Antytalenty Żydów objawiają się w polityce

 Kilka tygodni temu brałam udział w wieczorze autorskim Krzysztofa Kłopotowskiego poświeconym jego ostatniej książce "Geniusz Żydów na polski rozum".  Swoją relacje z tego wydarzenie {TUTAJ} zakończyłam następujaco:

 "Jedna uwaga na koniec.  Nie sposób podejrzewać Żydów o geniusz polityczny.  Bogaci amerykańscy Żydzi popierali bolszewików w Rosji, a następnie Hitlera w Niemczech [w latach 30-tych XX w.].  Obecnie udzielają wsparcia inwazji muzułmanów na Europę [np. Soros].  Elita polskich Żydów współpracowała z Niemcami w latach 1939-1941 przy budowie gett w Polsce [pisze o tym Ewa Kurek].  Moim zdaniem pozycja miedzynarodowa Żydów stopniowo słabnie.  Obama zawarł porozumienie z Iranem wbrew Izraelowi, a niedawna wojna w Gazie pokazała, że cała Europa Zachodnia popiera Palestyńczyków.".

 Zauważmy, że te fatalne posunięcia polityczne są szkodliwe zwłaszcza dla samych Zydów.  Przekształcenie przez nich marzycielskiego socjalizmu utopijnego w agresywną ideologię komunistyczną, a następnie popieranie Związku Sowieckiego zaowocowało tym, że Stalin najpierw wyrżnął żydowskich towarzyszy, a potem zaczął popierać antysemityzm.  Hitler był jeszcze gorszy.  Za poparcie udzielane mu w latach 30-tych odwdzięczył się wymordowaniem mniej wiecej 1/3 narodu żydowskiego.  Obecnie bogaci Żydzi popierają imigrację muzułmańską do Europy.  Viktor Orban tak o tym pisał {TUTAJ}:

 "Już w piątek rano w swym cotygodniowym wywiadzie dla państwowego radia zarzucił urodzonemu na Węgrzech amerykańskiemu miliarderowi i filantropowi George'owi Sorosowi [Żydowi] współodpowiedzialność za kryzys migracyjny. "Ta inwazja (uchodźców) kierowana jest z jednej strony przez biznes przemytniczy, z drugiej zaś przez tych aktywistów (na rzecz praw człowieka), którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe.".

 Owi entuzjaści multi-kulti nie biora przy tym pod uwagę antysemityzmu muzułmanów.  Wiekszość ataków na Żydów np.we Francji jest dziełem właśnie ich.  Pchajac bezmyślnie islamskich imigrantów do Europy, Soros i jego wspólnicy narażają zdrowie i życie 1,5 miliona europejskich Żydów.  Nie przeszkadza im to jednak wcale.

 Żydzi mają ogromne osiagnięcia w dziedzinie nauki, kultury, czy finansów.  Dlaczego więc akurat w polityce odgrywają tak destrukcyjną rolę, popełniając wciąż te same błędy?  Jak na razie jedynym udanym projektem politycznym Żydów bylo powstannie państwa Izrael.  Jest ono jednak wciąż zależne od poparcia Stanów Zjednoczonych i jest wiecznie zagrozone przez muzułmańskich sąsiadów.  Jego przetrwane na dłuższą metę nie jest wcale pewne.

 Wydaje mi się, iż jest kilka przyczyn tego stanu rzeczy.  Pierwsza, podstawowa, to skłonność Żydów do abstrakcyjnego myślenia.  Sprawdza się ono w nauce, ale w polityce, gdzie trzeba się liczyć z realiami - już nie.  Żydzi mają skłonność do tworzenia i/lub popierania abstrakcyjnych idei, które są po prostu nieżyciowe, a próby ich urzeczywistniania na siłę kończą się tragicznie..  Żywią też głęboką niechęć, a nawet nienawiść do chrześcijaństwa.  Każdy ruch antychrześcijański, choćby nie wiem jak idiotyczny i/lub zbrodniczy moze liczyć na ich życzliwe zainteresowanie.

