Poprzez kontrolowane rozłamy w PO do nowego porozumienia

W sposób iście kontrolowany mamy dalszy ciąg starań o "jedność narodową, czyli jedność dupy z kijem".
Najpierw TVN zmienia właściciela (druga to już próba wyrwania zębów totalniakom, gdyż pierwsza nie wypaliła i TVN zamiast budować porozumienie "niepolitycznie" zaostrzał konflikt w dawnym okrągłostołowym stadzie), teraz Rulewski obraża się na PO ogłaszając separację (kto by pomyślał, że nawet będzie się w mediach uwiarygadniać demonstracyjnie żegnając się krzyżem), dawniej tylko kroczek pierwszy uczynił Syriusz-Wolski a dziś rozłam w opozycji pogłębiają dwaj senatorzy z PO - oto piszą list pełen oburzenia na Budkę, nawet Mucha oświadcza, że będzie tworzyć frakcję, z Nowoczesnej wywalają Petrunia, a musimy pamiętać, że robią to ludzie, którzy mają albo instynkt wyczuwania skąd wieją wiatry historii lub po prostu dostają rozkaz z góry, że "nadszedł czas".
A czas nadszedł bowiem i to pamiętamy, że w tle Prezydent dopiero co otworzył na oścież swe ramiona by "nikogo nie wykluczać", 26 sierpnia zaś sam Prymas toże w ten deseń przemawiał i tak krok po kroczku, krok po kroczku.... nowy okrągły stół wtacza się na scenę. Wiwat nowy AWS chciałoby się rzec - tylko teraz ma być taki już udany, ale ma się rozumieć po odrzuceniu ekstrermizmów z różnych stron (bo wykluczyć trzeba tych, których jednak wykluczyć trzeba - ich reguła o nie wykluczaniu nie obowiązuje). 

Idzie "nowe", czyli ponowne i radosne dogadanie się elyt, o czym od dłuższego czasu alarmuję (piszę o tym od legendującego tę operację puczu rozhisteryzowanej opozycji/agentury i grających na tym okołoGowinowych spiskowców w "naszym" obozie, niecierpliwie drepczących by obalić większość sejmową, która nie pozwala im rozwinąć skrzydeł korumpującej wszystko polityki "języczków u wagi" pozyskiwanych każdorazowo różnego rodzaju grantami by można było sklecić polityczną większość do czegoś potrzebną - a to jakieś 3/5, a to 3/4 lub 7/9, w zależności od wyobraźni). Czas bowiem wreszcie powrócić do piekiełka stronnictw i grupek, którym to piekiełkiem da się wszystko usprawiedliwić -otóż gdy się posiada stabilną większość sejmową to trzeba pracować i nie ma na co zrzucić winy za nieudanie się tego czy innego "dobrego" pomysłu gospodarczego lub politycznego. gdy jest większość to Kaczyński, albo Szydło stawia wymagania i niestety z punktu widzenia arytmetycznego nie można tego nie przegłosować - a po co nam taka nieciekawa sytuacja, stawia nas pod niewygodnym pręgierzem wysłuchiwania woli Narodu, którym to wszak się gardzi (poza nielicznymi i odosobnionymi politykami reszta zbójów okrągłostołowych dawno chce się dogadać i konsumować zwycięstwo).

Wskazywałem na grę, jaka odbywa się na politycznym zapleczu DOBREJ ZMIANY (a tak naprawdę w rdzeniu obozu okrągłostołowców), podejmowanych przez nich działań świetnie na zewnątrz pozorowanych i odwracających naszą uwagę kretyństw z infantylnego teatru politycznego "pierwszej sceny", która tak naprawdę jest wyłącznie zasłoną dymną składającą się z trzeciorzędnych tematów propagandowych, wrzucanych nam skrzętnie przez media i polityków z obu stron "barykady". Wszystko po to by nas rozmiękczyć, zmęczyć i zając nasze głowy  d u p e r e l a m i!

