Sam już k...wa nie wiem!

Tak. Tak. Islam. Terroryzm. Dżihad… i tak dalej. 

Wszystko to racja. 

Ale jak patrzę na tych uchodźców, ludzi przecież, z przerażonymi dziećmi, przypomina mi się moje dzieciństwo, jak oficerowie Urzędu Bezpieczeństwa żydowskiego pochodzenia na moich oczach wyciągali Ojca z domu, a bezradna Matka byle nas ratować gotowa była na wszystko. 

Notkę opatrzyłem zdjęciem uchodźczego dziecka, bo w roku 1952, po śmierci Taty, też tak siedziałem czekając na Mamę! 

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki)

Post Scriptum

Winien jestem jeszcze Państwu wyjaśnienie.

Otóż w latach pięćdziesiątych mieszkaliśmy w Krakowie przy ulicy Zamkowej 10, vis a via Wawelu. Ojca zamęczyła ubecja. Matka musiała pójść do pracy fizycznej uwłaczającej jej godności.

Na apelu szkolnym, które wtedy przed rozpoczęciem lekcji codziennie odbywały się na szkolnym podworcu, musieliśmy stojąc na baczność śpiewać hymn „Naprzód młodzieży świata” - vide: https://www.youtube.com/watch?....

Na jednym z takich apeli nasza wychowawczyni Gawiorowa, nigdy tego nazwiska nie zapomnę, wywołała mnie przed szereg, jako syna akowskiego wywrotowca. Niektórzy koledzy mnie wtenczas opluli. Jako siedmioletni chłopiec nie bardzo wiedziałem wtedy, o co chodzi. Więc uciekłem ze szkoły i czekałem na powrót mamy z pracy na krawężniku przy Moście Dębnickim. I do śmierci nie zapomnę, co wtedy czułem i jak płakała moja Mama. A ten z pozoru błahy incydent na całe moje życie rzutował.

Post Scriptum
Po analizie komentarzy pragnę wyraźnie podkreślić, że przekazem notki nie jest ocena problemu zalewu Europy przez islamskich uchodźców, lecz cierpienie Bogu ducha winnych  dzieci z powodu draństwa, bądź nieodpowiedzialności dorosłych.

YouTube: 

GALERIA

...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

08-09-2015 [22:28] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
Cholernie skomplikowana sprawa.
Pozdrawiam, bolesław.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [08:47] - Krzysztof Pasie... | Link:

@bolesław

Szanowny Panie Bolesławie!

Skomplikowana i chyba nie do rozwiązania.

Pozdrawiam. Krzysztof

Obrazek użytkownika Piotr Nowik

08-09-2015 [23:16] - Piotr Nowik | Link:

Los, ktory nam sprzyja jest zawsze czescia natury.
Pochodze z Podlasia.
I wiem.
Natura bywa wrecz nieobliczalna.
Nieobliczalny jest nasz los.
Wszystko co mozna zobaczyc i uslyszec to 'tylko' natura.
Nasza planeta zyje swoim wlasnym zyciem.
My, ludziska, jestesmy jedynie pewna czescia natury.
Ona kreuje swiatopoglad.
Bywa dziwna niekiedy. Ale to co widzimy na codzien,
niech to bedzie zwariowane jak najbardziej, ale
zawsze jest to czesc ewolucji.

Pozdrawiam Pana Serdecznie

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [08:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Piotr Nowak

Dziękuję Panu za piękny i mądry komentarz i serdecznie Pana pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika minimax

08-09-2015 [23:43] - minimax | Link:

Witam futurystycznie:
السلام عليكم
Assalamu alaykum

Byc moze tak ma brzmiec nowe wcielenie przebrzmiałego już, choć uporczywie reintrodukowanego np. na Kazimierzu SZALOM ALEJCHEM...

Powiem ile ja wiem.
Wiem, że "gość w dom, Bóg w dom" odnosi się do GOŚCIA. A gość przychodzi i odchodzi, jak to gość. Gość który zostaje wbrew woli gospodarza to intruz.
Są tacy co kłują nas w oczy słowy Chrystusa, iż "byłem wędrowcem a nie rozpoznaliście Mnie".Ja im rzekę: Wędrowiec przychodzi i odchodzi, a który zostaje wbrew woli gospodarza to INTRUZ.
Intruz przemocą się narzucający to najeźdźca i rabuś.

