Chorzów 03.08.17 protest przeciwko Klątwie i bierności władz

Stowarzyszenie RKW na swych stronach umieściło ważną informację:
http://stowarzyszenierkw.org/3176-chorzow-03082017-protest-przeciwko-spektaklowi-klatwa

Chorzów - 03.08.2017 - protest przeciwko spektaklowi "Klątwa"
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=5452
03.08.17 CHORZÓW – Modlitwa przebłagalna i protest przeciwko „Klątwie”!
Niestety przy bezczynności władz i pobłażaniu wobec rozlewającego się zła,
nauczeni bezkarności bezbożnicy postanowili nie tylko w stolicy Polski
bluźnić przeciwko Bogu i niszczyć naszą Ojczyznę!
Postanowili teraz w Chorzowie wystawić „Klątwę”!
O godz. 17.30 w dniu 03.08.17 przed Teatrem Rozrywki w Chorzowie, ul. Konopnickiej 1 odbędzie się protest przeciwko bluźnierczej sztuce „Klątwa”.
Modlitwie przebłagalnej przewodniczyć będzie Ojciec Jerzy Garda.
Telefon do organizatora: Mariusz 500170281
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę wzywa do pokutnej modlitwy różańcowej i protestu w Chorzowie. Przyjdźmy z rodzinami i z naszymi kapłanami!
Módlmy się za rządzących Polską by tchórzliwie nie dezerterowali z pola walki o naszą narodową kulturę i by wreszcie – nie tylko z okazji uroczystości – stanęli odważnie przy Bogu, Honorze i Ojczyźnie!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

03-08-2017 [12:51] - Zygmunt Korus | Link:

O tym, że PO-lewactwo jest mocno zagnieżdżone w Chorzowie, a dyrektor tamtejszego teatru, Dariusz Miłkowski, to praktykant z zakresu Sodomy i Gomory, wspominałem nie tak dawno na tym forum: http://naszeblogi.pl/45588-tea...
A ponieważ takie przybytki są antypolakom i bezbożnikom dobrze rozpoznane, to nie dziwi, że właśnie z "Klątwą" wepchnęli się na Śląsk przez owe jak na razie bezkarne wrota: prezydent miasta Andrzej Kotala z PO, konserwator zabytków, Henryk Mercik, to wiceszef RAŚ, a na głównej ulicy Wolności jest popiersie noblisty, Kurta Adlera, chemika z czasów Hitlera, m. in. odpowiadającego za jakość Cyklonu B. Itd, itp. Np. o pracę w UM można się starać, jeśli się przejdzie test, że potrafi się "godać" po ślunsku... A jak coś się tutaj oficjalnie robi na ludowo, to słowo Polska wykonawcom przez usta nie przejdzie. W "Radio Piekary" śpiewają wszakże o Ojczyźnie, ale w domyśle pobrzmiewa wyraźnie Heimat.  Patrz też: http://naszeblogi.pl/43059-sla...http://naszeblogi.pl/30926-ras...
Tupet i bezczelność judzących podżegaczy, jątrzących pomiędzy przybyszami (gorolami) a rdzennymi, bogobojnymi Ślązakami, którzy ani myślą o zerwaniu integralności z państwem, mocno osłabiła degrengolada ichniego wzorca, czyli Reichu, ale jak widać ta agentura mimo wszystko musi się chyba za jurgielt wykazywać, wbrew kulturze, dobremu smakowi, obyczajom, praktykom religijnym - w ogóle logice i wszystkiemu, co nazywamy normalnością...
Jest tych "zaognień i ropni" na Śląsku mnóstwo, na szczęście ich wpływ coraz bardziej bywa temperowany, i mam nadzieję, że wkrótce zostanie skutecznie ukrócony. Bo jak na razie panoszy się ponad miarę!