Sytuację do pewnego czasu opanowywał Prezes Kaczyński ale to się gwałtownie skończyło - do wydmuszki Gowinowo-Kukizowo-Jurkowo-OrdoIurisowej (pomijam śmieszące ale były to pierwsze jaskółki -  wybryki Ujzdowsko-Bielańskie, czy wielu wielu innych statystów strzelających czasem do wiwatu z czego się tylko dało by na siebie zwrócić uwagę) przystąpił niestety Pan Prezydent, który przekalkulował sobie, że przecież jeśli Kaczyński ma (a nawet musi z racji wieku) schedę po sobie komuś zostawić to koniec końców on Prezydent takim na przykład Brudzińskim, czy innym wskazanym przez Prezesa, będzie musiał okazywać posłuch i wykonywać ich polecenia. A po co on ma słuchać Brudzińskiego (albo innych tego rodzaju geniuszy), po jasną cholerę ma temu się przypatrywać biernie skoro to on sam, Prezydent może o tę schedę (władzę już pełną) zawalczyć, mając do tego najlepszą ze wszystkich innych wasali pozycję i to naturalnie potencjalny obóz konsolidującą - istotne i realnie oddziałowujące na politykę stanowisko Prezydenta Państwa. Resztą już zajęły się służby bazujące na zwykłych ludzkich ambicjach i częstych majakach "polityków". Robota ruszyła już dawno pełną parą i praktycznie jest na ukończeniu, szczególnie po tym jak Niemcy i Rosja po wizycie Trumpa zorientowali się, że żarty się skończyły i trza osikowy kołek wyjąć zza pazuchy by Polskę dobić (w tym samym czasie otoczenie Prezesa Kaczyńskiego zamieniło się w biuro turystyczne o nazwie "Brutus Servis", a kierownik tego biura wraz z kilkoma mistrzami ceremonii organizuje Prezesowi czas na wszelkie możliwe sposoby byleby go tylko zająć czymś, co odciągnie jego uwagę od organizowanego mu totalnego kryzysu aby Prezes się nie obudził i nie ryknął jak lew, gdy zda sobie sprawę z osaczenia w jakim się znalazł i który w takiej sytuacji na wszystko się może zdecydować, psując niepotrzebnie misternie ułożony plan "pogodzenia Prezesa z abdykacją").

Służby dbają też i o media a konkretnie chociażby o to byśmy albo myśleli wciąż, że żyjemy nad cicho szemrzącą Wisłą albo byśmy swą uwagę skupiali na obrazach przyrodniczych - a to walka z kornikiem i wielogodzinne audycje na ten temat albo ukazywanie nam apokaliptycznych burz i wichrów miejscowych lub gdy te przeszły to apokalipsę z USA - też przez dziesiątki godzin .  

Zasadniczo najlepiej jakbyśmy zajmowali się jedynie przyrodą lub w przerwach między informacjami o kataklizmach byśmy podniecali się kretyństwami z Brukseli byleby nie zajmować się taką światową błahostką jak sytuacja na Półwyspie Koreańskim - bo tam oto wisi na włosku konflikt i wokół USA lub przeciwko USA tworzy się już obecnie koalicja - Rosja wchodzi z całym swym potencjałem do tej  gry by licytować swą cenę.
My cały czas antenowy i refleks polityczny poświęcamy brukselskim lub krajowym prowokacjom albo szczekaniem i obsikiwaniem nas przez takiego czy innego krajowego lub zagranicznego polityka.
Nawet tragicznej sprawie polskiego małżeństwa z Rimini i tym wcześniej wymienionym brukselskim i krajowym prowokacjom można i należy poświęcić czas w mediach ale omawiając je po kilka minut a nie wałkując przez dziesiątki minut tracąc drogocenny czasu bez kreowania w dialogu z prawidłowo poinformowanym Narodem i w zgodzie z jego świadomością, właściwej polityki wewnętrzną  i zagranicznej Państwa Polskiego.