Ci przybysze to w 80% mężczyźni, niemal wszyscy w wieku poborowym. Byłem w czasie wojny na Bałkanach i widziałem że uchodźcy wojenni to starcy, kobiety i dzieci. W czasie wojny mężczyzna w wieku poborowym to żołnierz, zatem ci co forsują granice unii to żołnierze islamu.
Z historii wojen wiadomo, że na wojnie wróg i za dziećmi się chowa [niemieckie czołgi w czasie powstania schowane za pieszą kolumną kobiet z dziećmi czy słynna Obrona Głogowa]

Przez jakiś czas mieszkałem wśród muzułmanów i wiem, że już przed ćwierćwieczem mówili, że Zachód to oni zdobędą macicami swoich kobiet.

Ja nie chcę dla Polski tego, co sobie dobrowolnie sprokurowała Szwecja, Belgia, Francja czy Niemcy.

Dlatego, choćby ze łzami w oczach powiem NIE tym, co chowając się za ciężarnymi żonami chcą SFORSOWAĆ nasze granice i wziąć nas emocjonalnym SZANTAŻEM.
Ja po prostu wiem, czym to się skończy
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [08:53] - Krzysztof Pasie... | Link:

@minimax

"Ci przybysze to w 80% mężczyźni, niemal wszyscy w wieku poborowym..."
-------------------
Więc może rozwiązaniem byłoby przyjmowanie tylko kobiet z dziećmi???

Obrazek użytkownika minimax

09-09-2015 [11:11] - minimax | Link:

Witam

Cała ta chucpa z uciekinierami jest imho próbą bałkanizacji Polski i pozostałych krajów unii, które są jeszcze w miarę jednolite etnicznie. To jest próba realizacji scenariusza jeszcze z czasów Imperium Otomańskiego, kiedy to żywioł islamski pod presją militarną i administracyjną osiedlano na terenach chrześcijańskich. Odbija się to krwawą czkawką do tej pory na Bałkanach, gdzie jednolitą etnicznie społeczność, mówiącą jednym językiem, podzielono na z grubsza trzy wyznania tak wzajem się nienawidzące, że jak to się mówi - zabijają się nawet we śnie.

Postulowane przyjęcie kobiet i dzieci NA STAŁE to stopa wsunięta między odrzwia a skrzydło. Proszę pamiętać, że nie żyjemy w suwerennym państwie. Rozwiązania administracyjne narzucane z Brukseli zmierzają ku sztucznemu wytworzeniu społeczeństw mozaikowych, w których nikt nie jest u siebie. I ta mozaikowatość - jak choroba tytoniu - zostanie nawet po ustaniu projektu pt. UE. Co nie wydaje się aż tak odległe w czasie.

Jak wygląda "kohabitacja" czy nawet koegzystencja z wojowniczym islamem w upadającym imperium mówi nam casus ormiański, kiedy to sto lat temu Turcy wymordowali ponad MILION Ormian. Zresztą, wszędzie tam gdzie powiewają zielone sztandary proroka chrześcijanie są tępieni, a w najlepszym razie eksploatowani.

Islam w Polsce oznacza zarzewie przyszłych wojen domowych, o ile Polska jako państwo w ogóle przetrzyma ten eksperyment.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika marekagryppa

09-09-2015 [00:38] - marekagryppa | Link:

Przykro mi Panie Krzysztofie że Pan nie wie.
Ja w przeciwieństwie do Pana k..... wiem.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [08:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@marekagryppa

Wiem Panie Marku, ale wiem również, że dzieci nie odpowiadają za czyny rodziców. I o tym właśnie traktuje moja notka. A kontrowersyjny tytuł dałem świadomie, żeby się ludzie zastanowili, do czego zmierzają.

Obrazek użytkownika Kaśka

09-09-2015 [01:15] - Kaśka | Link:

