Wszyscy jesteśmy Londyńczykami. Ja już lat 15...

Od dziś jest nas mniej o 4 osoby a w szpitalach więcej o 20.  Z tej okazji chciałem na moim profilu facebookowym wkleić sobie flagę Londynu. Przy podobnych okazjach wkleja się flagi francuskie lub gejowskie (tęczowe) , co na jedno wychodzi...
I nie mogę się zdecydować którą wkleić. Hamas ma flagę,  państwo palestyńskie też. A ISIS ma ich od cholery. Na zielonym tle jakieś zygzaczki. I te zygzaczki stale są inne. Nie wiem co wybrać...
Chyba wkleję flagę już sprawdzoną,  tęczową, gejowską. Jest duża szansa że jedną z 4 ofiar śmiertelnych lub 20 rannych znajdzie się jakiś gej. A jeśli nie, to choć w pobliżu wtedy przechodził... Albo że mógł przechodzić kiedyś...

Po ponad 20 letniej tułaczce wracam za kilka miesięcy do mojej Ojczyzny, do Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Przy tej okazji mam pytanie do przedstawicieli narodu :
Szanowne Posłanki, szanowni Posłowie:
PISu
 Ilu terrorystów islamskich zamierzacie dobrowolnie (na żądanie Berlina) wpuścić do Polski ?
PO

 Ilu terrorystów islamskich zamierzacie dobrowolnie (na żądanie Berlina) wpuścić do Polski ?
Nowoczesnej
 Ilu terrorystów islamskich zamierzacie dobrowolnie (na żądanie Berlina) wpuścić do Polski ?
PSLu
 Ilu terrorystów islamskich zamierzacie dobrowolnie (na żądanie Berlina) wpuścić do Polski ?
Kukiz15
 Ilu terrorystów islamskich zamierzacie dobrowolnie (na żądanie Berlina) wpuścić do Polski ?

Grzegorz Jarzębski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

23-03-2017 [00:28] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Panie, jak masz Pan takie "zaufanie" do naszego rządu, to lepiej siedz Pan tam dalej w Londynie. Poczytaj Pan blogerow na NB: według nich niedługo w Polsce będzie więcej muzulmanow niż w Niemczech. Bo oczywiście nie ma dla Polski innego zagrozenia niż muzułmanie. Wiec zostan Pan tam lepiej. Po co ryzykować?

Obrazek użytkownika Art

23-03-2017 [01:38] - Art | Link:

@Grzegorz Jarzębski.
Lekko zazdroszczę.Ja już ponad 30 lat czekam na tę chwilę i nie nadchodzi.Good luck.Będzie Pan musiał uczyć się nowego życia.ale wierzę,że Pan sobie poradzi.Posłowie nie pomogą,to raczej pewnik.

Obrazek użytkownika michnikuremek

23-03-2017 [07:58] - michnikuremek | Link:

Polacy będą wracali do Polski z Wielkiej Brytanii, ze Szwecji, z Francji, z Niemiec.

Wrócą ci, którzy w porę się zorientują, że lepiej ŻYĆ za 2000 złotych niż UMRZEĆ za 2000 euro.

Pewne jest, że już niebawem będziemy oglądali lądujące na Okęciu samoloty z Londynu, Paryża, Sztokholmu czy z Hamburga pełne przerażonych ludzi opowiadających przed jakim horrorem udało im się uciec. Wielkimi krokami zbliża się czas dżihadu i jeżeli ktoś tego nie dostrzega to albo jest zaślepiony poprawnością polityczną, albo jest zwyczajnie głupi.
Ostatnie zamachy to tylko małe próby przed prawdziwym islamskim powstaniem podczas którego krew będzie płynęła ulicami zachodnich miast. Będą się tam rozgrywały sceny jakie się nie mieszczą w głowach zaślepionych dobrobytem Europejczyków.

My w Polsce mamy jeszcze szansę, tylko nie możemy tracić czasu i musimy przygotować się na graniczenie z agresywnym islamskim kalifatem.

I zrobić porządek z rodzimym lewactwem, które chce tą islamską chorobę przywlec do Polski....
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-03-2017 [11:34] - zbieracz śmieci | Link:

Boże chroń  królową Jadwigę,trochę spóżnione życzenia!
Na granicy z niemcami emigrant po 12 letnim pobycie na obczyznie pyta kolejarza co znacz to PKP na wagonach a ten pyta pan z skąd a jak otrzymał informację to wyjaśnił co ten skrót znaczy-Po co K...e Powracasz!