Wczoraj na Komisji Sprawiedliwości opozycja dostała obuchem

Wczoraj na Komisji Sprawiedliwości opozycja dostała obuchem w łeb

Poseł Piotrowicz nie wymyślił prochu, poseł Piotrowicz zastosował manewr PO z grudnia 2012 r. kiedy to jednym głosowaniem PO odrzuciło 6 tys. poprawek  Ruchu Palikota.

Tak samo było w 2013 r. kiedy PO odrzuciła 999 poprawek Solidarnej Polski w sprawie OFE. Opozycja chcąc uniemożliwić procedowanie ustawy o SN zgłosiła ponad 1300 poprawek, mając nadzieję, że procedura tak się przedłuży, że uniemożliwi to uchwalenie ustawy o SN.

Harcownicy ci co zawsze, próbowali różnych sztuczek, ze szczególnym uwzględnieniem dziewcząt od Ryśka. Ściągnięto również Przewodniczącego KRS. Poseł Gajewska bawiła się światłem co chwilę je wyłączając, ale cała ta obstrukcja nic nie dała.

Przewodniczący Piotrowicz zastosował manewr PO-PSL z poprzedniego sejmu i wszystkie poprawki opozycji odrzucił.

W youtube są filmiki z obrad Komisji i można zobaczyć jak zachowywała się hołota z totalnej opozycji i jej niektórzy przedstawiciele w tej komisji.

Opozycja dostała obuchem w łeb co można było zobaczyć na dzisiejszym wznowionym posiedzeniu sejmu a zwłaszcza zachownie Myszki i Lubnauer  i posła Mieszkowskiego, który za swoje zachowanie został wykluczony z obrad.

Nowoczesna dostała zadanie harcowania i stara się z tego wywiązać jak najlepiej.
 
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/poprawkowa-wojna-po-z-ruchem-palikota-sejm-pokazuje-nagranie,294362.html
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/445008,solidarna-polska-zglosila-999-poprawek-do-ustawy-o-ofe-po-je-odrzuci.html?test_login=prod
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

20-07-2017 [13:25] - angela | Link:

Pan Erdogan jak oglada opozycyjna demokracje,a najpewniej  oglada ,to nerwowej palpitacji serca dostaje.Juz on by tych zlodziei totalnie zalatwil, w przeciagu kilku minut.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [13:38] - Andy51 | Link:

Nie całkowicie się zgadzam z Erdoganem, ale z totalna opozycją by szybko zrobił porządek.

Obrazek użytkownika xena2012

20-07-2017 [13:51] - xena2012 | Link:

Nie palpitacji serca a bóli brzucha by dostał ze śmiechu.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [13:54] - Andy51 | Link:

Też mi się tak wydaje.

Obrazek użytkownika angela

20-07-2017 [15:22] - angela | Link:

Nie smieje sie, jest mi za nich po prostu wstyd.
Oni robili ten cyrk dla zachodu, a tam dominuja liberalne media, ktore sa wrogie wszelkim zmianom w Polsce, prowadzonym przez prawicowy rzad.
Ale dzieki Bogu, juz po,-i mam nadzieje i PO.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [17:07] - Andy51 | Link:

Po prostu Judasze.

Obrazek użytkownika xena2012

20-07-2017 [13:49] - xena2012 | Link:

Pan to bezprzykładne chamstwo nazywa harcowaniem? Przecież ci poslowie są w swoim miejscu pracy za która mają płacone.Czyli my jako podatnicy płacimy za gaszenie świateł ,wykrecanie mikrofonów,wrzaski i wyzwiska a nie za pracę? Przecież w pierwszym dniu parlament składali uroczystą przysięgę!. Czy u Pana w miejscu pracy tez tak się zachowujecie a jednocześnie dostajecie uposażenie,bo ja u siebie nie wyobrażam sobie takich incydentów..

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [13:56] - Andy51 | Link:

Ma Pani rację, ale słowa harcownik, użyłem jako kogoś kto prowokuje, poza tym zgoda.

