Złodzieje znowu idą na włam

 
„Łobywatele! Towarzysze! Ludu pracujący miast i wsi!” - i wszystko było jasne! Łobywatele towarzysze do koryta, lud pracujący miast i wsi do napełniania tegoż.
O towarzyszu Wiesławie wielu łobywateli towarzyszy zapomniało w ferworze grabienia tzw. „wolnej Polski”, ale samej zasady nie zapomnieli nigdy. Lud ma pracować tylko po to, żeby łobywatele towarzysze mieli co kraść.Lud chciał zarabiać więcej niż jałmużnę? To się sprzedawało jego zakład pracy, jako nierentowny. Na papierze za złotówkę, pod stołem za dolę. Lud protestował? To się sprzedawało wszystkie zakłady pracy w okolicy. Za tyle samo i tak samo. A jak lud zechciał sobie wybrać rząd, który łobywateli towarzyszy oderwałby od tego stołu, pod którym krążył złoty pieniądz, to się taki rząd rozwalało.
Trudno dziwić się tym sukcesom, bo wielu towarzyszy z sowieckiej wojskówki pracowało nad taką formułą kłamstwa, która pospolitego złodzieja zamienia w męża stanu, w ulubieńca mediów, w polityka pełną gębą. By żyło się lepiej. Jeszcze lepiej. Coraz lepiej. No i żyło się – za pieniądze ze sprzedaży strategicznych spółek skarbu państwa, za ukradzione fundusze emerytalne, za przekręty na szpitalach, za przekręty w samorządach, za fundusze unijne pompowane gdzie trzeba, za „reprywatyzacje” polskich miast, za pieniądze zabrane polskiej armii, polskiej kulturze, oświacie, polskim dzieciom, których rodzice pracowali za równowartość miesięcznego czynszu… Prezydent przeszkadzał, więc „gdzieś poleciał i wszystko się zmieniło”. Potem przeszkadzało jeszcze wielu takich, którzy też już nie przeszkadzają, bo seryjnie „popełnili samobójstwa”. I tak działoby się po dziś dzień, gdyby nie ten spacyfikowany, okradziony prawie ze wszystkiego lud pracujący miast i wsi, który pięknego dnia majowego wysłał pewnego zbira do ruskiej daczy, a parę miesięcy później wkurzył się dokumentnie i zrobił to samo jego kompanom.

Już teraz mniej więcej wiadomo, na ile nas okradali. Wystarczy obserwować wskaźniki, zyski państwowych spółek i banków. Dopiero teraz widać, jakie mamy możliwości. Jakie mieliśmy możliwości. Ile nam zagrabili.
Jutro specjaliści od przejmowania naszych pieniędzy, dysponenci „seryjnego samobójcy” zamierzają obalić nasz rząd. Po nocach im się śni ta kasa, której przez półtora roku nie mogli dopaść. Kto jak kto, ale oni na pewno wiedzą, że warto zrobić ten skok pod płaszczykiem „obrony państwa prawa”, bo znowu jest co kraść. 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

07-04-2017 [02:36] - paparazzi | Link:

Powiedz pani Danuto, kto zrobi evaluation, consulting and legal. Kto ich posadzi na lawie oskarżonych. Czekam z utęsknieniem. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Art

07-04-2017 [02:58] - Art | Link:

"Dopiero teraz widać, jakie mamy możliwości. Jakie mieliśmy możliwości. Ile nam zagrabili."
Nie do końca widać.Dopóki taki typ jak tzw prof Modzelewski będzie hołubiony w TV,ba nawet jest zapraszany na "Rozmowy Niedokończone",to ja końca nie widzę.Typek stworzył ustawę VAT z odpowiednio ukrytymi furtkami,po czym prawie obok sejmu otworzył biuro,gdzie za odpowiednią opłatą pokazuje jak te furtki otwierać,czyli jak kraść VAT.Gdy większa firma,to większa opłata za "interpretację".Już minął rok!

Obrazek użytkownika Czesław2

07-04-2017 [10:42] - Czesław2 | Link:

Chyba zapomniał Pan, że VAT jest konstrukcją unijną i my ją musieliśmy wdrożyć. Tak samo tzw eksport wewnątrz unijny z zerowym VAT-em to wymysł UNI. Na nim kręcą bilionowe przekręty. Na pewno skonstruowano to nieświadomie.