Ilu jeszcze ludzi w Zachodniej Europie zginie w zamachach...

  terrorystów islamskich, zanim rządzący Unią Europejską głupcy porzucą wreszcie swe mrzonki o multi-kulti i zdadzą sobe sprawę z tego, że muzułmanie SĄ wrogami cywilizacji europejskiej.  Nie chodzi tu bynajmniej o garstkę fanatyków wysadzających siebie oraz innych w powietrze.  W maju 2015 telewizja Al Jazeera przeprowadziła ankietę wśród swych widzów na temat Państwa Islamskiego.  Efekt był taki:

"81% widzów telewizji Al Jazeera popiera działania ISIS ...ndie.pl/81-widzow-telewizji-al-jazeera-popiera-dzialania-isis/
27.05.2015 - 81% jest za wsparciem dla ISIS. Widzowie arabskojęzycznej telewizji Al Jazeera w dużej mierze składają się z sunnickich muzułmanów".

 Co ciekawe, portal Ndie.pl został zablokowany.  Gdy próbuję na niego wejść - otrzymuję ostrzeżenie o...hakerach.  Wczoraj w portalu Niezalezna.pl mieliśmy zestawienie dwóch nagłówków informacji.  Pierwsza z godz. 19:53 głosiła: "Szaleństwo Merkel! Niemiecka kanclerz za dalszym przyjmowaniem wszystkich imigrantów" {TUTAJ}, zaś druga, z godz 22:55, miała tytuł: "Terroryści "ubogacili kulturowo" Paryż. Strzelanina, bomby, zakładnicy - wiele śmiertelnych ofiar" {TUTAJ}.

 Po przeczytaniu tej drugiej włączyłam TVN24 oraz do trzeciej nad ranem śledziłam różne portale internetowe.  Zauwazyłam, iż niektóre wiadomości pojawiały się, by zaraz zniknąć.  Tak np. Niezalezna.pl wrzuciła na krótko informacje o tym, że płonie obóz uchodźców w Calais, a pewien nowozelandzki portal - iż francuski prokurator oświadczył, że sześciu terrorystów wciąz jest na wolnosci.  Nie wiadomo, czy te wieści się nie potwierdziły, czy mamy do czynienia z cenzurą..

 Dziś pani Angela Merkel mówiła juz innym tonem [{TUTAJ} - Niezalezna.pl]:

 "9:17
Niemiecka kanclerz, odpowiedzialna za ściągnięcie do Unii Europejskiej dziesiątek tysięcy niezidentyfikowanych imigrantów z Azji i Afryki, mówi: "To była jedna z najbardziej okrutnych nocy w historii Europy". A wcześniej wydała komunikat, że jest "wstrząśniętami" paryskimi zamachami".

 Niestety, co najmniej do poniedziałku rządzi Polską Ewa Kopacz i jej gabinet.  Mamy tam optymistycznych durniów.  Według Niezaleznej.pl:

 "9:38
Stopień zagrożenia terrorystycznego podniosła nawet Japonia. W Polsce przesłanek do takich działań nie ma - utrzymuje koordynator służb specjalnych Marek Biernacki.".

 Nowy rząd będzie przezorniejszy: Konrad Szymański, mający być ministrem w rządzie PiS, napisał na wpolityce.pl:

 "Krytykowane przez nas decyzje Rady UE o relokacji uchodźców i imigrantów do wszystkich krajów UE mają wciąż status obowiązującego prawa UE. Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy jednak politycznych możliwości ich wykonania. Polska musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną”.

 Śmierć [co najmniej] 128 ofiar zamachów w Paryżu nie będzie daremna, jeśli doprowadzi do upadku ideologii "politycznej poprawności" w Europie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JAMS

14-11-2015 [13:26] - JAMS | Link:

Na moje pytanie. Co teraz zrobi Europa?
Ferdek Kiepski odpowiedział:
Donek zwoła szczyta na Malediwach, żeby się mogli nażreć ośmiorniczek
i zapić drogim winem oraz wypocząć na plaży. A potem wrócą do swoich,
chronionych przez komandosów, posiadłości.

Obrazek użytkownika Lektor

14-11-2015 [13:44] - Lektor | Link:

No i co że zginie ?! Wybierają sobie lewactwo by nimi rządziło, to lewactwo przyjmuje terrorystów islamskich, no to na własne życzenie giną i będą ginąć.

Obrazek użytkownika xena2012

14-11-2015 [14:27] - xena2012 | Link:

przecież nasza droga Terenia ,,przeczesała''polskie granice w jeden dzień i nie znalazła nic niepokojącego,choć nieoficjalnie wiadomo ,że w Bieszczadaćh widziano imigrantów.Skoro znają szlak i mają przy sobie mapki wśród nich mogą znajdowac się nie tylko ci,którzy wypełniają misję,,ubogacania '' nas kulturowo,ale i zgoła inną.

Obrazek użytkownika jdj

14-11-2015 [18:28] - jdj | Link:

"politycznych możliwości ich wykonania" nie będzie definitywnie jeśli, wykorzystując tę tragiczną sytuację, rząd Polski jasno wyrazi sprzeciw wobec tego "prawa" i go zaneguje bezpardonowo. Już teraz!

Obrazek użytkownika lala

15-11-2015 [01:33] - lala | Link:

ilu ludzi zginelo, kiedy rozpoczeto 1 wojne z Irakiem?
ilu ludzi zginelo, kiedy wkroczono do Afganistanu?
ilu ludzi zginelo, gdy prawicowy prezydent USA zechcial zaczac wojne nr 2 z Irakiem i Saddamen?
ilu ludzi zginelo, bo sie udalo wywolac tzw. arabska wiosne w Libii???
wot, niewinna cywilizacja Zachodu...
a teraz - zamiast skasować - zgadnij kotku - w których z tych wojen wzięło udział polskie wojsko???

Obrazek użytkownika JAMS

15-11-2015 [09:04] - JAMS | Link:

Szanowna Pani Lalu w skrócie i z dużymi uproszczeniami
Pierwsza wojna z Irakiem była wywołana przez Saddama Husajna,
który zaatakował Kuwejt, oraz prowadził ludobójczą politykę
wobec własnego narodu i Kurdów.
Druga wojna z Irakiem była wywołana przez Saddama Husajna,
który wspierał AlKaidę , oraz jak wyżej.
Arabska wiosna w Libii i interwencja zachodu to pokłosie
rządów niejakiego Muamara Kadafiego.
Afganistan to odpowiedź USA na 11 września (walka z alkaidą,
obozami szkolącymi terrorystów itd.)

Proszę sobie przypomnieć, jak głośno było w mediach na temat
łamanie praw ludzkich w w/w krajach, Ile było tekstów o terroryzmie
autorytaryzmie mordowaniu niepokornych itd.

Nie znaczy to że zachód nie popełnił błędów.
Bardzo dobrze ujął to gen. Skrzypczak "jeżeli się powiedziało A
to trzeba było powiedzieć i B" czyli jeżeli zaczęło się wojnę
to trzeba ją było doprowadzić do końca.

I jeszcze jedna b. mądra uwaga p. generała a właściwie generała irackiego
"My nie chcemy demokracji naszą demokracją jest Allach".

Pozdrawiam JAMS