Przeklęty przez bolszewię kurdupel z rozwiązaną sznurówką

We wrześniu 2012 w notce pt. „Niezniszczalny” – http://salonowcy.salon24.pl/44..., pisałem między innymi, cytuję:

Jedno jest bezsporne. Życie właśnie pokazało, że Polsce jest potrzebny konsekwentny i silny rząd. I co by nie mówić o Jarosławie Kaczyńskim, to od dawna na polskiej scenie politycznej nie było tak wytrwałego i odpornego na ciosy fightera walczącego o los Polski.  Bo ileż to razy cynicy z Gazety Wyborczej bili Jarosława Kaczyńskiego niżej pasa, a sędziowie udawali, że tego nie widzą. Zaś sprzedajni fotoreporterzy zrobili mu tysiące szpetnych fotek. Ileż nieczystych ciosów musiał przyjąć Prezes. Na korpus - od brutalnie faulujących dziennikarskich hien: Olejnik, Kolendy-Zaleskiej, Lisa, Żakowskiego, Wołka, Szostkiewicza, Kuczyńskiego i nieustannie go punktujących jadowitą kpiną „satyryków” Szkła Kontaktowego. Ile bolesnych ciosów dostał na wątrobę - od sprzedajnych lizusów z tytułami profesora: Kuźniara, Markowskiego, Krzemińskiego, Czapińskiego, Śpiewaka, Nałęcza et consortes,  którzy go przedstawiali ludziom, jako ludojada pożerającego na śniadanie niemowlęta.  Ileż trafień na szczękę zaliczył - od politycznych rzezimieszków: Palikota, Nowaka, Sikorskiego, Grupińskiego, Olszewskiego. No i ta straszliwa seria brudnych ciosów, jaką dostał w splot słoneczny od tandemu do mokrej roboty Miller – Anodina.  Bili bezlitośnie. A gdy się tylko zachwiał, z loży różowego salonu rozlegało się zdziczałe wycie: Złam mu szczenę!!! Wal go w potylicę!!! Wybij zęby!!! No bij!!! Zabij!!! Dorżnij!!! A że ludzi nietrudno podpuścić, rozpalona widownia wyła razem z nimi.  A, gdy prezes schodził po walce do szatni, pluli na niego w przejściu obłąkany z nienawiści Niesioł i toksyczna Janka. Nazajutrz Gazeta Wyborcza wybijała tłustą czcionką nagłówki: „Już nigdy nie wróci na deski”. „Kaczyński na zawsze skończony”.  A ten znienawidzony przez post-komunistów „kurdupel z wiecznie rozwiązaną sznurówką” odradzał się za każdym razem jak Feniks z popiołów. Odnowiony, rześki, gotowy do walki o Polskę…”, koniec cytatu. 

16-go grudnia 2016 nieumiejący przegrać posłowie „opozycji totalnej” rozpoczęli nieudany zamach na nową władzę, a gdy prowokacja się nie udała rozjuszeni histerycy rozpoczęli desperacką okupację sali obrad Sejmu. Rozpoczął się, jak się wydawało nierozwiązywalny kryzys parlamentarny i waleczni „opozycjoniści” znowu zacierali ręce, że tym razem to oni ograli Prezesa.

Właśnie patrzę w telewizor i widzę, że marszałek wznowił jednak 34 posiedzenie Sejmu, a swoistym taktycznym majstersztykiem było rozpoczęcie tego posiedzenia od uczczenia pamięci czworga niedawno zmarłych posłów minutą ciszy, co nie pozwoliło posłom rozbójniczej opozycji wyć i wrzeszczeć, a gdy minęła minuta marszałek natychmiast zapowiedział przerwę w obradach. Ogłupiałe miny sejmowych okupantów to małmazja, która przejdzie do historii polskiego parlamentaryzmu.

Spanikowany Ryszard Petru zdążył zwolnić w ostatniej chwili swoje dziunie od protestu. Posłowie wszystkich partii opuścili salę obrad i tylko wystrychnięci na dudka posłowie Platformy nadal okupują pustą sejmową mównicę, co mi jak żywo przypomina aferę hazardową i przemówienie przewodniczącego Sekuły do pustych krzeseł. Tak kiwać potrafią tylko Messi i Lewandowski. PIS wygrał mecz o budżet dokonując, co prawda kilku siłowych zagrań, które były jednak wymuszone przez wyjątkowo brutalnie grającą opozycję łobuzów i głupców.

