Europa musi wreszcie obudzić się z letargu!

„Nie ma takiej ceny, za którą moglibyśmy sprzedać bezpieczeństwo Polaków” – powiedziała premier Beata Szydło w swoim ostatnim wywiadzie dla Telewizji Polskiej, odnosząc się do kolejnych zamachów terrorystycznych, które miały miejsce w Europie. Barcelona, tak jak wcześniej Berlin, Paryż, Sztokholm czy Londyn, stała się kolejną ofiarą islamskich ekstremistów.

Ofiary w ludzkich życiach są ceną, jaką zachodnie społeczeństwa płacą za lekkomyślność swoich elit politycznych. Ideologia politycznej poprawności nie tylko nie pozwala tamtejszym władzom na skuteczne odparcie zagrożenia, ale nawet na nazwanie rzeczy po imieniu. Wśród elit Unii Europejskiej, w imię panujących skrajnie lewicowych ideologii, wprost zaprzecza się tak bezspornie oczywistym faktom, jak związek między masową imigracją muzułmańską a terroryzmem.
         
Po każdym zamachu terrorystycznym schemat postępowania jest ten sam. Najpierw płacz, potem ubogie w swej treści, szablonowe kondolencje unijnych oficjeli. Następnie próba przekonania opinii publicznej, że zamach był tylko jednym z „incydentów”, do których w zasadzie powinniśmy przywyknąć. Na koniec zapowiedź kontynuowania tej samej, tragicznej polityki zapraszania do Europy setek tysięcy imigrantów muzułmańskich z Azji i Afryki.
           
W przeciwieństwie do wielu państw Europy Zachodniej, Polska jest dzisiaj krajem bezpiecznym. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie dba o poklask lewicowych elit europejskich, tylko podejmuje realne działania mające na celu zapobieganie potencjalnemu zagrożeniu. Tak jak wskazała premier Beata Szydło, takie państwa jak Polska, Węgry czy Słowacja nie ulegają poprawności politycznej, tylko kierują się rozsądkiem politycznym.
           
Przypomnijmy, że ponad rok temu rząd premier Beaty Szydło przygotował ustawę antyterrorystyczną, przyjętą następnie przez większość parlamentarną Prawa i Sprawiedliwości. Przepisy tej ustawy poszerzają uprawnienia służb odnośnie walki z terroryzmem, a także wprowadzają konkretne rozwiązania pozwalające uporać się z ewentualnymi skutkami zamachu terrorystycznego.
           
Dzięki normom ustawy polskie służby są w stanie drobiazgowo przyglądać się tym wszystkim, którzy potencjalnie mogą stanowić zagrożenie terrorystyczne. W określonych przypadkach, gdy takie zagrożenie jest realne, ustawa pozwala nawet na natychmiastowe wydalenie takiej osoby z kraju.

Rozwiązania przyjmowane zarówno w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu, powinny stanowić drogowskaz dla innych państw europejskich. Europa musi wreszcie obudzić się z letargu i zacząć poważnie podchodzić do polityki antyterrorystycznej. Zamiast o „relokacji uchodźców”, w Unii powinno się więcej mówić o bezpieczeństwie Europejczyków.

Na zakończenie przypomnijmy, jak dalece odmienną politykę w tym zakresie prowadził rząd PO-PSL. Premier Ewa Kopacz, pod dyktatem lekkomyślnych elit europejskich i wbrew innym państwom Grupy Wyszehradzkiej, zgodziła się na przyjęcie do Polski 7 tys. muzułmańskich imigrantów. Mowa o kilku tysiącach w zasadzie niemożliwych do pełnego zweryfikowania osobach z Bliskiego Wschodu, spośród których część mogła stanowić realne zagrożenie dla bezpieczeństwa Polaków.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-08-2017 [18:48] - wielkopolskizdzichu | Link:

Gdyby Pani Premier zamiast kręcenia loka chciała coś nazwać po imieniu musiała by publicznie  zrugać administrację amerykańską, która już od czasów Regana wykorzystywała skrajnych muzułmanów do walki  o poszerzenie własnego wpływu na rynku paliw.
Kto wyprodukował Bin Ladena, kto zniszczył dyktatora trzymającego za mordę islamistów  w Iraku i Syrii, kto wzniecił Wiosnę Arabską? Lewactwo europejskie? . Z kim USA robi deal na półwyspie Arabskim? Skąd pochodzą pieniądze na utrzymanie struktur ISIS.? Lewactwo im daje?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-08-2017 [20:34] - Imć Waszeć | Link:

Dlaczego lewactwo wpuszcza miliony emigrantów, dlaczego nie zabezpieczy granic, dlaczego nie odsyła przestępców nielegalnie przekraczających granice, dlaczego lewacka prasa nie pisze o gwałtach i mordach czynionych przez islamistów, dlaczego im funduje socjal, dlaczego islamista dostaje całe urządzone mieszkanie, a Polak tylko po nich sprząta, dlaczego lewactwo dostosowuje prawo, żeby islamiści mieli większe prawa niż miejscowi, dlaczego mowa nienawiści dotyczy tylko i wyłącznie chrześcijan, dlaczego....?

Czy to Amerykanie każą lewactwu robić z siebie homonto, finansować islam i kręcić sznur na szyje mieszkańców Europy?