Bezwstydne łgarstwo unijnych hipokrytów

Po każdym kolejnym zamachu terrorystycznym przeprowadzonym w Europie oni „łączą się w bólu” z ofiarami i rodzinami ofiar, czyli wklepują (albo każą wklepać) tego obrzydliwego polit-poprawnego gotowca, te bezczelne i bezduszne dyrdymały. I bywają takie chwile, kiedy z całego serca zaczynam im życzyć, żeby te łącza wreszcie zaczęły działać.  Żeby zamiast wiecznie „się łączyć”, wreszcie się POŁĄCZYLI.
...Okolicznościowo wysmucony Schultz klepiący swoje kolejne kretyńskie ble, ble, ble,  a za nim szczerość unijna w całej okazałości - roześmiana, machająca do znajomych lewaczka. Umierająca na ulicy, zalana krwią dziewczyna nic ich nie obchodzi. Trzyletnie dziecko zabite na Las Ramblas nic ich nie obchodzi. Ci wszyscy, którzy właśnie giną lub wkrótce zginą nic ich nie obchodzą. Oni są powołani do wyższych celów, oni kontynuują swoje dzieło zupełnie świadomie, doskonale wiedząc, jakich ofiar to wymaga – ile tysięcy trzyletnich dzieci musi zginąć, ilu niewinnych trzeba zabić, ile narodów trzeba zniszczyć, żeby na tych grobach, na tych ruinach mógł stanąć gmach „wielokulturowości”.  
Fanatyzm? Opętanie? Czy cynicznie, na zimno zaplanowane, dokonywane rękami importowanych specjalnie w tym celu islamskich  najemników - ludobójstwo? Nic mnie już nie zdziwi w wykonaniu obecnych „elit europejskich”.
Kiedy słyszę, jak klepią raz po raz  „nie uda się nas zastraszyć”, jak snują rozważania, co też należy jeszcze uczynić, żeby nie dopuszczać do kolejnych zamachów, kiedy widzę te wszystkie fałszywe, zastygłe w perfekcyjnie wystudiowanych żałobnych grymasach gęby, to myślę sobie, że recepta jest bardzo prosta. WSZYSCY WON!
Jeśli chcemy przetrwać jako Europejczycy, jeśli chcemy ocalić naszą tożsamość, jeśli chcemy pozostać w naszych domach, jeśli chcemy, żeby przestały ginąć w zamachach nasze dzieci, jeśli sami nie chcemy w nich zginąć, to przestańmy okłamywać samych siebie. Niemożliwy byłby taki pochód śmierci w Europie BEZ PRZYZWOLENIA EUROPEJSKICH WŁADZ. Przecież wiemy, jak to wygląda, kiedy rządzą ludzie, którym zależy na bezpieczeństwie, na życiu obywateli. Tak powinno być we wszystkich krajach Unii, dlaczego nie jest?
To nie Pani Merkel popełniła samobójstwo, wołając „Herzlich Willkommen!” Pani Merkel zawołała, a potem spokojnie wyczekiwała. I woła nadal, i wyczekuje nadal. Pan Schulz wymachuje batem, Pan Timmermans wrzaskiem popędza niepokornych, bo przecież nie może się ostać żadna enklawa wolności, żadna enklawa normalności, Herzlich Willkommen!!!
Czy to możliwe, żeby ci bezwzględni, brutalni ludzie byli bezsilni wobec islamskiej przemocy? Czy to możliwe, żeby – mając do dyspozycji całe osobiste okrucieństwo i wszystkie możliwe służby - nie byli w stanie skutecznie poradzić sobie z islamską przemocą? Swoje społeczeństwa sterroryzowali tak, że mogą już sobie z nich jawnie kpić, urządzając kursy rysowania kredkami po asfalcie. Ci giną i rysują, rysują i giną. Kredek na pewno nie zabraknie, bo przecież o to chodzi, żeby sterroryzowani biedacy rysowali i… jak najdłużej. Żeby nie zdążyły im przyjść do głów pierwsze logiczne pytania. Żeby nie zaczęli sobie na nie odpowiadać. Żeby nie poszukali oczywistej drogi ratunku. Żeby bezwstydne, bezkarne łgarstwo unijnych hipokrytów trwało niezagrożone. I żeby było ostatnim, co pozostanie po Europie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

21-08-2017 [08:18] - xena2012 | Link:

