| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Gdańsk pedałom? - prowokacja Adamowicza! Co zrobi wojewoda?

Czy państwo polskie w Gdańsku działa, czy też Adamowicz w Danzig ogłosi "wolne miasto"???

http://stowarzyszenierkw.org/2949-bezprawie-w-gdansku-prowokacja-adamowicza-co-zrobi-wojewoda

Na 21. maja w Gdańsku Paweł Adamowicz, wbrew postanowieniom ustawy o zgromadzeniach publicznych, która zakazuje organizowania w tym samym miejscu i o tej samej porze różnych zgromadzeń, wydał zgodę na Paradę Równości pomimo tego, iż wcześniej zostały już zgłoszone w tym samym miejscu przez inne organizacje publiczne demonstracje.

Wydarzenie od pewnego czasu można śledzić na facebooku: https://www.facebook.com/events/766403630160730/

Organizatorami legalnie zgłoszonych zgromadzeń tego dnia są między innymi: ONR, Stowarzyszenie Narodowa Rumia, Ruch Narodowy RP, Młodzież Wszechpolska, Stowarzyszenie RKW - Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy, Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, Kibice Lechii Gdańsk,Kibice Śląska Wrocław,Tarcza Życia, Klub Gazety Polskiej, KPN-Niezłomni

Zgłoszenie tego problemu wojewodzie oraz próba rozwiązania tego problemu przez organizatorów na drodze administracyjnej, wobec sabotażu ze strony magistratu miasta Gdańska, nie spotkały się z reakcją adekwatną do wytworzonego przez Pawła Adamowicza precedensu łamania prawa i szykowania w Gdańsku konfrontacji.

O ile można interpretować (i "zrozumieć") konsekwentne i od dawna szokujące działania Pawła Adamowicza, jako dążące do skompromitowania Państwa Polskiego i rządu, o tyle potrzebne jest działanie wojewody, który odpowiedzialny jest za przestrzeganie prawa przez samorządy i któremu nie wolno bezczynnie przyglądać się ośmieszaniu w terenie powagi państwa i rządu.

Wojewoda ma możliwość uchylenia decyzji niezgodnej z prawem, która przyznała po czasie prawo do zgromadzenia tzw. Paradzie Równości oraz - jeśli to nie byłoby możliwe - przyznaje zawsze prawo do odwołania wszelkich zgromadzeń w tym dniu, o ile zagraża to bezpieczeństwu publicznemu w ogóle. Wystarczy zobaczyć ile poważnych organizacji zgłosiło swój udział by zrozumieć, że nie są to "malowani rycerze" i nie pozwolą bezkarnie ignorować swych praw do zgromadzeń publicznych i obrony wartości chrześcijańskich i narodowych.

Czy Wojewodę Pomorskiego podejmie działania wobec bezczelnych i łamiących prawo posunięć Pawła Adamowicza? Czy tego dnia dojdzie do negliżu bezradności polskiego państwa i prawa wobec buty samorządowców "wolnego" miasta Gdańska - podobnie jak to miało miejsce w czasie "przywracania" gdańskiej stoczni imienia Lenina, zbrodniarza i ludobójcy?

Innymi słowy, toczy się bój, który na tej ziemi ciągnie się przecież od wieków, czy Gdańsk jest polski, czy też jest to miasto Danzig, o niewiadomej proweniencji i korzeniach.

Czy zatem Państwo Polskie podejmie działania wobec zbuntowanego Gdańska na miarę epoki Stefana Batorego, czy też dla Gdańska będzie to epoka panowania w Warszawie zniewieściałego Stasia Poniatowskiego?

Marcin Dybowski

509458438

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Andy51

Złośliwi mówią, że U Adamowicza jest tak" żeby życie miało smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek' , być może stąd ta zgoda na LGBT.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.