytkownika Tarantoga

24-09-2017 [09:21] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jak się obserwuje kancelarię i pracowników Dudy [prezydenta],to ma wrażenie...że wszyscy porządni ludzie sami odeszli lub zostali wyrzuceni.
Na i ch miejsce zostali dobrani....złogi po Komorowskim,jacyś podejrzani typu Łapiński...a sam Soloch...jeszcze trzy lata i sie przydadzą....może Tuskowi?

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-09-2017 [10:40] - Marek1taki | Link:

Dobre pochodzenie społeczne i dobre szkolenia z czasów PRLowskich i IIIRP są przepustką do sprawowania władzy. BBN nie jest wyjątkiem.
Łatwo przejrzeć listę ambasadorów RP i ich szkolenia. Możliwe jednak, że ci po studiach dyplomatycznych w Moskwie są mniejszym złem od tych po studiach politycznej poprawności na tzw. Zachodzie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-09-2017 [14:06] - zbieracz śmieci | Link:

Uważasz ,że lepiej byba a zaszczyt jeśli robi się to dla swojego wolnego kraju a nie dla okupanta  było aby jak było czyli MSZnie powinien pacowac dla dobra swojego kraju ale dla okupanta jak było ...!?
Gratuluje pomyslunku.
MSZ za chwile bedzie drugim ministerstwem po MON  wyczyszczony całkowicie ze złogów i kacapskiej i nie tylko agentury.
Bycie agentem pod przykryciem czy jawnym zatrudnionym w ambasadzie czy konsulacie to nieżadna hańba jesli sie szpieguje dla swojego wolnego kraju .
Jak bolesne musza byc porzadki w MSZ to wystarczy posłuchac jak sie miota i wyje odwołany ambasador w Waszyngtonie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-09-2017 [10:55] - michnikuremek | Link:

Niestety - z tego wszystkiego wyłania się coraz gorszy obraz pana prezydenta. Przecież to jego ludzie, on ich wybierał (?) na współpracowników.
W tej sytuacji jasne stało się dlaczego Macierewicz nie informował prezydenta o swoich decyzjach w kwestiach MON. Po prostu MAM zdawał sobie sprawę z kim ma do czynienia....
Smutne....

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-09-2017 [11:13] - zbieracz śmieci | Link:

Miał i ma racje Pan Macierewicz ,że niespecjalnie sie kwapi z przkazywaniem informacji tajnych czy poufnych,moze wteszcie 3/5 i trzy weta zaprzestanie szczucia na ministra obrony dajac do prasy listy jakie sobie pisze do Pana Macierewicza.
Dob or kadr doskonały -magierowski z wymiotnej a teraz nie lepszy łapiński ,pułkownik wsiok ,generał sprawdzany ,stary personel po bulu pozostał ,pozwolił bulowi juz po odejściu mieszkac dalej "Pod Blachą" na krzywy ryj ,nie rozwiązał umów najmu z przydupasami bula którzy prawie z afriko zajmowali mieszkania należące do kacelarii prezydenta.,
Nie rozliczył bula z wydatków na siebie samego a wiedziano ,że ten kase prezydnta traktował jak swoją ,sporo sie tego nazbierało ale to tylko zapewne część zaniechań.
Ten cały BBN to jedna wielka pomyłka ,kupa ludzi tam siedzi i drze nasza kasę a ich przydatnośc jest zerowa dla obronności kraju,jeden doradca d/s obrony ze swoim sekretariatem by w zupełności wystarczy,
Może jestem i głupek ale nie wyobrażam sobie jego jak dowodzi nie daj Panie podczas wony armia przy pomocy solocha ,wsioka czy nawet wsioków bo nie wiemy ilu tam ulokowano i generała aktualnie sprawdzanego.
To jest chore jak chore jest ego lokatora pałacu przeżywającego kryzys wieku średniego.

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-09-2017 [12:04] - michnikuremek | Link:

Aleksander Ścios na swoim blogu pisał o tym już dwa lata temu..... Ale myśmy (przyznaję: ja także) woleli słuchać pięknych, patriotycznych przemówień PADa....

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-09-2017 [13:46] - zbieracz śmieci | Link:

PS.Za dużo gnoju sie nazbierało w pałacu i trzeba raz na zawsze tam zarządzić sprzątanie po komuchach i wywalenie na zbita wszystkich co do których zaistnieja najmniejsze nawet podejrzenia ,że cos tam maja za soba co ukrywali.
Jesli sam duda nie zarządzi lustracji wszystkich w tym i swojej osoby to powinien to zrobic marszałek sejmu! Dlaczego także Duda powinien byc prześwietlonyano dlatego ,że świadectwo morlności wystawiły mu jeszcze poprzednie służby a ja chcę mieć pewnośc ,że jest czysty jak łza i nie chodzi o współpracę ze słuzbami chociaż u nas wszystko jest możliwe ale czy gdzieś nie wpadł w coś brzydkiego co może być wykorzystane do szantażu.
Chce coraz więcej władzy a zaczął od prób podporzadkowania tylko sobie ministra obrony narodowej teraz chce miec u siebie nie tylko juz MON ale także Ministra Sprawiedliwości Prokuratura Generalnego i także MSZ a to nawet wbrew tej Konstytucji jaka mamy,czas dać wreszcie po łapach póki jeszcze maly a najboleśniej odczuje gdy wyleci najwiekszy leń  z Rady Ministrów i kontestaor polityki rządu a wtyka 3/5 i trzy weta ,dobrac ,dokupić jeszcze kilku posłów i won z rządu .
Partia kanapowa nie może narzucać rządowi szantażem co ten ma robić.

Obrazek użytkownika Dorota M

24-09-2017 [11:34] - Dorota M | Link:

Zapewne BBN jest do prześwietlenia przez obecne służby pana Błaszczaka i także SKW min Macierewicza. Teraz jasnym sie staje stanowisko A Macierewicza wobec Kraszewskiego. Jednak uważam, że w obliczu tych odkryć, PAD powinien zastanowić sie nad swoimi wetami, które wynikały z słuchania złych doradców. Rozwiazania, przy których sie nadal upiera, obalają dobrą zmianę w sądownictwie. Uważam, że ustępowanie przez JK prezydentowi tylko go umacnia w uporze przeprowadzenia swojej woli.  

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

24-09-2017 [11:55] - ...Trzy kropki... | Link:

...Od początku nie podobał mi się  ten  wiecznie zdziwiony i bebłoczący  Soloch !!!...Zawsze zastanawiałam się  skąd  go "wytrzaśli" ... teraz już wiem że to WSI-ok !!!...

Obrazek użytkownika xena2012

24-09-2017 [18:48] - xena2012 | Link:

MON wydało dzis oswiadczenie:,, MON nie ma żadnej prawnej możliwosci oddziaływania na polityke kadrową BBN.Postepowanie sprawdzajace w stosunku do osób cywilnych zatrudnionych w instytucjach cywilnych nie moze prowadzic MON. Płk.Juźwiak odchodząc w 2007 roku z zawodowej służby wojskowej został zatrudniony w BBN jako pracownik cywilny,'Pracodawcą pana Juźwiaka jest szef BBN i do niego należy sprawdzenie przebiegu słuzby dotychczasowej kazdego pracownika.Przeciez w każdej pracy znajduje się teczka z dokumentami 'dotyczącymi pracowników.