A czy jest możliwe aby służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo tak działały jak te w Hiszpanii? Przecież dostały ostrzeżenia z CIA,a sami  mocodawcy zamachowców specjalnie sie nie kryli głosząc w internecie powstanie kalifatu w Hiszpanii i zapowiadając zamachy. Gdyby nie młody wiek zamachowców (niemalże dzieci) ,nieumiejętność obsługi butli gazowych które chcieli użyć zamachy nie udały się w pełni,a teraz nawet nie podwyższono stopnia zagrożenia.Czyżby  społeczeńswo miało sie takich zdarzeń przyzwyczaić i podchodzić do nich ze zrozumieniem? Tak się chyba juz dzieje,bo już na drugi dzień na La Ramblas wszedzie były tłumy roześmianych ludzi. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-08-2017 [10:22] - Imć Waszeć | Link:

Aż się na usta ciśnie: Eloje i Morlokowie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-08-2017 [10:46] - michnikuremek | Link:

Jest tylko jeden sposób na przywrócenie spokoju w Europie. Niestety, eunuchowaci Europejczycy nie są w stanie tego zrobić: ogólnoeuropejska "Akcja Wisła". Wszyscy WON - do trzeciego pokolenia! Ale to przecież faszyzm.....
Czyli za 30 - 40 lat jakieś małe grupki etnicznych mieszkańców Europy będą dogorywały w rezerwatach....

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-08-2017 [09:59] - michnikuremek | Link:

Powtórzę mój wpis, bo nie chce mi się nic nowego wymyślać:

"Plan dla Europy jest następujący - budowa totalitarnego superpaństwa komunistycznego wg projektu zwanego "Manifestem z Ventotene" napisanego przez włoskiego komunistę Altero Spinellego. Państwo totalitarne musi mieć swoje siły bezpieczeństwa, które wezmą wszystkich niepokornych "za twarz". Otóż ci brodaci dżentelmeni, których coraz więcej przybywa do Europy są idealni, by utworzyć z nich europejskie Waffen SS...."
Może dodam tylko: cóż tą roześmianą lewaczkę - idiotkę obchodzi śmierć jakiejś 3-letniej dziewczynki, skoro tutaj wykuwa się tutaj nowy, wspaniały świat powszechnej szczęśliwości. Jest rewolucja - muszą być ofiary.
 

Obrazek użytkownika Swisspola

21-08-2017 [10:46] - Swisspola | Link:

Nie wiem, czy znasz wypowiedz ministra skarbu Niemiec pana Schaeuble. Oto Link do niej
http://blogpublika.com/2016/02...
To naprawdę tłumaczy cały ten bałagan, bezkarność polityków, Soroza i całej tej lewackiej bandy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

21-08-2017 [14:30] - zbieracz śmieci | Link:

Gdy Czerwone Brygady i ich mutacje uderzyły w nich bezpośrednio zabijąc poltykow,finasistów,przemysłowców to sobie potrafili poradzić i potrafili nazwać to zwycięstwem demokracji oraz chwaląc sie ,że państwa gdzie szalał terror zdały egzamin.Nie wahali  do cichych zabójstw terrorystówlub tylko podejrzewanych o terror,vide Francja gdzie z Sekawany wyławiano w 68 roku ciała arabów a białych ściagano po świecie i skazywano na dożywocie.
Dziś im ze strnu islamistów w Europie nie grozi nic bo dokładnie realizują program wojującego islamu z jawnym poparciem drugiego pnia Semickiego .
Holendra który nie godził sie na taki rozwój wypadków dopadnięto i zamordowano rytualnie bo mimo zagrożenia władze Holandii nie dały mu ochrony.Przed śmiercią tradycyjnie i zgodnie w całej jewojropie okrzyknięto go faszystą ,nacjonalistą i islamofobem.
Trzeba zauważyć ,że tylko posłowie do PE dostali się tam drogą wyboru ,reszta jak Rada Europy czy Komisja Wenecka to nominowani do tych ciał przez swoje rządy a ,że lewactwo ma przewage to jest jak jest.
Brexit UK nie był nieprzemyślany ani przypadkowy ,woleli odejść i miec wpływ na to co sie u nich dzieje i nie mieć rąk spętanych działaniami Komisji i trybunałów UE. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-08-2017 [16:00] - Imć Waszeć | Link:

Ci z Afryki to jest chyba drugi pień, ale chamicki. Gdy to przypuszczenie pierwszy raz przedstawiłem na pewnym prawicowym portalu, to dostałem bana na godzinę. Zresztą o czym my tu mówimy, skoro wystarczy spojrzeć na nosek tego bandziora z Sahary, który zaszalał ostatnio w Hiszpanii: https://encyklopedia.pwn.pl/ha...

http://www.tvn24.pl/wiadomosci...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

21-08-2017 [17:57] - zbieracz śmieci | Link:

No proszę to poza matematyką zajmujesz się i antropologią ,ta wiedza zapewne pochodzi z jednego z podręczników popularnych w Niemczech w latach 30-tych ubiegłego wieku.