No i niech ktoś zaprzeczy, że ów znienawidzony przez post-komunistów kurdupel z wiecznie rozwiązaną sznurówką, przy wszystkich jego wadach, nie posiada jednak nadprzyrodzonego politycznego instynktu czyniącego go postacią historyczną i niezniszczalnym mężem stanu urodzonym do roli przywódczej.

Krzysztof Pasierbiewicz (Akademicki Klub Obywatelski (AKO) im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie)

Post Scriptum
Żeby ktoś nie pomyślał, że sprzyjam PIS-owi bezkrytycznie przypominam, że napisałem również takie notki:
List prawicowego blogera do pisowskich „fundamentalistów” – http://salonowcy.salon24.pl/73......
Etos Solidarności sczezł, jak niegdysiejsze śniegihttp://salonowcy.salon24.pl/73......
Dziesięć praktycznych podszeptów po roku rządów nowej władzyhttp://salonowcy.salon24.pl/73......
Czego piarowcy PIS winni się uczyć od Kukiza i Korwinahttp://salonowcy.salon24.pl/73......
Sorry, ale PIS chyba chce jak najszybciej oddać władzę - http://salonowcy.salon24.pl/73...
Introspekcja prawicowego blogera, co świeżo podpadł PIS-owihttp://salonowcy.salon24.pl/73......

Post Post Scriptum
Die Welt także chwali Kaczyńskiego – vide: http://wpolityce.pl/polityka/3...
 

GALERIA

...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Anna Borycka

11-01-2017 [20:12] - Anna Borycka | Link:

A niedawno Pan odliczał i dołował PiS oraz próbował pouczać Prezesa jak ma utrzymać władzę.

hehehehe

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

11-01-2017 [20:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Anna Borycka

"A niedawno Pan odliczał i dołował PiS oraz próbował pouczać Prezesa jak ma utrzymać władzę..."
------------
No i jak widać wyciągnął stosowne wnioski.

Obrazek użytkownika spike

12-01-2017 [00:06] - spike | Link:

Witam.
"No i jak widać wyciągnął stosowne wnioski."

jeszcze trochę, a napisze Pan, że tylko dzięki swoim "dobrym radom" i "konstruktywnej krytyce" PiS nie tylko wygrał wybory, ale rozgrywa opozycyjną V kolumnę, a może nawet, że to Pan kieruje PiSem za pośrednictwem bloga?
:))))))))))

Pzdr.

PS
Widzę że S24 umiera, pustka jak na cmentarzu, ostatnio tam zaglądałem kilka dni temu.

Obrazek użytkownika mada

12-01-2017 [12:10] - mada | Link:

Pan Prezes, sprawdziłem, ma zawiązaną sznurówkę - i to jest najlepszy dowód na to, że wziął sobie rady pana doktora do serca.

Obrazek użytkownika spike

12-01-2017 [18:03] - spike | Link:

"Pan Prezes, sprawdziłem, ma zawiązaną sznurówkę..."

jak Pan Prezes w końcu zawiązał sznurówkę, to nasz Pan Krzysiu jeszcze nie wiedział, jak się pisze bloga
:))))))
Swoją drogą, ciągłe przypominanie tego, co było tak dawno temu, raczej już jest śmieszne, od lat Prezes wygląda na zadbanego, eleganckiego starszego pana :)

Obrazek użytkownika Domasuł

11-01-2017 [21:02] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Anka, pan Krzysiek to jest dobry chlop

Obrazek użytkownika gorylisko

11-01-2017 [23:47] - gorylisko | Link:

powiem więcej, dobry jak cholera... ;-)

Obrazek użytkownika ALTEREGON

11-01-2017 [20:45] - ALTEREGON | Link:

W pełni podzielam Pański entuzjazm wynikający z bieżącej sytuacji politycznej w Polsce .
Jestem w pełnej dumie z Rządzących Polską , ponieważ Wirtuoz Polityczny załatwił sprawę wszystkich pokoleń NKWD ,PZPR , UB , SB , MO , WSI , UW , UD i innych zdrajców sprowadzając je do nieuchronnej katastrofy .
Kilka lat temu obywatel Tusk ograł w podobny sposób pielęgniarki okupujące kancelarię premiera , lecz " Kurdupel " ogrywa wieloletnich zdrajców Polski oraz ich mocodawców mówiących różnymi językami po raz kolejny wyciskając na ich czołach piętno zdrajców i idiotów . Zyczę zdrowia wyborcom PO i .N oraz tanich leków w Nowym Roku .
Pozdrawiam zdrowych .

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

12-01-2017 [08:12] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALTEREGON

Nie da się ukryć.

