Exodus: to mój skok

Od pani Helen Chirs,
N ° 38 Rue Des Martyrs Cocody
Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej.
Kontakt:
DEAREST Boży,
Jestem wyżej wymieniona osoba z Kuwejtu. Jestem żonaty z Mr Chirs Williams. który pracował z ambasady Kuwejtu w Wybrzeżu Kości Słoniowej na dziewięć lat przed śmiercią w 2007 roku. Byliśmy małżeństwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarł po krótkiej chorobie, która trwała zaledwie cztery dni.
Przed śmiercią oboje na nowo narodzić chrześcijaninem. Po jego śmierci postanowiłem nie ożenić lub dostać dziecko poza moim domu małżeńskich, które Biblia jest przeciw. Kiedy mój mąż żyje on złożony sumę 1,5 mln USD (jeden milion pięćset tysięcy Dolar amerykański) w banku tutaj w Abidżanie na koncie postaci zawiesiny.
Obecnie fundusz jest nadal z bank.Recently, mój lekarz powiedział mi, że mam poważne choroby, która jest problemem raka. Jedno, że mnie niepokoi naj bardz iej, to mój skok sickness.Having znany mojej choroby postanowiłem oddanie tego funduszu do kościoła lub osoby, które wykorzystają te pieniądze na sposób zamierzam pouczać dokumencie. Chcę kościół, który będzie korzystał z tego funduszu do domów dziecka, wdowy, propagowanie słowa Bożego i do starania że dom Boży jest zachowana.
Biblia się nam zrozumieć, że błogosławiony jest ręka, która daje. Wziąłem tę decyzję, bo nie ma żadnego dziecka, które będą dziedziczyć te pieniądze i moja rodzina męża nie są chrześcijanami i nie chcę mojego męża starań, aby być używane przez niewiernych. Nie chcę sytuacji, w której pieniądze te zostaną wykorzystane w sposób bezbożny. Dlatego jestem podjęcia takiej decyzji. Nie boję się śmierci, stąd wiem, dokąd idę. Wiem, że mam zamiar być na łonie Pana. Exodus 14 vs 14 mówi, że Pan będzie walczył moim przypadku i trzymam mój pokój.
Nie potrzebuję żadn ej ko m unikacji telefonicznej w tej kwestii z powodu mojego zdrowia stąd obecność mojego męża krewnych jest wokół mnie zawsze nie chcę, by wiedzieli o tym rozwoju .. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe. Jak tylko otrzymamy odpowiedź dam ci kontakt z bankiem tutaj w Abidjan.I żebyś i Kościół zawsze modlić się za mną, bo Pan jest moim Shephard. Moje szczęście jest to, że żyłem życiem godnym chrześcijaninem.
Ktokolwiek, który chce służyć Panu musi służyć Mu w duchu i prawdzie. Proszę zawsze modlitwą przez całe swoje life.Contact mnie na podany wyżej adres e_mail Więcej informacji można wszelkie opóźnienia w odpowiedzi dadzą mi pokój w zaopatrywaniu innego kościoła lub osobę do tego samego celu. Proszę mnie zapewnić, że będzie działać odpowiednio jak stwierdziłem w niniejszym dokumencie. Mając nadzieję, odbierać korespondencję
odpowiedzieć.
MY NIE POLSKĄ BARDZO DOBRY i można napisać w języku ang ielski m.
Nadal błogosławił w Panu.
Wasz w Chrystusie,
Pani Helen Chirs.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

22-04-2013 [21:10] - dogard | Link:

o Fundacji Br.ALBERTA.

Obrazek użytkownika Warszawiak

22-04-2013 [21:29] - Warszawiak | Link:

Pani Tereso. Prosze uwazac i nie podchodzic zbyt ufnie do takich tekstow. Maili podobnej tresci otrzymalem juz bez liku i sa one z reguly zwyklym naciaganiem na litosc i na chec okazania dobroci. Jesli dobroduszna osoba "polknie haczyk" zostanie wciagnieta w nieczysta gre zmierzajaca do wyludzenia od niej mniejszej lub wiekszej kwoty pieniedzy.

Obrazek użytkownika dogard

22-04-2013 [21:43] - dogard | Link:

zawsze mozna wyslac, tej czy innej.Tam maja prawnikow ...

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

22-04-2013 [22:20] - Teresa Bochwic | Link:

Czy Pan sobie ze mnie żartuje? Chciałam Państwu pokazać, jak to wygląda, może nie każdy dostaje takie listy. Nie ma mowy o niczym, nie jestem zainteresowana "1,5 milionem USD".

Obrazek użytkownika fritz

22-04-2013 [21:49] - fritz | Link:

Przez cala lata chodzily takie list z ....Nigerii.

Wystarczylo podac numer konta..

Do rozdysponowania byla gotowka ukradziona rzadowi...

Obrazek użytkownika Leszek Witkowski

23-04-2013 [01:28] - Leszek Witkowski | Link:

Ja z Afryki otrzymalem dwa podobne, a od Amerykanow wiele wiecej.
Nie wchodzilem w szczegoly i nie polecam tego robic.
Nie wiem dlaczego upatrzyli sobie moja zone.
"Wygrala" juz 50 milionow ! Po 10 milionow czek !
Chyba to jakis rekord.
Milo byc bogatym. :)