A na koniec zapytajmy, jaka jest ta nasza obecna sytuacja w obozie rządzącym? Wygląda na to, że Prezes Kaczyński niestety został de facto ograny przez mafię konformistów  a po tym, jak do "obozu porozumienia narodowego" przeszedł Prezydent Andrzej Duda, będzie musiał uznać twarde realia - bez Prezydenta niczego sensownego  już nie uda się zrobić (z Prezydentem prawdopodobnie też - to, co mogłoby być sensowne, już się nie uda, jeśli Prezydent na serio i jako life motiv dalszej swej linii politycznej potraktuje regułę ciągłego spychania większości sejmowej do narożnika poprzez szantaż wetowania kolejnych rozwiązań, co prawda skutecznych ale brzydkich bo radykalnych. Przez to jedynie skutecznych, że Polskę wyrwać z matni mafijnej i komuszej, uzależniającej od Niemców i Rosji, mogą tylko działania zdecydowane i głębokie. 

Jeśli w najbliższym czasie pojawi się na scenie coraz więcej statystów, którzy będą opuszczać tonące okręty PO i Nowoczesnej, może nawet pojawia się nowe partie i TVN zacznie przemawiać kojącym głosem rozsądku, a PiS nie wyciągnie ręki do zwykłych obywateli by ich zaprosić do swych szeregów i utuczyć się ich poparciem i entuzjazmem, wykorzystując ich patriotyzm lecz wyciągnie rękę do zgody z byłymi posłami PO, PSL, którym dorobiona zostanie ludzka twarz, to nie będzie to żadne porozumienie narodowe lecz ordynarny, nowy okrągły stół i pogrzebanie naszych nadziei w oparach nowej Targowicy.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-08-2017 [06:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Jeśli w najbliższym czasie ......PiS nie wyciągnie ręki do zwykłych obywateli" 
Nie wyciągnie bo oznaczało by to wycofanie  z pierwszych linii  polityków i publicystów , którzy na szerzeniu konfliktu społecznego robią swoje kariery. Poseł Krystyna nie da sobie zamknąć jadaczki , Redaktor Rachoń nie  wróci do niszowych mediów a "wieszcze" z Markiem Rymkiewiczem na czele ,nie przestaną przypisywać większości Polaków korzeni kacapskich, nie da się też rozgonić pseudo komisji smoleńskiej składającej się z  lobbystów i darmozjadów. 
Wierchuszka PiS wraz z Prezesem postanowiła  zostać zakładnikiem radykalnej części swych zwolenników i tej skorumpowanej programem 500+, teraz se może wyciągać rękę, ale chyba z następną ofertą korupcyjną.

Obrazek użytkownika xena2012

30-08-2017 [09:00] - xena2012 | Link:

To program 500+ jest elementem korupcji? To dlaczego nie zglosił Pan tego do prokuratury?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-08-2017 [09:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jest to  rodzaj korupcji akceptowanej przez  sporą grupę społeczną - każdemu wedle potrzeb. Tylko jak zachód zrobi psikusa  i zacznie wygaszać w Polsce montownie do których Morawiecki też dopłacał to VAT nie będzie,  ale 500+ razem z zasiłkami będzie  musiał trafiać do bezrobotnych by nie doszło do rozruchów. Przy pierwszym tąpnięciu koniuktury tym się skończy  "dobra zmiana", tylko że nie Prezes będzie  połykał jej gorzkie owoce, tylko cała Polska.  Furda z tym, ważne by usadzić  Tuska i paru lekarzy z Krakowa.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-08-2017 [15:26] - zbieracz śmieci | Link:

Ty wielkopolski a ja małopolski ,szalom!
Myślisz ,że podobała sie decyzja zarządu Mercedesa o budowaniu tu montowni silników czy servisowania silników odrzutowych Lufthansy [to juz bardzo wysoka półka 
technicznego zainwestwowania i miliony ojro i to duże na szkolenie ,to iwestycja na długie lata i nie da się jej zwinąć z dnia na dzień] flaneli z FDJ i czy gdyby mogła to by ich nie wstrzymała ,puknij si e w glacę bo w wolnej gospodarce polityka ma ograniczony wpływ ale biznes na politykę to jak najbardziej.Merkel pozwalają hasać bo to w ich interesie leży udupienie Polski ale to taki sam słup jak rudy tutaj i tam.
Wybrali Polske bo widocznie nie mieli wyjścia bo nie sądzisz chyba ,że dopuszczą muslinów do servisowania silników całej floty Lufthansy!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

31-08-2017 [01:29] - wielkopolskizdzichu | Link:

"bo w wolnej gospodarce polityka ma ograniczony wpływ"
Kto by pomyślał, że Niemcy mają wolną gospodarkę.
Wzorcowym przykładem niemieckiego muru dzielącego politykę od biznesu jest lotnisko w Brandenburgu.