Obrazek użytkownika Florentyna

20-07-2017 [14:26] - Florentyna | Link:

Jak tu się oderwać ostatnio od telewizora, niekoniecznie tego "narodowego", no jak? Tzw. debata czyli pyskówka (zwłaszcza z prawej strony sali) w sprawie ustaw anty sądowniczych jest wprost fascynująca. Ale i wypowiedzi kuluarowe do dziennikarki sejmowej to jest dopiero to: dziennikarka wybrała 2 znanych i wybitnych posłów-intelektualistów PiS (z wielkim parciem na szkło) pytając ich jak można zmienić kadencję I.Prezesa SN, skoro wg. Konstytucji trwa ona 6 lat - i co? Ano dowiedziała się od obu posłów- intelektualistów, że:
Poseł Suski: widocznie można
Poseł Pięta: proszę czytać gdzie indziej (?!)
Bardzo ciekawych rzeczy dowiedzieć się także można oglądając transmisje z posiedzeń różnych komisji sejmowych. I tak: na dzisiejszym posiedzeniu Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka (przew. tow.prok.Piotrowicz) posłanka o ksywie "profesor" czyli niejaka Pawłowicz też, podobnie jak na sali plenarnej,wydzierała się: "Mordy macie zdradzieckie, dobrze prezes powiedział, macie mordy zdradzieckie!" i dalej swoim zwyczajem objadała się obficie. Oczywiście przewodniczący nie zwrócił jej uwagi, nie mówiąc już o wylaniu na zbity pysk z sali posiedzeń, podobnie jak marsz.Brudziński nie reagował na  walenie w pulpity posłów z prawej strony, gdy przemawiał pos.Budka (przodowała w walenie swojego pulpitu owa Pawłowicz). Wielkie  zainteresowanie budził także i pos.Suski  przechadzający się z głupawym uśmieszkiem po sali Komisji Łamania Regulaminu Sejmu i Konstytucji RP - widać,że bardzo bawiła go ta atmosfera i wiszące w powietrzu napięcie, z którego chyba nic nie rozumiał. A już najbardziej ucieszył się  gdy udało mu się porwać ze stołu prezydialnego, który stale blokował, mikrofon przewodniczącego - ściskał go mocno, śmiał się i za cholerę nie dał se odebrać!
Zaś na sali plenarnej schodzącego w chwale z trybuny sejmowej Prezessimusa (na którą wdarł się "bez żadnego trybu"- jak sam powiedział) po furiackim obrzuceniu błotem i kalumniami posłów opozycji, prawa strona sali oklaskiwała na stojąco. A wazelina wielką kaskadą z ław poselskich tam spływała...
Szkoda, że Pan Mareczek tego nie widział, jak również wielu innych bezpośrednich transmisji z takich wydarzeń, pomimo iż tytuł swojego tekściku nadał nader trafny, jeśli chodzi o określenie działań tzw. większości.

Obrazek użytkownika xena2012

20-07-2017 [15:05] - xena2012 | Link:

Tak dla sprostowania -objadała się Ewa Kopacz. A poseł Suski nawet gdyby miał ten niby głupawy (wg Florentyny ) uśmieszek to i tak nie przebiłby zadną miarą kretyńskiego uśmiechu posła Szczerby czy sztucznoszczękiego Schetyny. Ja też się bardzo cieszę  razem z Florentyną że opozycja zachowała się tak kulturalnie co przecież było widać i słychać.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-07-2017 [15:28] - zbieracz śmieci | Link:

Florentyna widzi czego inni nie widzą a słyszy czego też inni nie słyszą ,tak już ma a ma co potwierdził sam ordynator nie dajac żadnej nadziei a ordynator wie najlepiej.Nawet walnięcie znienacka obuchem w czerep nic nie zmieni ,czerep florentyny jest na wszystko odporny.

Obrazek użytkownika Art

20-07-2017 [16:02] - Art | Link:

Pod Florentynę podszył się P oseł Butka.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [17:08] - Andy51 | Link:

Na Florę mówiąc kolokwialnie szkoda prochu. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-07-2017 [14:50] - zbieracz śmieci | Link:

Posłowie PIS nie biją ani obuchem ani lagą ani nawqet kijkiem w czerepy totalniaków bo wiedzą ,że to zajęcie do niczego nie prowadzi a jedynie spowoduje zmęczenie i utratę sił!

