| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Ironia losu - teczki Wałęsy "przykryły" porażkę PiS

  w Radomsku.  Jedną z teorii wyjaśniających, dlaczego właśnie teraz sprawa TW "Bolka" zyskała taki rozgłos [IPN zwlekał ponad dwa tygodnie], było to, iż miała ona "przykryć" sukcesy Prawa i Sprawiedliwości, czyli program 500+ oraz pozytywny bilans pierwszych 100 dni rządu Beaty Szydło.  Okazało się jednak, że najskuteczniej "przykryła" ona  porażkę tej partii w wyborach prezydenta miasta Radomska.

    W owym 48-tysięcznym grodzie od 2006 do listopada 2015 urząd ten pełniła pani Anna Milczanowska, która została potem posłanką z ramienia PiS.  Następnie komisarzem w mieście był Wiesław Kamiński z PiS, wuj Prezydenta Dudy {TUTAJ}.  Jego kontrakandydatem w drugiej turze wyborów, jaka miala miejsce wczoraj, 21.02.2016, był Jarosław Ferenc z KW "Razem dla Radomska".  Ferenc uzyskał 63, 75% głosów, a Kamiński tylko 36,25%.  Frekwencja wyniosła 35,09%.  Była to więc spektakularna klęska Kamińskiego - prawie 2/3 głosujących wolało Ferenca.

 Według Onetu.pl  {TUTAJ} pani premier Beata Szydło tak skomentowała to wydarzenie:

 "W wyborach samorządowych mieszkańcy decydują, kogo chcą wybrać na gospodarza swojej miejscowości, więc trzeba szanować wybór mieszkańców Radomska" - oświadczyła Szydło.
Szefowa rządu dodała, że wczoraj odbyły się również wybory na burmistrza miejscowości Zator, w których wygrał "kandydat wspierany przez PiS".".

 Zator, Zatorem, ale na miejscu PiS potraktowałabym wyniki wyborów w Radomsku jako poważny sygnal ostrzegawczy.  Coś szwankuje w kontaktach tej partii z wyborcami.  Bawi mnie natomiast postawa wrogów PiS.  Gdyby nie poświęcili oni wszystkich swoich sił bezsensownej i  beznadziejnej obronie Lecha Wałęsy, to mogliby wykorzystać wybory w Radomsku w swej antypisowskiej kampanii.  Wolą oni jednak plątać się w kłamstwach, niż odwoływać się do prawdziwych faktów.

 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika xena2012

aptekarska waga na której pan Kurski skrupulatnie odmierza ,,pluralizm''chyba się jednak zacina.Zamiast spodziewanej równowagi medialnej may serwowane bez umiaru kreatury typu Petru i jego brzdka jak noc rozwrzeszczana damska zgraja.Pitera z uśmiechem kretyna,czy Marcinkiewicz z brodą.Dlaczego w telewizji publcznej Petru ma prawo wygadywać co chce,bezczelnie wmawiac Kaczyńskiemu kontakty z wdową po Kiszczaku,a nie przedstawiony jest nikt kto dałby odpór temu chamowi.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

Te zakazane mordy powinny występować wyłącznie po godzinie 22 jeden dzień w tygodniu ;-)

Obrazek użytkownika Franek_Kimono

Ma Pan(i) Mada Rację. Media są podstawą nastrojów społecznych, a wszystkie głowne w Polsce są antyPis. Ludzie w miastach siedzą w blokach, niewiele robią, tylko po pracy albo i na emeryturach wlączają tv i widać po antenach na balkonach, co ogladają gównie polsat i tvn i tak też sie zachowują przy urnie, jak mają wpompowane z tv. Powinni jakieś storzyć nowego operatora medialnego prawicowego i ten monopol platform cyfrowych tvn i polsatu próbować podbić. Bez otoczki medialnej na nic nawet najlepsze chęci i działania.

Obrazek użytkownika mada

Na własne życzenie. Powtórka z 2005r. Zamiast przejąć tvp całkowicie, Kurski tak jak wcześniej Urbański i Wildstein pokazuje swoją rycerskość i pozostawia w tvp jawnych wrogów PiSu. Kłamstwa nie są odpowiednio neutralizowane i ludzie nie mają jasnego przekazu co jest prawdą a co fałszem. Po 10 latach szczucia na PiS potrzeba nawet lekkiego przegięcia w drugą stronę - na krytykę rządu przyjdzie czas ale z zupełnie nowymi ludźmi w tvp.

Obrazek użytkownika samarytanin1

tylko gdzie oni wszyscy podepną się za 3,5 roku?

Obrazek użytkownika jdj

Od dawna nie oglądałem, ale, myślę, może znów warto. Zawiodłem się. Potwierdzam opinię: TV nadal nie do oglądania.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

Trafnie. TVP a la Urbański. Zacząłem znowu oglądać ale dałem sobie znowu spokój, zbyt frustrujące i odpychające. TV Trwam, jest bez fajerwerków ale i niemiłych niespodzianek. W sposób ciągły lub kilka razy w tyg. ogląda 6-7 mln Polaków. Ja też,kilka razy w tyg.,nie dlatego że jestem taki religijny, ale to jedyne miejsce gdzie mam 100% gwarancji, kogo tam nie będzie. Warszawa nie rozumie, że dla patrioty milszy jest pusty ekran z kropką i jakimś podkładem muzycznym niż gęba Sierakowskiego. Jakaś medialna Sodoma i Gomora. Strasznie frustrujące. To tak, jakby do "Ogniem i mieczem" co drugą kartkę wdrukowano "Manifest komunistyczny". Po chwili rzucam w kąt.

Obrazek użytkownika samarytanin1

max jajnicki. ty już odleciałeś na maksa. skąd wziąłeś te dane? chyba z sondażowni rydzyka. to jest 6 tys. (słownie sześć tysięcy)

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

mada

100/100!

Absolutna PRAWDA!

No cholera mnie bierze jak w dzisiejszym TVP INFO widze wywiad z Julia Pitera! Na Boga panie Jacku Kurski! Nie idz pan ta droga. ZDrajcy i zaprzancy jak rzadzili to nie wpuszczali was i PiS-u W OGOLE DO STUDIA. Czy naprawde chce powtorke z historii? Oni dla was byli BEZWZGLEDNI, dlaczego nie stosujecie tej samej metody! Gonic Halickich, Laubnauer (lesbijka), Kierwinskich, Petru-Swetru, Grupinskich, Neumannow i innych gadow i wrogow PiS-u i Polski i narod bedzie wam wdzieczny BO W KONCU BEDZIE JEDNOZNACZNY MEDIALNY PRZEKAZ. Nie bawcie sie zapalkami na stacji benzynowej.......

Demokracja i dopuszczanie wrogow w mediach ZNISZCZY WAS.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10/10 ;-)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.