Wolność, równość, braterstwo

„Cipedrapsquad” to nie jest, jak się okazuje zaskakująca nieprzystojnością propozycja, ale wesoła imprezka walczących o równość w naszej nieszczęsnej, uciskanej przez ciemnogród ojczyźnie. To jedna z tych imprez Fabryki Równości (fabrykarownosci.com), których nie wymieniła prof. Krystyna Pawłowicz w swojej bulwersującej publikę wypowiedzi o Marszu Szmat. Sama byłam zdumiona tą obsceniczną wyliczanką w wypowiedzi dostojnej posłanki w Sejmie, mea culpa, zawahałam się nawet, czy nie przesadziła tym razem. A ona naprawdę tylko cytowała, i to dalece nie wszystko!
To ja może zacytuję więcej z zaproszenia  na zeszłosobotnią imprezkę Marsz Szmat - Zdziry i Libertyni:
„…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk). dresscode: wszystko, co cię kręci. byle stylowe, dla przebranych: bonus. dla crossdresserek_ów: 2 bonusy trudna rozkosz dla uszu: Zespół Napięcia Cipedrapskuad”.
Wszystko to w ramach łódzkiej Promocji Równości produkuje się w Fabryce Równości. Jak to fabryki, mieści się ona w Łodzi. Łódź to ciekawe miasto. To tu doradcą programowym na wydziale gender Uniwersytetu Łódzkiego jest mgr Kazimiera Szczuka, występująca częściej jako doktor nauk. III RP zlikwidowała morderczy przemysł włókienniczy, niestety odbierając jednocześnie pracę setkom tysięcy ludzi, opuszczają miasto mieszkańcy, za to lęgną się tu jak widać osobliwości.
Organizatorki Marszu Szmat dziękują na stronie „Świetlicy Krytyki Politycznej w Łodzi za udostępnienie nam miejsca na debaty i przygotowania do marszu”, Ciekawi mnie, czy Ministerstwo Kultury nadal dotuje Krytykę Polityczną? Świetlica KP zajmuje się też rozprowadzaniem kart Queercard FR (queer to określenie na „kochających inaczej”). Prezentowany na Marszu transparent „biało-czerwony z napisem >>Kocham Rudego i Polskę – Zośka<< na pewno zostanie zapamiętany na długo”, piszą organizatorki. A to prawda.
Fabryka Równości znalazła miejsce na antenie Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej. Czy Radio Żak jest prywatnym przedsięwzięciem, czy raczej wszyscy finansujemy je z podatków na szkolnictwo wyższe?
Najlepsze na deser. Fabryka Równości operuje pod licznymi patronatami:
„...wspierają nas: Polskie Radio Czwórka, Queerowe Centrum Społeczne, Fabryka Równości, Feminoteka.pl, Seksualnosc-Kobiet.pl, Kobiety-Kobietom.com, Trans-Fuzja.org, MoreLove.eu, u-f-a.pl, fyh.com.pl, homoseksualizm.org.pl, Radio Kampus, Planeta FM, Laif, Lineout, Live Life” itd., itd.
Hasło na stronie FR: “Pamiętajcie, że to z fabryk wychodzą rewolucje – do boju!”  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Heretyk

23-05-2013 [11:06] - Heretyk | Link:

wszystko to co się dookoła nas dzieje to nic innego jak kolejny etap rewolucji marksistowskiej.
A rewolucja Marksa jest pernamentna - czyli nigdy się nie kończy. Zdaje się że wszyscy o tym zapomnieli.
Wszystkie te "nowoczesne" hasła to powtórka,takie chamskie odgrzewanie wyjątkowo starych kotletów.
Jeszcze 100 lat temu cywilizacja chrześcijańska była na tyle silna by się obronić.
Wystarczy sięgnąć po książki ks. Roberta Madera "Chrystus król. Rozważania antylaickie" - 11,40 pln
ks. Robert Mader "Jestem katolikiem! Rozważania antyliberalne" - 9,40 pln
Są tam jak na dłoni te wszystkie "argumenty" i "odkrywcze stwierdzenia" którymi zasypuje nas dzisiaj GW / Środa / Szczuka i reszta tych nieszczęśników. I jest tam coś jeszcze : wspaniałe odpowiedzi jakimi możemy zamknąć ich usta.

Nie widzę nikogo , kto wie o istnieniu tych niezwykle pomocnych ksiązek. Co innego druga strona sporu - każdy najbardziej łajdacki nawet sposób by zniszczyć przeciwnika jest natychmiast podchwytywany i stosowany. Byle tylko "pchnąć" sprawy o milimetr do przodu.

Najlepszy (wg mnie) opis rewolucji marksistowskiej, jej ukrytych celów i środków jakimi się posługuje znajdzie Czytelnik w ksiażce ks. prof. Michał Poradowski "Wyzwolenie czy ujarzmienie-marksistowska rewolucja komunistyczna"
chwilowo nikt na prawicy nie jest zainteresowany wydaniem tej wyjątkowo cennej pozycji w formie darmowego ebooka.
2013 rok to 100 rocznica urodzin i 10 rocznica śmierci ks. Poradowksiego...
Może Pani włączy się w to dzieło ?

pzdr

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

23-05-2013 [22:51] - Teresa Bochwic | Link:

W co się mam włączyć? Czy Pan nie zauważył, że z poziomu argumentów i opisów sprawa przeszla do sfery faktów i poczynań? Co i komu pomogą argumenty? Co z tego, że juz Marks pisał o tym sto pięćdziesiat czy więcej lat temu? Niepotrzebne są referaty. Państwo polskie finansuje hucpę i pseudonaukę genderową, a Polskie Radio patronuje już nie chcę powtarzać drapaniu czego. Sądzi pan naprawdę, o poczciwości, że będą czytać jakieś książki i przejmować się ich treścią?

Obrazek użytkownika MrLunatic

23-05-2013 [11:33] - MrLunatic | Link:

wysłać na wycieczkę krajoznawczo - edukacyjną do którejś z dzielnic zachodnioeuropejskich miast zamieszkałych przez ludność muzułmańską. Np. do Hagi: http://www.pch24.pl/islamski-p...
Tam kobiety chodzą w czadorach i jak wiadomo są straszliwie uciskane. Będą mieli świetną okazję do szerzenia swoich radosnych i postępowych poglądów miejscowej ludności. Ciekawe tylko jak zniosłyby panie "szmaty" to spotkanie. Coś mi się wydaje że miejscowi nie byli by tak tolerancyjni wobec nich jak my... :P

Obrazek użytkownika Leszek Witkowski

23-05-2013 [17:46] - Leszek Witkowski | Link:

W dalszym ciagu tylko slowa, Ble ble ble ?
A moze by tak zwolac z piecdziesiatke, albo setke mlodych.
Zaopatrzyc w zgnle jajka - tuzin na lebka.
Niech wyraza swoj goracy aplauz na nastepnej paradzie tych wszystkich sukinsynow !
Jak tego robactwa nie bedzie sie tepic, to sie rozpleni i zanieczysci caly kraj.