Prof. Szwagrzyk na FORUM RKW będzie 13.05 na Łączce 14.00

FORUM RKW: Prof. Szwagrzyk o sukcesach i porażkach IPN
http://stowarzyszenierkw.org/3...

FORUM RKW na prośbę prof. Krzysztofa Szwagrzyka przeniesione jest na ŁĄCZKĘ - godz. 14.00 - trwają tam nowe ważne odkrycia.  W dniu 13 maja, w sobotę o godz. 14.00 w Warszawie na tzw. Łączce na Powązkach odbędzie się FORUM RKW - Sukcesy i porażki Instytutu Pamięci Narodowej.
 
Zapraszamy na spotkanie z wiceprezesem Instytutu Pamięci Narodowej prof. Krzysztofem Szwagrzykiem. Będziemy m.in. rozmawiać o pracach przy ekshumacji kolejnych polskich bohaterów oraz o sprawie tzw. Zbioru Zastrzeżonego.

a 14 maja Biłgoraj i Warszawa – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

http://krucjatarozancowazaojcz...

Warszawa – Zapraszamy na comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy, który już od 5 lat odbywa się w stolicy a od ponad roku idziemy ze Starego Miasta spod Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej ulicami Warszawy pod Sejm RP.
Zgodnie ze słowami Najświętszej Dziewicy Maryi (zawartych we wszystkich uznanych objawieniach) modlitwa na Różańcu Świętym jest ostatnim ratunkiem dla świata. To jest FAKT – władze tego świata, odrzucają Boga a na Jego miejsce intronizujące zachcianki człowieka (lub w najlepszym wypadku sentymentalnie celebrują humanizm).
Trasa naszego comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego w Warszawie.  Po drodze z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej idziemy przez pl. Zamkowy, później Krakowskim Przedmieściem, skręcamy w  ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym pod siedzibą Ministerstwa Finansów, później pod siedzibą TVP na pl. Powstańców Warszawskich 7, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji publicznej (od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa). Modlić się będziemy o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich. Kierujemy się później w stronę placu Trzech Krzyży i na ul. Wiejską. Zakończenie Pokutnego Marszu Różańcowego będzie pod Sejmem (wcześniej podejdziemy pod ambasadę Kanady, gdzie Panu Bogu i Jego Matce zawierzać będziemy Mary Wagner, która toczy samotny bój o przestrzeganie prawa Bożego w Kanadzie).
W Biłgoraju, w każdą drugą niedzielę miesiąca w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00 Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy!
Od kwietnia 2016, w każdą druga niedzielę miesiąca ulicami Biłgoraja, po Mszy Świętej za Ojczyznę o godzinie 18.00 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, wierni biorą udział w Pokutnym Marszu Różańcowym.

 

YouTube: