"Jak Scheuring-Wielgus obaliła pizzerię" - J. Międlar

Ostatnie wydarzenia dla wielu są zaskoczeniem, gdyż myślano, że opozycja spod znaku Nowoczesnej i PO będzie szanować demokratyczny wybór Polaków i pozwoli na spokojne rządy PiS-u. Dla nas to nie jest zakoczenie, ponieważ ilość afer, skandali i przestępstw, który dokonali politycy wspomnianych ugrupowań politycznych jest tak duża, żeby uchronić się od więziennia i popaść w polityczny niebyt, te partie muszą zrobić coś, co postawi obecny gabinet w sytuacji bez wyjścia. Dlatego obrońcy komunistycznych oprawców postanowili pójść na całego i opluć pamięć pomordowanych podczas stanu wojennego, jak i tych, którzy oddali swe życie w kopalni "Wujek". Zaczęły się "spontaniczne protesty" i blokada sejmu. Jaki jest wynik tego wszystkiego? Marny! Doszło do jeszcze większych podziałów w społeczeństwie polskim, a niektóre zachowania (p)osłów potwierdzają, że nie są oni godni zasiadania w parlamencie. Te wszystkie wydarzenia komentuje Jacek Międlar. Poza tym dziennikarz "Polski Niepodległej" obala mity wolności słowa na facebooku i wskazuje na Georga Sorosa, który według niego odpowiada za te wszystkie turbulencje społeczne-polityczne w Polsce. Mocne. Zapraszamy do słuchania.   http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

22-12-2016 [10:09] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Heh i znowu wychodzą rozne fundacje! Co za dziadostwo jak się lewactwo urzadzilo za Sorosowe pieniądze. Pora cos z tym zrobić.

Obrazek użytkownika angela

22-12-2016 [10:25] - angela | Link:

Osel Wielgus, tylka trabke
niosła.
Hahahaha, ona na głosowanie trabke niosła.Taka my mamy opozycję.
Po co PiSowi trąby.

Obrazek użytkownika kwintesencja

22-12-2016 [11:34] - kwintesencja | Link:

Najbardziej boli Prawda!