Obrazek użytkownika michnikuremek

30-08-2017 [10:59] - michnikuremek | Link:

Kiedy setki miliardów - np. z tzw. karuzel vatowskich trafiały do kieszeni złodziei - wszystko było ok. Kiedy pieniądze zaczęły trafiać do kieszeni normalnych ludzi mających dzieci - krzyk wielki. A kto krzyczy? Wszelakie pętaki i chłystki......

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

31-08-2017 [01:39] - wielkopolskizdzichu | Link:

Polityka jaka serwuje rząd to rozdęte do granic  wyobraźni przewidywanie zysku z mandatów przez wiele lat.
Nie ma to nic wspólnego z tym gdzie poprzednio, uciekały pieniądze należne państwu z VAT.

Obrazek użytkownika michnikuremek

30-08-2017 [07:29] - michnikuremek | Link:

Po wizycie Trumpa w Warszawie stało się jasne, że Trójmorze tym razem może przybrać całkiem realne kształty, bo stanie za nim potencjał polityczny, militarny i gospodarczy USA. Na to nasi sąsiedzi ze wschodu i z zachodu nie mogą pozwolić i przystąpiono do torpedowania tego projektu. Poprzednie dwa podejścia do tej sprawy zakończyły sie wojną w Jugosławii i śmiercią prezydenta Kaczyńskiego. Teraz widać, że uruchomiono całą agenturę i prezydenta. Wiadomo - dużo wygodniej zarządza się Generalnym Gubernatorstwem jeżeli ma się sędziów na telefon.....
Jaka przyszłość dla Polski? Klasycznie: Polacy będą mordowani przez beżowych, których już teraz z dnia na dzień jest coraz więcej na ulicach polskich miast i eksploatowani przez Chińczyków, którzy będą w Polsce "inwestowali".
Ci którzy mają nastoletnie dzieci  powinni już dziś martwić o ich przyszłość. Aha, pomysł "skończy studia, nauczy się języków i wyjedzie z tego syfu" odpada.
Nie będzie już dokąd wyjechać.......

Obrazek użytkownika xena2012

30-08-2017 [09:04] - xena2012 | Link:

No tak ,coraz częściej słyszymy w wykonaniu blogerów o usunięciu Jarosława Kaczyńskiego do swoistego,, Sulejówka'' . 

Obrazek użytkownika smieciu

30-08-2017 [10:46] - smieciu | Link:

Podsumowując nie dzieje się nic dziwnego. Może głupio mi to pisać ale od początku wspominałem o takim scenariuszu. Nie chodzi tu o to że kogoś się lubi bądź nie ale o zwykłe zastanowienie się nad możliwościami i zamiarami Układu.
Ci ludzie nie oddali władzy od lekko licząc 1945r. Przez ostatnie 25 lat mieli pełnię możliwości zwiększania kontroli. Dlatego ciężko było przypuszczać że oddanie władzy PiSowi było jakimś wypadkiem przy pracy. Oddali władzę PiSowi ponieważ mieli dostateczną kontrolę.
Najbardziej symptomatyczny jest oczywiście Duda. To jak media Układu wsparły go podczas kampanii wyborczej rzucając na żer Bula oraz posiłkując się Kukizem. To naprawdę kłuło po oczach. Dzisiaj trzeba po prostu i zwyczajnie uznać że Duda jest agentem. Świadomym czy może jakoś omotanym przez pewnych „mądrych ludzi” potrafiących umiejętnie wytłumaczyć zawiłości dzisiejszej geopolityki i potrzeb Polski. Nie ważne. Jest ich.

