Wieści z krainy syropu klonowego

Poniżej tekst Polaka z Kanady. Ciekawe, jak tam rozwiązuje się sprawy, które właśnie do nas doszły.
 
Lech Marek Jaworski 
Vancouver Kanada
 
"Kilkanaście lat temu w mieście Surrey w Kanadzie, obieralna w wolnych wyborach Rada Szkolna zarządzająca Kuratorium Szkół Publicznych — Board of School Trustees, która zatrudnia Dyrektorów Szkół, ustala płace nauczycieli i budżet, nie pozwoliła wychowawcy w przedszkolu, używać 3 książeczek dla nauczania powierzonych mu dzieci. 3 Książeczki były wyraźnie chwalące homoseksualizm: „Jak to dobrze mieć dwóch tatusiów albo dwie mamusie.” Deklarujący się jako homoseksualista, Pan Chamberlain, chciał przerabiać te 3 książeczki przez… 6 tygodni.
Sprawa nabrała wielkiego rozgłosu kiedy homoseksualne lobby zaskarżyło Radę Szkolną do Sądu. Three books scandal stał się popularny. Podatnicy miasta Surrey musieli zapłacić prawie pół miliona dolarów, aby bronić  decyzji Rady Szkolnej, bo sprawa poszła aż do Sądu Najwyższego Kanady. Nie wiadomo ile wydała druga strona, ale też przynajmniej tyle. Po wielu miesiącach, szanowni sędziowie, mianowani przeważnie przez rząd Partii Liberalnej, wydali salomonowy wyrok, aby nikomu się nie narażać. Odesłali sprawę z powrotem do Rady Szkolnej, nakazując zwołanie publicznego przesłuchania. Przewodnicząca Rady Szkolnej, Pani Mary Polak, która jest obecnie Ministrem Szkolnictwa Rządu Prowincjonalnego Brytyjskiej Kolumbii, zarządziła kilkudniowe przesłuchania na dużej sali. Brałem w nich udział jako przedstawiciel Komitetów Rodzicielskich w szkołach wychowujących uczniów naszego miasta. Kilkadziesiąt osób z najróżniejszych organizacji składało oświadczenia i protesty. Obrońców książeczek jakoś nie było słychać, za to przedstawicieli różnych grup etnicznych i religii było wielu, przeważnie bardzo krytycznych co do samego tematu książeczek, zawierających rysunki, przedstawiające  np. jednego tatusia leżącego już w wielkim małżeńskim łożu, a drugiego – jeszcze pomagającemu „ich synkowi” odrabiać lekcje.
Po zakończeniu przesłuchań, Rada Szkolna zadecydowała, że te 3 książeczki nie nadają się jako lektura obowiązująca do przerabiania w przedszkolach ze względu na… kiepską gramatykę.
Lobby homoseksualne nie zawróciło sprawy do Sądu, widocznie nie znało się na gramatyce.
Dwie lesbijki, które siedziały na przesłuchaniach i uważnie przysłuchiwały się wszystkim prelegentom, zaskarżyły Radę Szkolną i Przewodniczącą Panią Polak do Sądu za narażanie ich obu na słuchanie słów „nienawiści do homoseksualistów”. Doradziłem broniącym się, aby użyli argumentu o dwóch starych pannach. Zawołały one policjanta skarżąc się, że ich obraża jak sąsiedzi, z domu naprzeciwko, chodzą nago po mieszkaniu z podniesionymi… firankami. Policjant przyszedł i zauważył, że z ich mieszkania nawet nie widać okna tych golasów. Na to jedna ze starych panien powiedziała: „Ależ panie władzo, jeśli pan postawi krzesło na stole i wgramoli się na nie aby na nim stanąć, to dopiero pan zobaczy!”. Jak widać niektórzy zadają sobie wiele trudu, żeby się na kogoś obrazić! Najbardziej obrażalska jest organizacja broniąca Żydów przed infamią B'nai Brith, Murzyni i Indianie też pozują w Ameryce na święte krowy. Białych i Chrześcijan można obrażać do woli, bo nie są zauważalną mniejszością visible minority. Przy obecnym systemie imigracji, niektóre miasta w Kanadzie, jak właśnie Surrey mają już mniej niż 50% białych. W Richmond jest już 70% Chińczyków, którzy żądają aby 70% książek w bibliotekach publicznych było po chińsku! Trudno je nawet kupić i kto je będzie czytał? W wyborach do władz miejskich, prowincjonalnych i federalnych w Kanadzie biali mają zmniejszające się szanse. Jeśli powstałaby partia homoseksualistów, to ze względu na dozwolone małżeństwa, zawierane często dla uzyskania ulg podatkowych, może zdobyć wielkie poparcie. Homoseksualiści, ze względu na brak obowiązków rodzinnych, są często bardzo ofiarnymi pracownikami w biurach poselskich, decydując jakie listy i artykuły ich szef dostanie do czytania. Jest to prawie niezauważalna zmiana władzy.
Nie zauważyłem wśród prezenterów występujących na tych publicznych przesłuchaniach w sprawie 3 książeczek,  nikogo z Synagogi. Czyżby Żydów w tym mieście (prawie pół miliona mieszkańców) nie było? A może ich to nie dotyczy bo nie chodzą do publicznych szkół, a mają prywatne, żydowskie?  Pytałem się znajomych Żydów o wyjaśnienie, ale otrzymywałem bardzo wymijające odpowiedzi.
Napisałem więc do naczelnego Rabina Naturei Karta z Nowego Jorku pytając go, czy pożycie seksualne  mężczyzny z mężczyzną lub kobiety z kobietą jest dozwolone ortodoksyjnym Żydom? Szybko dostałem odpowiedź następującej treści: „Te dwie rzeczy o których Pan pytał (Rabin nawet nie nazwał ich po imieniu) są absolutnie zabronione”. Zrozumiałem więc, że będąc zabronione Żydom, mogą być uprawiane przez gojów. No to już wiem.
 