Obrazek użytkownika Domasuł

11-01-2017 [21:01] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ładny tekst, Panie Krzyśku :)

Tak w ogole to ze spokojem na to patrze. Zamiast obrad sejmu wole patrzeć na cudaków z totalnej opozycji jak dalej się kompromitują. Kwicza i zagryzają zęby ze zlosci. Idioci!!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

12-01-2017 [08:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Domasuł

To prawda. Dawno nie widziałem w tak prosty sposób wykolegowanej opozycji.

Obrazek użytkownika xena2012

11-01-2017 [21:10] - xena2012 | Link:

Żeby tylko rozwiazana sznurówka świadczyła o wielkości czy małości człowieka!Daje się zauważyć,że ci którzy tak nienawidzą Jarosława a wcześniej Lecha Kaczyńskich doczepiają się wyłącznie do spraw wizerunkowych,wygladu,wzrostu.Na przestrzeni lat tylko za to mogli ich atakować przeciwnicy nie sięgający im do pięt.Nawet dzisiaj tak obrzydliwe indywiduum jak Niesiołowski rozrabiał pod sejmem a chcąc sie przypodobać zebranym ludziom z KOD-u nazywał Kaczyńskiego tępą kaczką z krótkimi raczkami.Ale tylko na takie perły dowcipu stać małego robaczka w porównaniu do męża stanu jakim jest Jarosław Kaczyński.A czy nazwałby Pan Niesiołowskiego i innych z PO,Nowoczesnej,PSL mężami stanu?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

12-01-2017 [08:08] - Krzysztof Pasie... | Link:

@xena2012

"Nawet dzisiaj tak obrzydliwe indywiduum jak Niesiołowski rozrabiał pod sejmem a chcąc sie przypodobać zebranym ludziom z KOD-u nazywał Kaczyńskiego tępą kaczką z krótkimi raczkami..."
-----------
No to dla pana Niesiołowskiego stosowna piosenka - https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika JJC

12-01-2017 [09:30] - JJC | Link:

Kurdupel to jest pan, p.Pasierbiewicz. Nie tylko zresztą pod względem wzrostu. Jednym z licznych tego dowodów jest notoryczne cytowanie przez pana chamskich epitetów pod adresem prezesa PiS, choć czynione niby w dobrej wierze.

Obrazek użytkownika gorylisko

11-01-2017 [21:53] - gorylisko | Link:

qrka... spokojnie, panie drrrr... nie wylewaj pan tak tej wazeliny bo na Boże Narodzenie 2017 panu zabraknie... zdaje się, że pan już zauważył kto tu jest rozgrywającym albo może jakiś prowadzący panu powiedział... rzeczywiście, Kaczor rozgrywa ich jak smarkaczy... ciągle ma nadzieję, że się opamiętają... moim zdaniem, nie bardzo więc większość wyląduje w więzieniu... będzie ryk w niebogłosy...bo jakże to tak, mnieeeee...bohateraaaa...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

12-01-2017 [08:03] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

"qrka... spokojnie, panie drrrr... nie wylewaj pan tak tej wazeliny bo na Boże Narodzenie 2017 panu zabraknie..."
-------------
Nie ukrywam, że powyższa przestroga skłoniła mnie do dodania do notki stosownego post scriptum

Obrazek użytkownika bolesław

11-01-2017 [21:55] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
11 styczeń 2017 roku zapisze się jako majstersztyk - dzień ogrania PO - paprańców.
Dawno już nie nie widziałem tak zasmuconych i zdezorientowanych wrogów Pana Jarosława po ogłoszeniu przerwy przez pana Kuchcińskiego. W "sieci" już ukazało się kilka zdjęć.
Widok ten sprawił mi wielką radość.
Pozdrawiam, bolesław.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

12-01-2017 [08:01] - Krzysztof Pasie... | Link:

@bolesław

"Szanowny Panie Krzysztofie.
11 styczeń 2017 roku zapisze się jako majstersztyk - dzień ogrania PO - paprańców..."
--------------
Szanowny Panie Bolesławie,
Faktycznie miło było popatrzeć na zasmucone twarze opozycji łotrów i głupców.

Pozdrawiam Pana, jak zawsze serdecznie,
Krzysztof

Obrazek użytkownika Bingo

18-01-2017 [17:38] - Bingo | Link:

Na miejscu Pana Blogera nie chwaliłbym się przypomnieniem (na czerwono!) swojego tekstu z 2012 r, a raczej skasowałbym go czym prędzej. Przecież to istna kompromitacja każdego inteligenta! Nie widzi Pan tego jeszcze!?