Co do PiSu to od początku oczywisty też był ten zwrot w kierunku lemingów. Jasne, było wytłumaczenie: potrzeba przejęcia elektoratu, zdobycia szerokiego oparcia. Tylko że PiS generalnie coraz mocniej wsiąkał w tą postawę. Takiej gry ramach Systemu. Gdzie najbardziej rzucające się w oczy były takie rzeczy jak CETA i generalnie uległość wobec Unii. Poza werbalnym przekazem dotyczącym różnych drażliwych spraw PiS panicznie wręcz bał się oficjalnego ustawienia w roli wroga UE.

W tym kontekście byłem dotychczas przekonany że rolą PiSu ma być stanie się PO. Oczywiście nie tym PO znanym nam z ostatnich 8 lat. Ale tym PO jakim wyobrażali sobie ludzie że będzie głosując nań w 2005r. Czyli Platformą Obywatelską ludzi „światłych”, „nowoczesnych”, prounijnych.
Słowem myślałem że PiS z czasem i to dość szybko przekształci się w nowoczesną partię technokratów. Z bardzo przyjemnym dla wielu osób patriotycznym, narodowym, tradycyjnym odcieniem. W takim nowym układzie jak sądziłem na żer (rozliczenie jakiś afer) zostanie rzuconych parę pionków a patriotyczne widowisko dla mas przykryje pozostawienie spraw po staremu.

Tak bym zrobił będąc w jakimś zarządzie Układu...
I choć możliwe jest zbudowanie jakiegoś „Bloku Poparcia” wokół Dudy to właśnie naturalne jest to co pisze autor wpisu: skupienie ośrodka władzy w PiSie wokół prezydenta. Stworzenie PiSu, nowoczesnej partii dla wszystkich. Lemingów.

Na koniec można sobie postawić pytanie na ile jest to jakaś wielka operacja, trudność. Zamienienie PiS w PO. Odpowiedź jest prosta. Jest to operacja pewnie nie trudniejsza niż zamienienie Solidarności z lat 80-tych w narzędzie posłuszne aparatowi bezpieczeństwa PRL. Operacja raczej prostsza niż wielki szoł Okrągłego Stołu. Operacja jak operacja. Na której przygotowanie Układ miał wiele czasu a którą rozpoczęto Taśmami Prawdy, o których nagrywaniu podobno wiedział Tusk, który jednocześnie dostał posadkę w UE.
Ludki, które to organizują mają swoje możliwości.

Obrazek użytkownika xena2012

30-08-2017 [12:49] - xena2012 | Link:

,,Oddali władzę PiSowi poniewaz mieli dostateczna kontrolę.'' Nie ,nie dlatego.Ci co oddali władzę po prostu chca aby PiS naprawił finanse państwa,wyprowadził kraj na prostą aby później po jego odsunięciu więcej było do podziału i roztrwonienia.I tak ,,Polska- wielki projekt'' ma się zamienić na ,,Wielkie pojednanie''. I nato pojednanie zaczęła się już ,,wielka praca'' nawet w internecie. Systematycznie opluwa sie elektorat PiS-u wmawiajac im wszystkie możliwe wady i ulomności intelektualne,ośmiesza i obraża  na kazdym kroku.Atakuje sie działaczy i posłów PiS-u w sposób bezpardonowy wytykając fizyczne mankamenty,rozdmuchując potkniecia i szkalując. Opozycja natomiast jest potraktowana niezwykle łagodnie,nawet afery okazują sie nie tak znowu wielkie i z winy PiS-u,kłamstwa nie zauwazone lub usprawiedliwione,rynsztokowy język opozycji nie dziwi i nie oburza.J.Kaczyńskiego odsunie sie na boczny tor,(blogerzy sugerują wewnetrzny Sulejówek) a może Trybunał Stanu. Pojednaniu z dobrotliwym usmiechem bedzie patronować Angela Merkel. 

Obrazek użytkownika Jabe

30-08-2017 [13:20] - Jabe | Link:

Systematycznie opluwa sie elektorat [opozycji] wmawiajac im wszystkie możliwe wady i ulomności intelektualne,ośmiesza i obraża  na kazdym kroku. Atakuje sie działaczy i posłów [opozycji] w sposób bezpardonowy wytykając fizyczne mankamenty,rozdmuchując potkniecia i szkalując. – Właściwie w tej przeróbce nie pasują tylko te fizyczne mankamenty, ale pewnie przeoczyłem. Jesteście tacy sami.

