| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

W AUSTRII sfałszowano drugą turę wyborów BRAWO korespondenci

Słusznie zwraca na to uwagę Stowarzyszenie RKW (a nam przypomina jak bardzo ważne było przypilnowanie fałszerzy w PRLbis w 2015 roku, gdy tyle starych i nowych metod fałszowania przygotowały Wytyczne PKW w nowym składzie = made in Poland by PKW)
http://stowarzyszenierkw.org/2956-austria-mowilismy-ze-glosowanie-korespondencyjne-sluzy-falszerzom

To tylko kilka poniżej przytoczonych przykładów z tego, co wychodzi powoli w Austrii - no cóż, trzeba przyznać że nasze PKW jest bardziej "przygotowane".

W Linzu, gdzie Hofer przegrał, frekwencja wyniosła 598%?

http://blogpublika.com/2016/05/24/w-linzu-gdzie-hofer-przegral-frekwencja-wyniosla-598/

Oszustwo stulecia w Austrii! Są okręgi w których frekwencja wyborcza wyniosła 600 proc!

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7144-oszustwo-stulecia-w-austrii-sa-okregi-w-ktorych-frekwencja-wyborcza-wyniosla-600-proc

Austriacka prasa wskazuje na możliwość sfałszowania wyborów Hofer kontra van der Bellen

http://pl.blastingnews.com/europa/2016/05/austriacka-prasa-wskazuje-na-mozliwosc-sfalszowania-wyborow-hofer-kontra-van-der-bellen-00934475.html

Election Fraud in Austria? Skandal wyborczy w Austrii - Max Kolonko Mówi Jak Jest

http://prostozmostu.net/pzmtv/skandal-wyborczy-w-austrii-max-kolonko-mowi-jak-jest/

https://www.youtube.com/watch?v=QqjO2fOtLMk

Szok! Sfałszowano wybory prezydenckie w Austrii? W niektórych komisjach ponad 100% frekwencji!

http://www.wrealu24.pl/index.php/polityka/408-szok-sfalszowano-wybory-prezydenckie-w-austrii-w-niektorych-komisjach-ponad-100-frekwencji

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika mmisiek

Bolszewicy raz zdobytej władzy po dobroci nie oddają - wybory będą fałszować, a jak trzeba to nie zawahają się przed morderstwami. Coś o tym w Polsce wiemy.
Zdumiewa za to swoista schizofrenia, z jednej strony wszyscy zdają sobie sprawę, że Europa wpadła w łapy czerwonych, a z drugiej jakby nigdy nic dalej większość wierzy w przeprowadzane przez nich uczciwe wybory i "demokrację".
Że w Polsce nie doszło ostatnio do kolejnego fałszerstwa to ewidentna ingerencja jakiejś siły wyższej - albo cud albo geopolityka.

Obrazek użytkownika Dreamer24

I dziwi się ktoś, że nowoczesna chciała wprowadzić głosowanie korespondencyjne?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

Pieski Makreli nie spały - policzyły po swojemu.

No i na co czeka PiS? Jak najszybciej trzeba zmienić naszą ordynację wyborczą tak, aby nikt nam nie poprawiał wyników na "właściwe i poprawne"... bo ja nie mam wątpliwości, że podobnie jak w Austrii i w Polsce poprawiano wyniki wyborów. Dowodów w sieci jest sporo.

Obrazek użytkownika Józef Darski

PiS nic nie zrobi, już zaakceptował fałszerstwa z 2014 r.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.