Politycy ale złodzieje na wolności a zwykli Polacy w pierdlu

Pan Andrzej Kołakowski,czyli głos wielu Patriotów:

"Ja tylko zwracam uwagę, że złodziej w rodzaju Jana Burego ( nie zapłacił kaucji, do któej był zobowiązany), mąż Waltzowej, który miał całe pole ganji i twierdził, że nie wie kto ją zasiał, minister, który podpalił budkę pod ambasadą, Kijowski, który nie płaci na swoje dzieci itd, ciągle są na świeżym powietrzu, a Słomka za maciejówkę spędził 11 dni w areszcie. Sądzić nas będą Ci, którzy dziś z nami wojują. Nie będą tak wyrozumiali jak nasza władza, której miłosierdzie jest niezrozumiałe."

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

28-04-2017 [06:31] - GAZOSTAN | Link:

Ciężko zrozumieć do kogo należą sądy (prawda)?

Obrazek użytkownika xena2012

28-04-2017 [17:40] - xena2012 | Link:

To prawda,nie bedą tak wyrozumiali.Wystarczy posłuchać Wałęsy który już nie może wytrzymać bez szkalowania Jarosława Kaczyńskiego i wie że ten zostanie wykończony.Wiem ale nie powiem w ustach tego spasionego krasnala oznacza że bierze udział w spisku.