Piotr Ikonowicz nie jest członkiem SDP

W związku z wpisem niżej na naszeblogi.pl oświadczam jako członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, że Piotr Ikonowicz nie jest członkiem SDP.
Teresa Bochwic

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

10-06-2013 [17:42] - dogard | Link:

w ogole jest dziennikarzem?

Obrazek użytkownika Piotr Ikonowicz

13-06-2013 [09:10] - Piotr Ikonowicz | Link:

Jak znam życie wykreślono mnie z listy członków SDP już dawno z powodu nie płacenia składek. Nie miałem wpływu na kształt wpisu w Wikipedii. Jestem dziennikarzem i publikuję regularnie w "Uważam Rze" (stały felieton), "Faktach i mitach (rubryka "Głos oburzonych", "Gońcu Polskim" (stały felieton) oraz na łamach Rzeczpospolitej, The Guardian, Jornal da Tarde (Sao Paulo). Pozdrawiam serdecznie eszystkich aktualnych i byłych członków SDP.

Obrazek użytkownika goral

13-06-2013 [14:54] - goral | Link:

Pamietam pana z jakiegos spotkania towarzyskiego na ktorym przypadkowo sie znalazlem..Jakiz "czar osobowosci"
..Zwrocil wtedy moja uwage poziom panskiej elokwencji,ktory w mojej opini przewyzszal wysokosc Empire State Building
I te kobiety z dzika namietnoscia w oczach w pana wpatrzone...oooh(meska zazdrosc)..A tuaj pare zdan sprostowania i adieu ??? Przy okazji prosze przypomniec siostrze o tej wazie Murano Barovier(3500 $)ktora probowala (w roztargnieniu) wyniesc z mojego sklepu w Toronto w obecnosci "Waldika" K.Czy to taka wasza uroda po tatusiu?

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

10-06-2013 [20:58] - ironiczny anglosas | Link:

Tak jak już wspomniałem wcześniej, informację o przynależności Ikonowicza do Stowarzyszenia Dziennikarz Polskich uzyskałem z Wikipedii. Na chwilę obecną już wiem że mija się to z prawdą. Z ciekawości wklikałem w Wiki wszystkich członków SDP.  Link :  

http://pl.wikipedia.org/wiki/K...

Jest tam 145 nazwisk. Wielu już pożegnało się z tym światem jak np: Rakowski. Jednak wielu jeszcze żyjących a już nie będących w SDP ma CV że dalej przynależą do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
Sprawdziłem wyrywkowo dwa:  
Julia Pitera Od 2001 zasiada w Radzie Konsultacyjnej Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.
oraz 
Józef Kossecki - Ormowiec.. W 1985 został członkiem organizacji ORMO. Po roku został szefem szkolenia w dzielnicy Warszawa – Śródmieście. Był majorem tej formacji. Stworzył i zrealizował w latach 1986-1988 program szkolenia członków ORMO w prawie wszystkich ministerstwach. Prowadził także wykłady w Wyższej Szkole Oficerskiej MSW w Legionowie.    Jest członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy RP.

.
Szanowna Pani.
Wiem że nie macie zbyt dużego wpływu na treści zamieszczone w Wikipedii. Mam jednak nadzieję że dzisiejsze "nieporozumienie" na moim blogu zaowocuje Waszą reakcją i uaktualnieniem informacji o członkach SDP.

POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas
.
Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

10-06-2013 [21:12] - Teresa Bochwic | Link:

Tak, też popatrzylam na to. Po prostu Wikipedia nie podaje lat, kiedy ktoś należał, a indeks obejmuje zapewne wszystkich, którzy należeli kiedykolwiek. Na razie usunęłam info o SDP z CV Ikonowicza, nie wiem, czy się to utrzyma. Wystąpimy do Wikipedii o uaktualnienie indeksu.