Publikowanie takich zdjęć to etap zmiękczania ludzkich serc, bo jak można odmówić pomocy w potrzebie tym najsłabszym czyli dzieciom, kobietom, ludziom starszym i chorym gdy wojna zabiera im wszystko, domy, rodzinę i bezpieczeństwo? Tylko czy te dzieci i kobiety przybywając do obcego kraju by prosić o pomoc, wchodzą na wyspach greckich do domów i zastraszają ich mieszkańców. Czy to one wszczynają burdy z policją i służbami porządkowymi, wyciągają za włosy z samochodu starsza kobietę by ukraść jej auto i demolują inne pojazdy? A może w ramach "przyjaźni" wykonują gesty obcinania głowy w naszym kierunku?
Gdyby rzeczywiście chodziło o ludzi w wielkiej potrzebie o tych najsłabszych pewnie byśmy nie mieli wątpliwości, ale tu chodzi o coś zupełnie innego. Wraz z uchodźcami przybywają ci, którzy nas nie szanują a wręcz są wrogo nastawieni, wrogo do nas Europejczyków i przede wszystkim chrześcijan. Warto poczytać o tym co mówi Koran na temat nawracania i wiele będzie jaśniejsze.I to oni są większością a nie uchodźcy.
Martwi nas niekontrolowany napływ ludzi, martwi brak opieki ze strony UE nad mieszkańcami, którzy czują się zastraszeni i pozostawieni sami sobie. I to iż nikt nie wie tak na prawdę jak to będzie wyglądać, co będziemy musieli poświęcić i jak długo będzie to trwało. Tak, tak nic nie wiemy i kolejny już raz o niczym nie możemy decydować .....ba nawet nam nie wolno.......

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [08:57] - Krzysztof Pasie... | Link:

@kaśka

"Gdyby rzeczywiście chodziło o ludzi w wielkiej potrzebie o tych najsłabszych pewnie byśmy nie mieli wątpliwości, ale tu chodzi o coś zupełnie innego. Wraz z uchodźcami przybywają ci, którzy nas nie szanują a wręcz są wrogo nastawieni, wrogo do nas Europejczyków i przede wszystkim chrześcijan..."
-------------
Choć to słowo źle się kojarzy, może trzeba wprowadzić odpowiednią selekcję???

Obrazek użytkownika Kaśka

09-09-2015 [22:05] - Kaśka | Link:

Selekcje jak pamiętam przeprowadzali kiedyś Niemcy, przyjmując do siebie tylko tych Polaków którzy mieli niemieckie korzenie i jakoś świat się tym nie przejmował.

Przede wszystkim to powinniśmy wyznaczyć kryteria pomocy. Komu pomagamy i dlaczego, wojna i zagrożenie życia czy poprawa warunków bytu.
I oczywiście sprawy religijne super istotne. Nie chciałabym aby za kilka lat takie zdjęcie ukazało się z polskim dzieckiem, z polską dziewczynką, która jako niewierna "doświadczyła" zachowań uczniów Mahometa.A widząc jaką ochronę mają mieszkańcy Europy przed chordami niebezpiecznych mężczyzn przypływających "prosić o pomoc", nie mam złudzeń iż zwykły człowiek będzie musiał radzić sobie sam, będąc nawet dyskryminowanym przez własny rząd.
I oczywiście jak możemy uwierzyć w cokolwiek związanego z imigrantami, kiedy mamy taki rząd? Każdy dzień przynosi kolejne rewelacje, a pani premier jak błądząca w ciemności lunatyczka codziennie podaje inną liczbę nie przedstawiając żadnych rzetelnych danych ani rozwiązać w czasie, wiarygodna jak sondaż CBOS.
A może zaczną nam ich dokwaterowywać ?

I zupełnie nie rozumiem dlaczego nie zostali deportowani ci wszyscy, którzy wszczynają burdy, niszczą jedzenie i są niebezpieczni. Wolno im wszystko bo są z dziećmi? A co z naszymi dziećmi, które kiedyś to odczują .............

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-09-2015 [06:29] - Kazimierz Kozio... | Link:

jezeli Pan nie wie... to na wszelki wypadek prosze kupic burke zonie i corce a dylemat moralny zostawic do roztrzasania medrcom jewropy

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [08:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Kazimierz Kozio

Z całym szacunkiem Panie Kazimierzu, ale zastanawiam się, czy warto Panu odpowiadać.

Obrazek użytkownika Jan Dobry

09-09-2015 [08:27] - Jan Dobry | Link:

Dzieci to nośny temat i nośne widoczki ale trzeba spojrzeć nieco dalej. W czasie powstania Niemcy też brali nas na litość pędząc przed czołgami - między innymi - dzieci - sam to widziałem. Jestem przekonany, że te kilka procent dzieci wśród islamskich NAJEŹDŹCÓW (bo 80 % ludzi to mężczyźni w sile wieku) pełni DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ ROLĘ. Może tylko nie w tak dramatycznych okolicznościach i to wzbudzą naszą litość. Ale po otrzymaniu azylu, połączeniu rodzin i spłodzeniu nowego pokolenia, przyznaniu zasiłku, ONI NIE BĘDĄ MIELI DLA NAS LITOŚCI.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [09:01] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jan Dobry

Dlatego taki, a nie inny tytuł dałem mojej notce.