W Związku Sowieckim przyłapanych na gwałtach homoseksualistów (szczególnie w wojsku) wywożono do łagrów. Tam tworzyli mafię i prawie zarządzali obozem pracy. Nowi więźniowie musieli odbyć przeszkolenie i praktykę u wodzów mafijnych. Strażnicy  nie wtrącali się w te sprawy, wiedzieli, że im to nie wyjdzie na zdrowie. Mafia miała dobrą komunikację między obozową, bo jeśli ofiara gwałtu poskarżył się i prosił o przeniesienie do innego obozu to tam został szybko zabity. Wiem to od Polaka, długoletniego więźnia łagru w okolicach Workuty.
Koran wyraźnie homoseksualizmu zabrania.
Hitler posyłał homoseksualistów złapanych na atakowaniu młodocianych do obozów koncentracyjnych, podobno jednak doborowe oddziały SS miewały „prywatne” orgie homoseksualne. 
Na szczęście lesbijki nie atakują nieletnich dziewcząt w toaletach i łaźniach miejskich.
Wygląda na to, że są jacyś ludzie na świecie zainteresowani ludobójstwem czy to przez wojny, choroby, czy zatrucia lekarstwami, aborcję, eutanazję, czy wreszcie bezpłodny seks, dla wyniszczenia białej rasy a niebieskookich blondynek w szczególności. Chciałbym aby moje podejrzenia były nieprawdziwe."
 
Teksty Natalii Dueholm na temat aborcji i zagrożenia aborcyjnego:
 „Miliony euro na aborcje
„29-letnia Irlandka zaskarża Irlandie za zmuszenie do aborcji (ofiara prawdziwego gwaltu)”
„List starej feministki do młodej”„Superkobieta- tekst na Dzień Matki”
http://www.zespoldowna.info/pr...
„Komunia na rękę? Nie u papieża Franciszka!” http://www.youtube.com/watch?f...
www.planetaludzi.salon24.pl
www.prawdaoaborcji.wordpress.com
www.za-zyciem.pl
www.edukacjadomowa.piasta.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika plokryf

12-06-2013 [11:58] - plokryf | Link:

jeszcze trochę i się rozwiąże wraz z uzyskanie przewagi liczebnej przez muzułmanów, którzy załatwią temat krótko i radykalnie. A najciekawsze w tym jest to, że te same środowiska, które propagują homoseksualizm propagują też multikulturowość, czyli w praktyce islamizację Europy.