 Są poza tym powody psychologiczne.  Większość bogatych Żydów i żydowskich działaczy różnych ruchów to osoby, które odcięły się od swych religijnych żydowskich korzeni.  Pustkę, jaka się przez to wytworzyła, zapełniają utopijnymi ideologiami.  Najchętniej rozpuścili by swą "żydowskość" w ogólnym szczęściu ludzkości.  Z drugiej jednak strony wciąż pamiętaja, że według Biblii są "narodem wybranym".  Chcieliby więc odgrywać w historii jakąś szczególna rolę.  Ta schizofraniczna mieszanka powoduje, iż nie potrafią realistycznie spojrzeć na rzeczywistość, tylko wciąż gonią za mirażami.  W polityce takie podejście jest zabójcze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika pietrek

03-11-2015 [21:09] - pietrek | Link:

Zawsze to powtarzam każdemu że całe ZłO naszego świata jest spowodowane zachłannością na pieniądze narodu wybranego która nie zna granic bo jest po prostu szatańska..
Mędrcy myśliciele i wyuczeni na blachę profesorowie wszelakiej masci głowicie się dlaczego jest taka inwazja muslimów na Europę...A ja głupi niewykształcony cieśla wiem to już od dawna co Pani Elig przekazauje w tym artykule...Rodzina Rotshildow postawiła Lenina na beczkę a potem sfinansowala kampanię zla Hitlera...to przeszło zrobili unię europejską.. Unia padnie w przyszłym roku to soros zacznie wprowadzać w życie masoński plan centralnego rządu światowego...ale mu się to nie uda bo jest tylko śmiertelnikiem ...Ogólnie zapowiada się b....u...r...d....e...l
Pożyjemy uwidzimy...Na razie wiosna w mym sercu że Prezydent jak trza! pREMIERKA TEŻ TAKA BĘDZIE A PIS WKONCU WYGRAŁ
z Panem Bogiem
Pietrek
Ps.I wszystko w rękach Jezusa Chrystusa kto nie wietrzy ten cymbał PRAWDZIWY

Obrazek użytkownika elig

05-11-2015 [15:09] - elig | Link:

Dlaczego administrator uporczywie nie zamieszcza mojego komentarza, w którym chcę sprostować ewidentną brednię napisaną przez komentatora Pietrka. Przeciez NIE jest prawdą, że: "całe ZłO naszego świata jest spowodowane zachłannością na pieniądze narodu wybranego która nie zna granic bo jest po prostu szatańska.". To przecież nieprawda. Wielu złoczyńców, np. Hitler, Stalin, czy Lenin NIE należało do "narodu wybranego", czyli nie było Żydami. Administracja Naszych logów nie powinna popierać antysemickich wypowiedzi.

Obrazek użytkownika Anka Murano

04-11-2015 [21:14] - Anka Murano | Link:

Nie jestem przekonana, że Hitler był rzeczywiście 'jeszcze gorszy' niż Stalin.To trochę tak, jakby się zastanawiać: co gorsze, dżuma czy cholera? Niemcy poparli Hitlera głównie dzięki rządowej pomocy socjalnej dla rodzin niemieckich (urlopy, zasiłki itp.) oraz, oczywiście, urojeń o wielkości i wyższości narodu niemieckiego.

Gdyby Hitler nie był psychopatą, to jego program socjalny mógłby przynieść Niemcom jakieś realne korzyści.

Stalin natomiast opierał się wyłącznie na nierealistycznych ideach. Był także psychopatą, ale - w przeciwieństwie do Hitlera - nie zrobił nigdy nic dobrego dla swojego społeczeństwa, choćby na krótki czas. Dlatego też nie porwał co za sobą, tylko od początku musiał narzucać swoją władzę siłą.