Obrazek użytkownika jdj

09-09-2015 [12:22] - jdj | Link:

Proszę poczytać
http://www.ncregister.com/blog...
Taaak, dzieci - czemu Pan nie poczeka na deklarację Jurka Owsiaka, Wielkiej Orkiestry i Mrówki Całej ... on przecież od dzieci, suto sponsorowany przez Kopacz i PO-filów ...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [15:20] - Krzysztof Pasie... | Link:

Chyba nie warto Pani / Panu odpowiadać.

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-09-2015 [09:20] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

"Świeże groby zawsze wzruszą niezaleznie gdzie kopane,gdy porosną...wyjdzie na jaw,kto szczuł i co było grane".

Ta zwrotka była niedozwolona w w piosence Salonu Niezależnych pt. "Telewizja"...jest na YT.

Możemy teraz wstawić inne słowo---"zdjęcie dziecka zawsze wzruszy"...a resztę zostawić...pasuje.

Panie geologu!
Zna pan język angielski,jest wspaniałe tłumaczenie Koranu...chyba Oxford...polecam poczytać,jest też polskie tłumaczenie:
Tylko jedna sura: I NIE POZWOLISZ ŻYĆ NIEWIERNEMU!

Salam...Tarantoga [nie Woleński!!]

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [12:22] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Tarantoga

Panu już dziękujemy.

Obrazek użytkownika wilniuk

09-09-2015 [10:20] - wilniuk | Link:

Kłaniam sie z szacunkiem !
Sytuacja skomplikowana, można nie wiedzieć co myśleć i co robić, ale ja identyfikuję sie z wypowiedziami Jan Dobry, Kaśka, minimax, wiadomo czego możemy się spodziewać. Jeśli zagrożenie jest znane, to łatwiej się bronić.
Zwracam uwagę na coś innego, można sobie wyobrazić, jak bardzo z tej sytuacji cieszy się pan Putin !
Ukłony i pozdrowienia.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [12:24] - Krzysztof Pasie... | Link:

@wilniuk

Pamięta Pan, jak papież Franciszek mówił o "bezpłodnej babci Europie"? A w parlamencie Europejskim mówił, cytuję"

„Z wielu stron odnosi się ogólne wrażenie zmęczenia i starzenia się Europy – babci, już bezpłodnej i nietętniącej życiem. Wielkie ideały, które inspirowały Europę straciły siłę przyciągania na rzecz biurokratycznych mechanizmów technicznych swoich instytucji…”, koniec cytatu.

Już wtedy wiedziałem, że to człowiek niezwykły.

No i dał nam Franciszek przykład jak rozwiązać sprawę uchodźców. Przyjąć i rozproszyć. Żadnych enklaw, meczetów. Chcą tu żyć, niech zmienią wiarę...

Sprawdziłem, że w Polsce jest blisko dziesięć tysięcy parafii rzymskokatolickich. Niech każda z nich przyjmie dwie rodziny uchodźców. Rozproszy się bractwo i to oni będą nasiąkali naszą kulturą, a nie odwrotnie. A jak się nie podoba, to deportacja. Proste?

Proste, tylko chciałbym poznać reakcję polskiego Kościoła.

Obrazek użytkownika minimax

09-09-2015 [13:06] - minimax | Link:

Ad vocem

"...Rozproszy się bractwo..."

Prosze pamietac, ze obecnie rozproszenie nie oznacza IZOLACJI. Postulowana asymilacja [polonizacja] przybyszy wynika w duzej mierze z zerwania wiezi osiedlencow miedzy soba i z domem. W obecnych czasach nie jest to mozliwe ze wzgledu na latwosc komunikacji. Prosze zwrocic uwage na fakt, iz w miejscach dla nich przeznaczonych najwiekszy tlok panuje nie tam gdzie rozdaja zywnosc czy odziez/obuwie, ale w miejscach ladowania komorek/smartfonow.
Nie ma asymilacji bez izolacji, a w ue komorkowe/fejsbukowe gadulstwo uroslo do rangi prawa czlowieka.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [15:19] - Krzysztof Pasie... | Link:

Pamiętam. Pamiętam. Ja tylko szukam optymalnej opcji.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika minimax

09-09-2015 [17:37] - minimax | Link:

Myślę, iż rozwiązanie optymalne istnieje, i na razie może być określone przeczeniami: NIE WSZYSTKICH, NIE NA ZAWSZE, NIE W POLSCE.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika gorylisko

09-09-2015 [17:08] - gorylisko | Link:

panie drrrr... a pan to tak serio czy dla jaj ? widać, że geolog z pana co na mapie jest dobry, teren to terra incognita... wie pan swegoczasu porózniłem się z sympatią, sliczną dziewczyną o... dolne Rospudy...ona sprawdziła na mapie!! a w dalszym ciągu groziła mi wymówieniem z majtek... na takie dictum...po prostu zapłaciłem za kawę, ciastka... ale bez kaszanki z cebulą ;-) i wyszedłem...choć bolało jak cholera... panie na mapie to pan może Everest zdobyć w pięć minut albo w dziesięć jak w Bolku i Lolku...
a co w terenie ? pan jako geolog powinienes wiedzieć aż za dobrze, że teren to teren a mapa to mapa... i to ja fizol (po fizyce) muszę o tym panu przypominać ??!! ok aprafia, przyjeżdżaja biedne emigranty w sile... powiedzmy dzisięciu chłopa w sile wieku, z dwiem kobietami dwojgiem/trojgiem dzieci... skąd taka ilość ano z proporcji statystycznych... przyjeżdżają do parafii i stawiają się u księdza i... co ? mysli pan, że będą się zachowywac ja grzeczne dzieci... bo księdza...tfuuu psa niewiernego będa słuchać... dwa, coooo ? maja mieszkac w kościeleeeee ??? już to widzę... zaraz przemianuja kościół na meczet a jak ksiądz będzie protestował... to kęsim., kęsim...
ok moze nie będzie tak zle...ale zamieszkac muszą w domu...wygodnym, ciepłym... a i muszą miec minarecik (to taka kapliczka u muzułmanów, minaret, meczet) więć zażądają miejsca kultowego... no i może dostawy jedzenia wg halal...
a jak kmuś się to nię dzie podbało to...kęsim, kęsim... ciekawe dlaczego białasy maja problem we wspólnym dzieleniu miejsca zamieszkania z nimi...a o strfach szariatu w londynie pan słyszał ? pewnie nie...to wystarczy wyguglać sobie, london, zone of shariah... i dostanie pan wyniki, że hej... zreszta o tym pan będzie mógł poczytać... poza tym tacy biedni a komórki mają, ipady też... no bieda aż piszczy...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [19:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

@gorylisko

Panie Gorylu, Pan nic a nic nie zrozumiał z mojej notki, która nie jest o godnym potępienia terroryzmie islamu, lecz o dzieciach, które cierpią z powodu ludzkiej głupoty i szowinizmów religijnych. Jakim cudem Pan skończył tę fizykę? A może zaocznie Pan studiował?

Obrazek użytkownika multaneczka

09-09-2015 [19:43] - multaneczka | Link:

Niby pan taki "kumaty" piszący "trudne przekazy dla kumatych" ....a udaje pan głupiego!

Kraków liczy 104 parafie rzymskokatolickie ( nie licząc sanktuariów i klasztorów - zarówno męskich jak i żeńskich, oraz parafii innych wyznań - myślę, że tego zebrałaby się druga setka)

Rodzina muzułmańska liczy średnio 12 osób ( rodzice, rodzeństwo, współmałżonkowie, dzieci- tych przybywa co najmniej 1 w roku)

Prosty rachunek 12x200 = 2400 osób !!!!!

Na jakiej podstawie władze miasta miałyby odmówić im prawa do obrzędów religijnych? jest WOLNOŚĆ WYZNANIA ?
Szybko by pan usłyszał zamiast hejnału z wieży mariackiej - To są Niemcy ( i niedługo Polska?):
https://www.youtube.com/watch?...

A kto obroni nasze świątynie przed profanacją?
http://www.thegatewaypundit.co...
artykuł o rozbiciu figury Matki Boskiej w Perugii przez imigrantów i oddaniu na Nią moczu

Proszę pamiętać 2400 osób gotowych na wszystko! Na oblewanie młodych dziewczyn kwasem - również !!!!

