| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Ilu jeszcze ludzi w Zachodniej Europie zginie w zamachach...

  terrorystów islamskich, zanim rządzący Unią Europejską głupcy porzucą wreszcie swe mrzonki o multi-kulti i zdadzą sobe sprawę z tego, że muzułmanie SĄ wrogami cywilizacji europejskiej.  Nie chodzi tu bynajmniej o garstkę fanatyków wysadzających siebie oraz innych w powietrze.  W maju 2015 telewizja Al Jazeera przeprowadziła ankietę wśród swych widzów na temat Państwa Islamskiego.  Efekt był taki:

"81% widzów telewizji Al Jazeera popiera działania ISIS ...ndie.pl/81-widzow-telewizji-al-jazeera-popiera-dzialania-isis/
27.05.2015 - 81% jest za wsparciem dla ISIS. Widzowie arabskojęzycznej telewizji Al Jazeera w dużej mierze składają się z sunnickich muzułmanów".

 Co ciekawe, portal Ndie.pl został zablokowany.  Gdy próbuję na niego wejść - otrzymuję ostrzeżenie o...hakerach.  Wczoraj w portalu Niezalezna.pl mieliśmy zestawienie dwóch nagłówków informacji.  Pierwsza z godz. 19:53 głosiła: "Szaleństwo Merkel! Niemiecka kanclerz za dalszym przyjmowaniem wszystkich imigrantów" {TUTAJ}, zaś druga, z godz 22:55, miała tytuł: "Terroryści "ubogacili kulturowo" Paryż. Strzelanina, bomby, zakładnicy - wiele śmiertelnych ofiar" {TUTAJ}.

 Po przeczytaniu tej drugiej włączyłam TVN24 oraz do trzeciej nad ranem śledziłam różne portale internetowe.  Zauwazyłam, iż niektóre wiadomości pojawiały się, by zaraz zniknąć.  Tak np. Niezalezna.pl wrzuciła na krótko informacje o tym, że płonie obóz uchodźców w Calais, a pewien nowozelandzki portal - iż francuski prokurator oświadczył, że sześciu terrorystów wciąz jest na wolnosci.  Nie wiadomo, czy te wieści się nie potwierdziły, czy mamy do czynienia z cenzurą..

 Dziś pani Angela Merkel mówiła juz innym tonem [{TUTAJ} - Niezalezna.pl]:

 "9:17
Niemiecka kanclerz, odpowiedzialna za ściągnięcie do Unii Europejskiej dziesiątek tysięcy niezidentyfikowanych imigrantów z Azji i Afryki, mówi: "To była jedna z najbardziej okrutnych nocy w historii Europy". A wcześniej wydała komunikat, że jest "wstrząśniętami" paryskimi zamachami".

 Niestety, co najmniej do poniedziałku rządzi Polską Ewa Kopacz i jej gabinet.  Mamy tam optymistycznych durniów.  Według Niezaleznej.pl:

 "9:38
Stopień zagrożenia terrorystycznego podniosła nawet Japonia. W Polsce przesłanek do takich działań nie ma - utrzymuje koordynator służb specjalnych Marek Biernacki.".

 Nowy rząd będzie przezorniejszy: Konrad Szymański, mający być ministrem w rządzie PiS, napisał na wpolityce.pl:

 "Krytykowane przez nas decyzje Rady UE o relokacji uchodźców i imigrantów do wszystkich krajów UE mają wciąż status obowiązującego prawa UE. Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy jednak politycznych możliwości ich wykonania. Polska musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną”.

 Śmierć [co najmniej] 128 ofiar zamachów w Paryżu nie będzie daremna, jeśli doprowadzi do upadku ideologii "politycznej poprawności" w Europie.
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika lala

ilu ludzi zginelo, kiedy rozpoczeto 1 wojne z Irakiem?
ilu ludzi zginelo, kiedy wkroczono do Afganistanu?
ilu ludzi zginelo, gdy prawicowy prezydent USA zechcial zaczac wojne nr 2 z Irakiem i Saddamen?
ilu ludzi zginelo, bo sie udalo wywolac tzw. arabska wiosne w Libii???
wot, niewinna cywilizacja Zachodu...
a teraz - zamiast skasować - zgadnij kotku - w których z tych wojen wzięło udział polskie wojsko???

Obrazek użytkownika JAMS

Szanowna Pani Lalu w skrócie i z dużymi uproszczeniami
Pierwsza wojna z Irakiem była wywołana przez Saddama Husajna,
który zaatakował Kuwejt, oraz prowadził ludobójczą politykę
wobec własnego narodu i Kurdów.
Druga wojna z Irakiem była wywołana przez Saddama Husajna,
który wspierał AlKaidę , oraz jak wyżej.
Arabska wiosna w Libii i interwencja zachodu to pokłosie
rządów niejakiego Muamara Kadafiego.
Afganistan to odpowiedź USA na 11 września (walka z alkaidą,
obozami szkolącymi terrorystów itd.)

Proszę sobie przypomnieć, jak głośno było w mediach na temat
łamanie praw ludzkich w w/w krajach, Ile było tekstów o terroryzmie
autorytaryzmie mordowaniu niepokornych itd.

Nie znaczy to że zachód nie popełnił błędów.
Bardzo dobrze ujął to gen. Skrzypczak "jeżeli się powiedziało A
to trzeba było powiedzieć i B" czyli jeżeli zaczęło się wojnę
to trzeba ją było doprowadzić do końca.

I jeszcze jedna b. mądra uwaga p. generała a właściwie generała irackiego
"My nie chcemy demokracji naszą demokracją jest Allach".

Pozdrawiam JAMS

Obrazek użytkownika jdj

"politycznych możliwości ich wykonania" nie będzie definitywnie jeśli, wykorzystując tę tragiczną sytuację, rząd Polski jasno wyrazi sprzeciw wobec tego "prawa" i go zaneguje bezpardonowo. Już teraz!

Obrazek użytkownika xena2012

przecież nasza droga Terenia ,,przeczesała''polskie granice w jeden dzień i nie znalazła nic niepokojącego,choć nieoficjalnie wiadomo ,że w Bieszczadaćh widziano imigrantów.Skoro znają szlak i mają przy sobie mapki wśród nich mogą znajdowac się nie tylko ci,którzy wypełniają misję,,ubogacania '' nas kulturowo,ale i zgoła inną.

Obrazek użytkownika Lektor

No i co że zginie ?! Wybierają sobie lewactwo by nimi rządziło, to lewactwo przyjmuje terrorystów islamskich, no to na własne życzenie giną i będą ginąć.

Obrazek użytkownika JAMS

Na moje pytanie. Co teraz zrobi Europa?
Ferdek Kiepski odpowiedział:
Donek zwoła szczyta na Malediwach, żeby się mogli nażreć ośmiorniczek
i zapić drogim winem oraz wypocząć na plaży. A potem wrócą do swoich,
chronionych przez komandosów, posiadłości.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.