Co do Jarosława Kaczyńskiego, warto się zastanowić, czy on wciąż ma władzę, czy może został już osaczony przez własnych dworaków i resztę aparatu. Przecież w obecnej sytuacji istotne jest tylko, że jest. Do niczego innego nie jest potrzebny, a mógłby przeszkadzać. Jeśli tak się stało, to jest to wyłącznie jego wina, bo był czas, gdy mógł się oprzeć na milionach zwolenników, nawet zrezygnować z demoralizującego ludzi brania dotacji z budżetu. Nie zrobił tego, bo widocznie tubylcom nie ufa bardziej niż świcie. Teraz jest zakładnikiem baronów i żądnego stanowisk pomniejszego płazu.

Obrazek użytkownika PDP

30-08-2017 [11:27] - PDP | Link:

Każdemu blogerowi na NB polecam intelektualny eksperyment. Niech z łaski swojej przeczyta co pisał rok, dwa lata temu.
Niektórzy to powinni schować się do mysiej dziury a delegowani przez drugą stronę defetyści usunięci przez admina.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-08-2017 [13:06] - zbieracz śmieci | Link:

Co do rulewskiego to jedna z tych nikczemnych postaci co zrobi wszystko i wszystko powie aby utrzymać sie przy korycie tym razem senackim a przeciez kilkanascie dni temu pojawił sie w stroju kajdaniarza aby udowodnic w jakim zniewolonym kraju żyje.
Sieje Pan czarnowidztwo jak typowy zadaniowiec,wszystko stracone ,nic sie juz nie uda,straszy AWS ,braniem pod skrzydła fikcyjne odrzuty z innych partii itd,itd.
Totalniactwo w tym kukizowcy gnija i ich los już jest przesądzony a tvn razem ze słuzbami kombinuja jak to maja w zwyczaju kim i czym ich zastapić a,ze maja fachowców od markierowki coś nowego przygotują.
Pisze pan brednie o wyciaganiu reki do zwykłych obywateli i utuczeniu sie ich poparciem ,brednie połączone z kłamstwem bo niby to PIS co robi to tylko dla siebie ,dla samej władzy czy może jednak to obywatele dzieki PIS stali sie podmiotem polityki PIS i państwa a dostali tyle ,że od transformacji nigdy nie mieli i nigdy by tego nie dostali gdyby nie PIS.Jedno pewne co dostaną gdyby opozycja wróciła do władzy do praca do usranej śmierci ,za nędzne pieniadze i emeryture głodowa dla tych co by jej doczekali.
Obciąża sie Pana Prezesa o wybór  3/5 i dwa weta ,to taka sama sytuacja gdy mąż sie dowiaduje ,że wybranka sie puszczała przed i po ślubie.Jeśli do tego o jej cnotliwości wyjatkowej będą go zapewniali fałszywi przyjaciele co sami ja dymali to ...co mu pozostaje.Pompowanie endriu i poparcie Polaka figuranta niczego nie zmieni bo wierni mają swoje zdanie o purpuratach.
Przestań pan ssać z brudnego palucha lewej nogi i rozpuszczać defetyzm .
Aby wygrać z PIS zdrajcy muszą coś wyborcom zaproponowac ,coś co przebije wszystko co dzieki PIS mają a może pan to wie jako "wybitny" polityk wie czym.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-08-2017 [14:15] - zbieracz śmieci | Link:

PS.Jedynie co mnie cieszy z takich notek i wczorajszego wystepu Pana Targalskiego bo też i nie pojawił się przez przypadek to ,że uwazacie władze PIS za idiotów niezdolnych do żadnej reakcji na atakii przygotowanie sobie pola przed wyborami samorzadowymi o ile nie dojdzie do wcześniejszych wyborów do sejmu i senatu,tak trzymać chłopaki.
Uwazajcie tak sobie dalej a ja sie posmieję ,zsl już wie ,że został jednym ruchem wypędzony ze wsi a jakim to wy wszyscy z Bożej analitycy dajcie mi odpowiedz.