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [17:09] - Andy51 | Link:

Nie bierz tego określenia dosłownie, to przenośnia.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-07-2017 [18:19] - zbieracz śmieci | Link:

Masz mnie jednak za głąba czemu nie przeczę ,że tak mam.

Obrazek użytkownika Andy51

20-07-2017 [19:15] - Andy51 | Link:

Samokrytka?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-07-2017 [19:30] - zbieracz śmieci | Link:

Nic z tych rzeczy ,to informacja ,wyrażona jasno i wyrażnie .Teraz juz nie napiszesz o mnie że jestem debil bo to juz byłoby poważne naruszenie poprawności politycznej a za to idzie się do pierdla.
Jestem też członkiem KK i nazwij mnie katolem[to jedno z łagodniejszych wyzwisk,masz duży wybór] to poczujesz ,że poprawność działa w obie strony.Jeden też nie wierzył ,że to działa i mocno byl zaskoczony ,że jednak tak.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-07-2017 [21:38] - zbieracz śmieci | Link:

Nic się nie dzieje ,Prezydent na Helu mam nadzieję ,że sam bez żony i przydupasów ,może się napić do woli ,nawet przydybać pokojówkę dla zdrowia psychicznego i przemyśleć to co sie stało.
Tera będzie o blogerach i nie jest ważne z jakiej parafii ,prawie wszyscy uważają ,że należą do kasty a komentujacy to takie coś co ma jedynie pisać hymny pochwalne i nie daj Panie lepiej[to mnie nie dotyczy] i wielką łaskę robi bloger jak takiego zauważy a podziękowanie to już coś co jak kieł mamuta w ogródku.Istnieja tez tacy co nigdy nie zniżą sie do rozmowy z komentującym ,takie ego u nich istnieja sami dla siebie.Zapominają o jednej z zasad-szanuj komentatora swojego bo możesz mieć gorszego .a ten gorszy to może mieć naturę gnoma nie wspomnę o trudnej urodzie co dodatkowo gnoma napędza do sikania w mleko blogera i tak może sikać kiedy chce i ile chce gdy bloger nie może go zbanować a nawet admin bo gnom nic nie pisze takiego co jest niezgodne z net etykietą.
Co może gnom ano napisać komentarz jako pierwszy,że inni nic nie mogą dopisać bez splagiatowania a wtedy żegnajcie statystki i rosnące cyferki coś co jest najbardziej porządane coś jak piwko z rana lepsze niż dziewucha rozebrana.
Druga metoda złego gnoma a która zawsze doprowadza blogera do szału gdy gnom poświęci mu kilka tygodni 
stosując zasady erystki które musi znać biegle i na wyrywki.
Erystyka to trudne słowo ,nie wiem czy je znasz bo niby skąd ale nie jestem stworzony na nauczyciela i sam musisz do tego dojsć.Pozdrowienia.
PS.Kilku piszących tu blogerów już tego doświadczyło ,jedni zrozumieli, inni dalej nie kumają bo mają braki ale z innej bajki to by beło na tyle co do samokrytyki.

Obrazek użytkownika Florentyna

20-07-2017 [23:34] - Florentyna | Link:

Co za wysyp super merytorycznych "komentarzy" po przeczytaniu mojego!  Mogłam się tego spodziewać, bo to takie typowe  dla naszych kochanych prawaczków.

Obrazek użytkownika Andy51

21-07-2017 [07:59] - Andy51 | Link:

Odpowiedziała lewaczka.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

21-07-2017 [12:25] - zbieracz śmieci | Link:

Odpowiedziałeś florze a jakoś nie kwapisz aby cokolwiek napisać do mnie ,chyba nie zrozumiałeś albo chcesz mieć gnoma jako stałego bywalca bo gnom nie lubi jak się z niego robi idiotę zadając prowokacyjne pytania...!?