Prezenty dla Rosji

Janusz Korwin-Mikke, podobny fleciście z Hameln, co wywabił szczury, by następnie utopiły się w Wezerze, w ciągu ostatnich 24 lat wywiódł na manowce pseudo ultraliberalizmu tysiące młodych ludzi, którzy mogli swoje siły oddać ojczyźnie, a oddali je promowaniu swego patrona.
Dziś JKM podejmuje nowe tematy.
Np. mówi, że posłanka Sawicka sprawiedliwie została uniewinniona. Nie wysila się nadto, by uzasadnić swoje stanowisko, wprowadza do gry najbardziej płaskie liczmany prasowe.
Mówi też, że zbrodnie komunistyczne powinny zostać przedawnione: "Nie mam zamiaru zajmować się czymś, co powinno być dawno przedawnione. Zaraz zaczniemy się zastanawiać czy Układ Monachijski jest nieważny od samego początku. Możemy również zastanawiać się nad ukrzyżowaniem Chrystusa i próbować zmieniać wyrok Piłata. Dosyć tego." Komu dosyć, temu dosyć. No cóż, gdyby miał choć blade pojęcie o chrześcijaństwie, wiedziałby, że ufundowała je wiara w Tego, co doznał straszliwej niesprawiedliwości, i od ponad dwóch tysięcy lat w każdej modlitwie wypominamy ją temu, co umywał ręce.
Ma też swoje skojarzenia i swoje dziwaczne fobie.
Np. „obnaża” rzekomą niekonsekwencję konfederatów barskich, co to mieli z królami nie być w aliansach, a potem paktowali z chanem i sułtanem przeciwko „chrześcijańskim” zaborcom. O głupstwie tej opinii nie będę się rozwodzić. Kocha króla Stasia i demaskuje masońskość Konstytucji 3 Maja. Oj, brzdęka tu pojawiająca się tu i ówdzie koncepcja obrony chrześcijaństwa z Putinem przeciwko zdemoralizowanej i masońskiej Europie. A cena za to jaka byłaby? Sprawdzone tradycje carskie i sowieckie, nieliczące się nigdy z Polską i katolicyzmem. Spokojnie, geje i edukacja seksualna 4-latków do Rosji też niezadługo dotrą.
Skojarzenia ma JKM dopasowane ściśle do fobii i skłonności do interpretacji historii:
„Otóż WCzc. Jarosław Kaczyński postanowił zastosować manewr dr. Goebbelsa z Lippe z 1933 roku...” [chyba tytuł hitlerowca można by już sobie darować? – TB]  itd. Skojarzyć Kaczyńskiego z Goebbelsem – jakie to przyjemne, na pewno w niektórych głowach się utrwali.
Kiedyś wydawało mi się, że JKM jest nadmiernie oryginalny. Teraz wydaje mi się, że po prostu spełnia jakąś rolę. Ze względów procesowych nie dokończę, jaką.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-04-2013 [17:48] - NASZ_HENRY | Link:

miał wiele POmysłów: wychwalał Hitlera, bronił SBckich emerytur, zakładał serwer w Rosji, mataczył Smoleńskiem, o opluwaniu Piłsudskiego nie wsPOmnę ;-)

Obrazek użytkownika piotr36

29-04-2013 [18:22] - piotr36 | Link:

Korwin Mikke od lat miesza ludziom w głowach,rozbija elektorat i pojawia sie zawsze wtedy gdy opozycja prawicowa dochodzi do głosu,gdy ma przewagę. Interesuje mnie czy kiedyś dowiemy się kto go przez te wszystkie lata opłacał i jaki miał pseudonim ( TW )??!!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

29-04-2013 [21:01] - krzysztofjaw | Link:

zwraca uwagę na słowa JKM? Od dawna przecież wiadomo o jego roli w całym 20-leciu tzw. III RP. Mnie najbardziej jest właśnie żal młodych ludzi, których po prostu zwiódł i "wypalił"... Za to go wprost nienawidzę, bo ja też kiedyś dałem się zwieźć, ale już jego sfatygowana a'priori ustawa lustracyjna z 1992 roku zapaliła mi "czerwoną lampkę"... I jeszcze ciekawy ten zabieg z tą masońską konstytucją... bo nie wiem czy to prawda, ale kiedyś tylko słyszałem - może plotkę - że sam jest wolnomularzem...

Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko jednak trzeba go punktować...