Prof. Dorota Majewska - Jaka jest cena zabitego szczepionkami dziecka dla firmy farmaceutycznej? - Około 6,5 tys. $

-Jaka jest cena zabitego szczepionkami dziecka dla firmy farmaceutycznej?  - Około 6,5 tys. $

 Firma GlaxoSmithKline została ukarana sumą 92 000 $  za wykonywanie nielegalnych eksperymentów ze szczepionką przeciw pneumokokom na niemowlętach w Argentynie, w trakcie których zmarło 14 dzieci.  W zestawieniu z wielomiliardowymi dochodami tej firmy z handlu szczepionkami, suma  92 000 za zabicie 14 dzieci jest szokująca i oburzająca. 

GlaxoSmithKline jest międzynarodowym farmaceutycznym, biologicznym, szczepionkowym koncernem z siedzibą główną w Londynie. Zgodnie z badaniami Johnson & Johnson and Pfizer jest trzecim co do wielkości zysków koncernem swiatowym.
Andrew Witty, szef GlaxoSmithKline  właśnie odebrał z rąk królowej Elżbiety II tytuł szlachecki „za zasługi  dla gospodarki  oraz przemysłu farmaceutycznego Wielkiej Brytanii”.
 
Niemal na pewno dzieci umierają także podczas testów szczepionek przeprowadzanych w Polsce, ale o tym się milczy.  Lekarze prowadzący takie badania oraz Sanepid nagminnie odmawiają rejestracji zgonów poszczepiennych.  Zgon zdrowego dziecka po szczepieniu  zalicza sie do kategorii „siła wyższa” – czyli przyczyna nieznana.  Lekarze i urzędnicy Sanepidu doskonale wiedzą, że szczepionki mogą zabijać (i zabijają), dlatego nie chcą brać żadnej odpowiedzialności za poszczepienne zgony lub okaleczenia  dzieci. 

Wokół powikłań i zgonów poszczepiennych panuje w Polsce (także wśród polityków) cyniczna zmowa milczenia, żeby broń Boże nie narażać szczepionkowych koncernów na procesy sądowe i nie uszczuplać ich zysków oraz honorariów (czyli łapówek) dla lobbystów.  Zdrowie i życie polskich dzieci nie liczy się zupełnie. 

Cały obowiązek ochrony życia i zdrowia dzieci spada więc na rodziców. Muszą oni wiedzieć, że w Polsce nie ma obowiązku prawnego szczepienia się i nie ma kar za nieszczepienie.  A zapisany w ustawach  „obowiązek”  szczepień,  to tylko - jak tłumaczą przedstawiciele szczepionkowego  establiszmentu - tzw. obowiązek społeczny (czyli zgoda rodzica na potencjalne okaleczenie swego dziecka dla wyimaginowanego dobra społecznego, a naprawdę – dla zapewnienia zysków firm farmaceutycznych), oraz obowiązek dla państwa płacenia za pewne szczepienia. 

---------

News: Glaxo fined for deaths of 14 babies

GSK fined over vaccine tests that killed 14 babies

GlaxoSmithKline Argentina Laboratories company was fined 400,000 pesos (about US$ 92,000) by Judge Marcelo Aguinsky following a report issued by the National Administration of Medicine, Food and Technology (ANMAT in Spanish) for the killing of 14 babies during illegal labvaccine trials conducted between 2007 and 2008.

Likewise, two doctors, Héctor Abate, and Miguel Tregnaghi, were fined with 300,000 pesos each for irregularities during the studies.

The charges included experimenting with human beings, falsifying parental authorizations so babies could participate in vaccine-trials conducted by the laboratory from 2007 to 2008.

You can read the remainder of this article at the following link:
http://therefusers.com/refuser...

Dodaję dwa wykłady prof.Majewskiej o szczepionkach:
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Głupek wioskowy

15-01-2012 [19:24] - Głupek wioskowy (niezweryfikowany) | Link:

.

Obrazek użytkownika sigma

15-01-2012 [20:00] - sigma | Link:

Obrazek użytkownika joanna cieszkowska

16-01-2012 [06:24] - joanna cieszkowska (niezweryfikowany) | Link:

Przytaczajac do ogolnej wiadomosci opisuje Pani Profesor przyklad doswiadczen medycznych ktore nie powinny miec miejsca i kiedy powoduje zejscie smiertelne osobnikow objetych doswiadczeniami. W 1986 roku przeczytalam w amerykanskiej niby prasie gazecie zawierajacej glownie zdjecia celebrytow wiadomosc ze w Chinskiej prowincji Huang dokonano pomyslnego przeszczepu mozgow dwom mlodym 23 letnim pacjentom plci meskiej z ktorych jeden mial raka a drugi ulegl powaznemu wypadkowi samochodowemu. Ten zabieg medyczny wedlug prasy zakonczyl sie sukcesem i pacjent tym razem nie bylo specyfikacji mlodzienca przezyl z nowym mozgiem 7-8 miesiecy. Kiedy zadzwonil do mnie amerykanski kolega a ja poruszona opowiadalam mu o tej notatce, on zupelnie powaznie zapytam sie mnie czy chodzil. Swiat sie przekrecil w naszych oczach.

Obrazek użytkownika sigma

16-01-2012 [08:56] - sigma | Link:

To co  dla rodziny jest dramatem, dla naukowca ledwie statystyką.
To jest  wszystko pokłosie eugeniki.

Obrazek użytkownika PawełG

24-01-2012 [08:34] - PawełG (niezweryfikowany) | Link:

Dla ścisłości GSK jest trzecim światowym koncernem FARMACEUTYCZNYM a nie globalnie. Ok 40% pracowników (ze 100 tys.) zatrudnionych jest w marketingu i sprzedaży - czyli darmozjady zajmujące się wciskaniem kitu a nie badaniami ani produkcją. Na nich koncern też musi zarobić - dlatego leki są takie drogie. Oszczędza się na testach - w końcu dla "młodego, wykształconego z dużego miasta" marketingowca kilkaset ofiar jakiegoś "lekarstwa" to tylko statystyka.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

11-12-2013 [23:31] - piastolsztyn | Link:

Znam taki przypadek, kiedy nagle zmarło po szczepieniach zdrowe i uśmiechnięte dziecko mojej koleżanki jeszcze z podstawówki. Nie żadna choroba, tylko szczepionka. A nagłe smierci żołnierzy USA biorących udział w walkach w Iraku i jeszcze większa liczba poważnych powikłań? Wszyscy ci żołnierze otrzymali przed wojną dużą liczbę szczepionek. Niewiele osób wie, że większość tych szczepionek jest konserwowana związkami rtęci, a więc silnie toksycznego metalu ciężkiego. Niewiele osób wie, ze w pierwszych tygodniach życia dzieci nie mają jeszcze wykształconej bariery krew-mózg, a więc rtęć dostaje się wprost do mózgu. Te związki rtęci w szczepionkach odpowiadają za nagły wzrost liczby autystycznych dzieci, jak i rozpowszechnienie się otępienia umysłowego, debilizmu. Lobby profesorów powiązanych z koncernami farmaceutycznym usiłowało zniszczyć prof. Majewską, usunąć ją z nauki, odsunąć od badań. Na szczęście nas Polaków, Pani prof. ma grant z UE na badania nad wpływem związków rtęci na zdrowie człowieka.