| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Jak Scheuring-Wielgus obaliła pizzerię" - J. Międlar

Ostatnie wydarzenia dla wielu są zaskoczeniem, gdyż myślano, że opozycja spod znaku Nowoczesnej i PO będzie szanować demokratyczny wybór Polaków i pozwoli na spokojne rządy PiS-u. Dla nas to nie jest zakoczenie, ponieważ ilość afer, skandali i przestępstw, który dokonali politycy wspomnianych ugrupowań politycznych jest tak duża, żeby uchronić się od więziennia i popaść w polityczny niebyt, te partie muszą zrobić coś, co postawi obecny gabinet w sytuacji bez wyjścia. Dlatego obrońcy komunistycznych oprawców postanowili pójść na całego i opluć pamięć pomordowanych podczas stanu wojennego, jak i tych, którzy oddali swe życie w kopalni "Wujek". Zaczęły się "spontaniczne protesty" i blokada sejmu. Jaki jest wynik tego wszystkiego? Marny! Doszło do jeszcze większych podziałów w społeczeństwie polskim, a niektóre zachowania (p)osłów potwierdzają, że nie są oni godni zasiadania w parlamencie. Te wszystkie wydarzenia komentuje Jacek Międlar. Poza tym dziennikarz "Polski Niepodległej" obala mity wolności słowa na facebooku i wskazuje na Georga Sorosa, który według niego odpowiada za te wszystkie turbulencje społeczne-polityczne w Polsce. Mocne. Zapraszamy do słuchania.   http://thenowypolskishow.co.uk/zamiast-obalic-rzad-scheuring-wielgus-obalila-pizzerie-j-miedlar-komentuje-ostatnie-zachowania-opozycji-czesc-1

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika kwintesencja

Najbardziej boli Prawda!

Obrazek użytkownika angela

Osel Wielgus, tylka trabke
niosła.
Hahahaha, ona na głosowanie trabke niosła.Taka my mamy opozycję.
Po co PiSowi trąby.

Obrazek użytkownika Domasuł

Heh i znowu wychodzą rozne fundacje! Co za dziadostwo jak się lewactwo urzadzilo za Sorosowe pieniądze. Pora cos z tym zrobić.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.