Obrazek użytkownika multaneczka

09-09-2015 [20:45] - multaneczka | Link:

Jakie rozproszenie ???!!!!

Ile metrów w Krakowie - pana zdaniem - jest od kościoła do kościoła ? (szczególnie w centrum) od klasztoru, do klasztoru.....

a Rynek taki duży, żeby stanowić miejsce spotkań.....

A wie pan, że Katedra na Wawelu to oddzielna parafia ? , no szczególnie tam należy umieścić tych przybyszów !!!!

pan radzi 2 rodziny na parafię , super ! 5000 w Krakowie z tego 25 osób na Wawelu ....

po którym kielonku pan to wymyślił ?????

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

10-09-2015 [08:38] - Krzysztof Pasie... | Link:

@multaneczka

Szanowna Multaneczko!
Z całym szacunkiem, ale tu już jest potrzebny psychiatra.

Obrazek użytkownika markop

10-09-2015 [13:42] - markop | Link:

Wybaczy pan, ale ja lekarzem nie jestem i diagnoz zdrowotnych nie stawiam. Pan sam decyduje z porady jakiego specjalisty chce pan korzystać i dlaczego... Przyznam się panu, że choć nałogów żadnych nie posiadam, ale słyszałam, że walka z nimi wymaga wsparcia specjalisty... życzę powodzenia!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

10-09-2015 [14:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

@markop - Posiada konto przez 23 tygodnie 4 dni. Kumaci wiedzą, co jest grane.

Obrazek użytkownika andzia

09-09-2015 [21:30] - andzia | Link:

"... a udaje pan głupiego!"
Multaneczko,rzecz w tym,że pasierbiewicz nie musi udawać.Świadczy o tym nie tylko ten tekst,ale też:

- pisanie doktoratu przez 12 lat ;

- otrzymanie recenzji z doktoratu przed jego napisaniem i to od tuza
światowej sedymentologii z Anglii;

- opublikowanie doktoratu na liście filadelfijskiej.

pasierbiewicz,to ja,andzia,a nie Pan Profesor !!!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

10-09-2015 [08:36] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

Panu profesorowi już dziękujemy.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

10-09-2015 [08:34] - Krzysztof Pasie... | Link:

@multaneczka

Proszę czytać uważnie. Moja notka zaczyna się od słów, cytuję: "Tak. Tak. Islam. Terroryzm. Dżihad… i tak dalej.
Wszystko to racja...", koniec cytatu.

Obrazek użytkownika stachu

09-09-2015 [13:45] - stachu | Link:

W Norwegii była minister kultury w rządzie Jensa Stoltenberga(obecnie szefa NATO )Pakistanka Hadia Tajik (Tadżik) powiedziała,że dostała misję od Allacha aby z islamizować Norwegię przy 124 meczetach znajdujących się w Norwegii nie będzie to trudne.http://www.nettavisen.no/nyhet... Kto ostatni gasi światło ???

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [17:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@stachu

Pan nie zrozumiał przekazu mojej notki.

Obrazek użytkownika stachu

09-09-2015 [13:48] - stachu | Link:

A tu filmik jak ,, biedni,głodni ,,uchodźcy wyrzucają jedzenie i wodę którą dostali od Węgrów. https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika ba.a

09-09-2015 [16:13] - ba.a | Link:

Jak widzę i Pan to zauważył.Tam zapewne dzieją się dantejskie sceny,ale ludzie którzy zalewają Europę,to nie są ci których tam zabijają.Ich zachowanie świadczy o tym,że przybyli tu w określonym celu.Nie są ani zmęczeni,ani zmarznięci,ani smutni,ani słabi.Prą do przodu i to wcale nie na oślep,zaczynają domagać się spełnienia ich żądań,są dobrze zorientowani co,gdzie i kiedy.Oni są sterowani,a czas pokaże przez kogo i w jakim celu.Tymi dziećmi które trzymają na rękach,wywijają jak rekwizytami.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [17:56] - Krzysztof Pasie... | Link:

@stachu

Jeszcze raz powtórzę. Pan nie zrozumiał mojej notki.

Obrazek użytkownika stachu

09-09-2015 [14:03] - stachu | Link:

jak zamkną panu wszystkie sklepy monopolowe i nie będzie pan mógł zjeść szyneczki bo to będzie obrażało uczucia religijne Islamów ,nie wygląda mi pan na samobójcę.Mojej znajomej syn w norweskiej szkole został zbesztany przez małego islama,że je bułkę z szynką.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [17:55] - Krzysztof Pasie... | Link:

@stachu

Pan nie zrozumiał nic z mojej notki.

