Gowin chce dealu ze Schetyną - rycia pod Kaczyńskim c.d.n.

A więc jednak miałem rację - cały ten cyrk i milczenie "patriotycznych" mediów, zajmowanie się kretyństwami byśmy i my ulegli psychozie zagrożenia przez garstkę targowiczan i nie odstrzegli tego co dzieje się wokół PiS i Kaczyńskiego,  to tylko parawan.

Gowin wystąpił właśnie do Schetyny z propozycją rozmów kosztem rezygnacji z części programu (zapewne Macierewicz i Ziobro do odstrzału).

Moskwa będzie szczęśliwa i nie trzeba będzie KGBowcom mordować Putina by wykreować jakiegoś nowego "liberała" w rodzaju bandyty i kagiebowca Sieczina.

Wszytsko załatwią Polaki na miejscu i ani Tramp ani Putin nie przemęczą się. W Warszawie nie będzie już żadnych marszów poparcia (które miałyby sens przed Wigilią a nie w styczniu).

Chłopcy z PiSu, którzy tak na prawdę są piątą kolumną zorganizują - podpbnie jak poprzednieo - góra kilkadziesiąt tysięcy luda by i to podziałało na Kaczyńskiego deprymująco.

Gownin - już w Warszawie mówi sie o tym głośno - będzie wybawicielem - jego chyba też Gadowski miał na myśli, gdy niedawno w swym komentarzu tygodnia mówił o polityku, któremu zaproponowano tworzenie rządu ocalenia narodowego.

Chłopaki z PiSu (ci przyzwoici) trzeba było dłużej czekać ze wszystkim! Odkładać na kolejne miesiące NAJWAŻNIEJSZE sprawy przecinające nici powiązań mafijnych pomiędzy "waszymi" a "tamtymi" złodziejami  (choćby po groma ciężkiego odkładaliście  konieczność powtórzenia wyborów samorządowych przedłużając w ten sposób agonię starej zmiany, kosztem dobrej zmiany, która na razie w Polsce gminnej i powiatowej przez wasze ciągłe odkładanie wyborów nie zagościła!)

Co zatem teraz:
- my mamy urządzić prawdziwy majdan pod sejmem w obronie Kaczyńskiego???
- Kto zajmie sie w PiSie prawdziwą organizacją TŁUMNEGO przyjazdu Polaków do Warszawy w styczniu???
- Kaczyński zdąży coś zrobić by natychmiast zrobić nowe wybory do parlamentu ale juz bez Gowinów i innych złamasów???

W jaki sposób Kaczyński wybroni się z kleszczy zmieniającego sie układu międzynarodowego, układu krajowego dogadującej się agentury ubeckiej w siłach specjalnych, w administracji i w zdradzieckiej piatej kolumnie wewnątrz obozu władzy???

Czyżby budzić sie poczęli dawni gwarancji "złotej wolności" III RP - Rosja, Prusy, USA itp
Trzeba zatem zmieniać ordynację wyborczą w try miga by suweren miał przy okazji cos do powiedzenia

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

28-12-2016 [18:54] - angela | Link:

To nie jest tak, Kaczyński pojedzie po nim natychmiast.
Nie wierzę, ze będzie się przyglądał na jakiekolwiek knowania.
A i Gowin wie, co było z obecną Solidarna Polską.

Obrazek użytkownika Józef Darski

28-12-2016 [19:14] - Józef Darski | Link:

Nowe wybory to chaos i przegrana, fałszowaniem zajmie się PSL, a ludzie są zniechęceni do pilnowania, gdyż PiS palcem nie kiwnął by zmienić ordynację, mimo propozycji, zaś Prezydent dziękował fałszerzom z PKW. Aparatczycy z PiS żadnych wyborów nie przypilnują, a ochotników będą jak zwykle przeganiali.

Obrazek użytkownika Tarantoga

28-12-2016 [19:51] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Defetysta,czy faktycznie V kolumna...tak autor!!

Już pierwsza notka mi cuchnęła,a ta...śmierdzi...jak to było z tymi przebierańcami u Rosiewicza?

Świderski...Pasierbiewicz...Kniaziewicz...fajnie się to toczy.

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-12-2016 [20:41] - Marek1taki | Link:

Nie będzie żadnych zmian. Nie ma potrzeby. Cele, którym sprzyja nowy POPiS pod szyldem PiSu, są realizowane. Mamy trwały deal a jasełka są pod publiczkę. W końcu demokracja, co nie?

Obrazek użytkownika Lektor

28-12-2016 [22:02] - Lektor | Link:

Panie kochany, pan nie napisałeś tej notki pod podanym tytułem, tylko pańską zgaduj zgadulę. Skoro pan nic nie wie tylko zgaduje stosując przeróżne domysły , to po co pan to robi ? Chce pan aby policja strzelała do nich kulami gumowymi ? Pisze pan marsz poparcia przed Wigilią ?! Mam nadzieję, że pan nie pisze tego poważnie – przed Wigilią ?! A co, jest wojna czy koniec świata ?
Czy do pana nie dociera, że w tej chwili nie może być wyborów samorządowych ?! Przecież jest jasno powiedziane przez PIS, że wybory odbędą się terminowo ponieważ musi być czas do zmiany ordynacji i organizacji (w tym przeźroczystych urn i kamer w punktach wyborczych). Wtedy nawet PSL nie będzie miał szans na machloje !

Jeszcze wam mało tego co zrobił PIS w ciągu roku rządzenia dla nas i wszystkich Polaków ?! Piszę tu w liczbie mnogiej, bo odnosi się to do większości komentatorów, w tym także do niejakiego Darskiego.
Tak panowie, myśmy wybrali tą partię do władzy – ta partia robi co może, przy niekończącym się przeszkadzaniu, opóźnianiu, jątrzeniu i różnych manipulacji tej cholernej totalnej opozycji. Czy nie widzicie, że PIS zrobiłby jeszcze więcej gdyby nie ci, których wybrała do sejmu inna część polskojęzycznych obywateli ?! Jeden z komentatorów pisze, że to aparatczycy z PIS-u powinni przypilnować wyborów. Pytam więc, czy oni powinni jeździć po lokalach i pilnować osobićcie, by pan Darski mógł siedzieć dupą w fotelu i tylko zbierać owoce ich pracy ?! Puknijcie się panowie, bo jak my sami nie przypilnujemy wyborów, to nigdy nie będziemy pewni czy je sfałszowano czy nie.
No, autorowi nawet śnią się także nowe wybory do parlamentu. Totalny absurd !!!
Przejrzyjcie panowie na oczy !

Obrazek użytkownika angela

28-12-2016 [22:23] - angela | Link:

Absolutnie tak, p.Darski skonstruował RKWyborow i RKWladzy, pomimo ze w dawnym ukladzie RKW dzialaly doskonale, i co z tym robi?
Zarzuca PiSowi, ze nie kontroluje wyborów????!!!!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

29-12-2016 [11:00] - HenrykHenry | Link:

Strzezmy sie przyjaciol bo .... itd.

Obrazek użytkownika wandaherbert

28-12-2016 [22:07] - wandaherbert | Link:

Gowin chce dealu,a czego Ty autorze chcesz, pisząc ten tekst?

Obrazek użytkownika fritz

29-12-2016 [00:47] - fritz | Link:

Gowin wystąpił właśnie do Schetyny z propozycją rozmów kosztem rezygnacji z części programu

*** Link poprosze!

Obrazek użytkownika angela

29-12-2016 [09:46] - angela | Link: