Komisja ds. Caracali. NATYCHMIAST !!!

Unieważniony przetarg na zakup złomu w cenie złota uważam za skandal. Dziś udzielali się medialnie ludzie PO w tym temacie. Bardzo sugestywnie się wypowiadali. Chcą komisji która zbada ten przekręt...
I mają rację !
Jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej proszę (żądam !) nasz rząd o natychmiastowe działanie. w TRYBIE PILNYM należy wyjaśnić skandaliczny zakup za 13 miliardów tzw. helikopterów w ilości 70 sztuk (wartych maksymalnie połowę tej ceny. Trzeba ustalić kto zmienił pierwotne plany zakupu 28 maszyn na 70. Kto zmienił pierwotne szacunki, mowa była o 8 miliardach a nie o 13. Ustalić trzeba dlaczego w tej umowie nie było zapewnione gwarancje offsetu . Po ustaleniu osób odpowiedzialnych za ten przekręt, postawić ich przed wymiar sprawiedliwości ! (wcześniej jednak trzeba taki wymiar sprawiedliwości stworzyć praktycznie od zera...)  . I wszystkich bandytów maczających palce w tym przekręcie wsadzić do kryminału!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

28-04-2017 [00:03] - xena2012 | Link:

Skąd wiadomo Panu że to przekręt? Bo przygłupy z PO tak uważają? Co może wiedzieć taki Halicki czy Kierwiński w tym temacie?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

28-04-2017 [10:34] - Roz Sądek | Link:

Aleś Pan naiwny. Dalej Pan wierzy, że cokolwiek z ostatniego 25 lecia zostanie choćby tylko wyjaśnione?

Obrazek użytkownika gorylisko

28-04-2017 [10:37] - gorylisko | Link:

jestem 3 x...co ja gadam 100 x za komisją sejmową do zbadania kontraktu na caracale... no może pani Wasermann jako przewodnicząca ? albo lepiej...prof. Pawłowicz ??