Obrazek użytkownika pietrek

09-09-2015 [18:49] - pietrek | Link:

Nie dziwota że każdy człowiek co ma miękkie serce a więc twardą du...ę bierze się za bary ze swoim sumieniem co zrobić.Zawsze ma dylemat.Wszak jest powiedziane biednego nakarmić spragnionego napoić i każdy katolik to wie że tak trzeba .I tak się czyni a przynajmniej ja tak robię dając datki kalekom ,zebrzącym dzieciom czy kolegom z dawnych lat co się zeszmacili przez alkohol i dyżurują pod biedronką....Gra dziećmi jest skuteczna przy rozwodach czy też zbiórkach do puszek itp.To działa zawsze temu owsik zbietra dziećmi do puszek na ten przyklad......
Problem jest w tym że światem rządzi około 50 rodzin z narodu wybranego i począwszy od postawienia Lenina na beczce do sfinansowania kampanii zagłady psychopaty hitlera aż do teraz robi dokładnie to samo czyli napędza konflikty po to by było zamieszanie i wojna .Wtedy interesik się kręci a broń kupi każdy.Monopol na produkcję i handel ma znowu naród wybrany a telewizyjne stacje robia przekaz niczym gebels za hitlera tak jak im wygodnie Z POWODZENIEM PIORĄC LUDZIOM MÓZGI.Tym poksztalconym najbardziej bo zwykły robol jak ja nie da siebi aż tak ZMANIPULOWAĆ..Jakim trzeba być oszołomem żeby nie kojazyć tak prostych faktów i rozgłaszać wszem i wobec że nie rozumie się dlaczego Europa pozwala na taką ekspansję islamu na wszystkie strony świata....Zostawmy tych otumianionych arabów w spokoju.
Problemem jest naród wybrany który stale miesza w kotle aż para leci.A dlaczego nie zgadza się tenże naród na to by do swego kraju przyjmować muslimów..tłumaczy się że za ciasno...O tym telewizja milczy ..nie dziwota skoro każda jest ICH!
DLATEGO JA SIĘ WCALE NIE DZIWIE ZE AUTOR WPISU MA WĄTPLIWOŚCI CO Z TYM DZIADOSTWEM CZYNIC.JA TEZ JE MAM BO DIABEŁ WE MNIE MÓWI WEZ PAŁE I LEJ TYCH LENI TY HARUJESZ OD SWITU DO NOCY A TAKIEMU Z BRODĄ DAJA ZASILKI GRATIS!
A Jezus każe przebaczać i nakazuje wyrozumiałość.Z ziarna pzremocy zbierzemy zawsze plewy .Rozwiązanie jest proste ale nierealne dopóki narod wybrany będzie mieszał w kotle...
To też był przekaz do kumatych
Z Panem Bogiem Pietrek ........cymbał
AMEN

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-09-2015 [22:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@pietrek

Hej Pietrek! Powiem krótko. Niejeden profesor mógłby się od Ciebie wiele nauczyć.
Z Panem Bogiem!
Krzysiek

Obrazek użytkownika minimax

10-09-2015 [01:38] - minimax | Link:

Ad vocem

Argument miłosierdzia był rozgrywany w stosunku do czerwonej zarazy w `89. Za namową agentury poprzebieranej w ornaty okazaliśmy miłosierdzie wielogłowej hydrze, którą należało wtedy odesłać do piekła, skąd pochodzi i gdzie jej miejsce. Gdyby Kiszczak z jaruzelem, Bułą et consortes skończyli jak Il Duce to pies z kulawą nogą by się o nich nie upomniał. Nie byłoby ćwierćwiecza hańby, grabieży, odmóżdżania, tresury i demoralizacji. Nie byłoby takiego spustoszenia i takiej dewastacji jaka jest teraz, gdy kraj przypomina stronę złupioną, wyniszczoną i wyludnioną jak po wojnie.
Taka jest cena miłosierdzia okazanego śmiertelnemu wrogowi, a ISLAM JEST śmiertelnym WROGIEM cywilizacji rzymskiej, nie jedynym zresztą.
Emocje mogą nami targać, dobre lub złe, ale to nie zwalnia nas od podejmowania RACJONALNYCH decyzji.

Pozdrawiam