Dlaczego mamy płacić Żydom dodatki do ich emerytur?

Niedawno mówiło się głośno o tym, że polskie lasy mają stanowić wyimaginowany ekwiwalent (po raz wtóry odszkodowawcze zadośćuczynienie) dla Żydów za ich bezspadkowe mienie pozostawione w Polsce. Na szczęście próba prywatyzacji lasów jeszcze się nie udała i miejmy nadzieję, że nigdy nie dojdzie do jej realizacji a tym bardziej też nie dojdzie nigdy do wypłaty niesłusznych odszkodowań dla Żydów w wysokości kuriozalnych 65 mld USD.

Niestety w ubiegłym roku polski rząd już znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. O emerytury w wysokości 470 ILS (około 100 euro) będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt  polskiego podatnika latem tego roku. By zakwalifikować się do emerytury kombatanckiej wystarczy poświadczyć, że dana osoba mieszka w Izraelu (niekoniecznie bezpośrednia ofiara, ale także małżonek ofiary oraz dzieci) i cierpiała represje w czasie II wojny światowej pod okupacją niemiecką i / lub sowiecką. Uposażenie będzie bezpośrednio przelewane przez polskie instytucje na konta uprawnionych do pobierania emerytury kombatanckiej. Nowe przepisy, które zostały już zatwierdzone przez polski parlament i prezydenta Bronisława Komorowskiego, weszły w życie w październiku 2014 roku dla mieszkańców Unii Europejskiej, a dla mieszkańców reszty świata nabędą moc prawną w kwietniu tego roku [1].

Podobno ze zmian cieszy się Bobby Brown, były dyrektor projektu HEART (niestety - wedle mnie - antypolskiej grupy zadaniowej ds. restytucji mienia żydowskiego z okresu Holocaustu), który powiedział, że "chociaż Polacy nie są odpowiedzialni za to, co się stało, mają obowiązek dbać o tych, którzy cierpieli w ich kraju".

Obłuda pana Browna - przedstawiciela "przedsiębiorstwa Holocaust" - jest wprost porażająca. Dlaczego to Polacy mają płacić za krzywdy doznane przez Żydów z rąk niemieckich nazistów czy stalinowskich, sowieckich oprawców? Przecież ci ostatni tworzyli terror i oni są za niego odpowiedzialni i to oni - czyli Niemcy i Rosja - winny wypłacać owe emerytury a nie Polska. Krzywdy owe były owszem doznawane na terenie dzisiejszej Polski, ale tylko dlatego, że ona wcześniej była zniewolona przez te dwa totalitaryzmy i przez tych ciemiężycieli cierpieli - oprócz Polaków - również Żydzi.

Powyższe, niebezpieczne i aberracyjne myślenie zawarte w stwierdzeniu pana Browna jest chyba praprzyczyną uważania niemieckich obozów zagłady na terenie Polski za "polskie obozy koncentracyjne" tylko dlatego, że znajdowały się właśnie na terenie Polski okupowanej przez Niemcy. I powoduje ono także artykułowanie żądań odszkodowawczych od Polaków za niemiecki Holocaust. To tak jakbyśmy za morderstwo dzieci dokonane przez terrorystów okupujących określoną szkołę winili dyrektora, nauczycieli i właściciela owej szkoły... (tak dla przykładu)

Jest też inny (choć powiązany z wcześniejszymi) niebezpieczny kontekst płacenia Żydom emerytur za zbrodnie nazizmu. Jest to de facto przyznanie się właśsnie, że w jakichś sposób czujemy się odpowiedzialni za nazizm a tym samym może sami byliśmy nazistami i byliśmy współwinni za Holocaust. Płacenie tych emerytur daje argument takiej fałszywej i antypolskiej narracji tworzonej od lat na całym świecie przez Niemcy (teraz już nie mówi się o niemieckich zbrodniach a o nazistowskich a nazistami przecież mogą być wszyscy i Polacy też) i wiele międzynarodowych środowisk żydowskich... bo skoro płacimy to czujemy się winni, nieprawdaż? Temu musimy cię przeciwstawiać na każdej płaszczyźnie i na tej opisywanej w tej notce. 

Więc pytam: Jakim prawem i dlaczego Polska ma płacić Żydom dodatki do ich emerytur a nie faktyczni ich wojenni oprawcy?

Pozdrawiam

[1] http://www.pch24.pl/polska-sfi...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

03-03-2015 [18:59] - maks jamnicki | Link:

Jak czytamy 600 tysiecy polskich dzieci z rodzin wielodzietnych żyje w skrajnej nędzy. Cóż, barbarzyńcy rządzą, nie tylko bardzo źli ale i głupi.

Obrazek użytkownika Ewa50

03-03-2015 [20:49] - Ewa50 | Link:

I w tym właśnie rzecz! Prognozy statystyczne przewidują, że do 2050roku będzie 16 mln Polaków. Trochę więc nas jeszcze musi wymrzeć, trochę zaabortują, trochę poddadzą eutanazji i plan tworzenia NWO - przy naszym wsparciu - będzie nadal realizowany. Aby to zmienić, potrzeba zrywu całego narodu pod mądrym przewodnictwem. Wierzę, że z drem Andrzejem Dudą coś w końcu przełamiemy i zaczniemy konkretny odwrót od tego bagna.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

03-03-2015 [21:03] - maks jamnicki | Link:

Pozdrawiam pani Ewo. Na razie, małymi kroczkami....Aby nie zapeszyć.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

03-03-2015 [23:15] - krzysztofjaw | Link:

Z Polski ma zamiar wyjechać kolejne 2,5 mln młodych osób. To będzie razem 5 mln, którzy juz nigdy do Polski nie wrócą a w Polsce nie będzie komu rodzić dzieci a jeżeli już to będą skazane na niewolniczą pracę i życie bez własności. Jesteśmy i zawsze byliśmy dumnym narodem... Jak długo jeszcze damy sobą pomiatać?
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika JWD

04-03-2015 [14:20] - JWD | Link:

Tak naprawdę, to już ze 3-4 razy więcej dzieci Polaków narodowości polskiej głoduje w Polsce. Prawdziwa honorowa bieda jest ogromnie wstydliwa.

Obrazek użytkownika stachu

03-03-2015 [19:02] - stachu | Link:

kto zapłaci emerytury rodzinom pomordowanym przez Żydokomunę ????Pisać pozwy do Izraela.

Obrazek użytkownika stachu

03-03-2015 [19:09] - stachu | Link:

mój pradziadek przechował Żydów my już takiego błędu nie popełnimy ,a teraz proszę mi wypłacić odszkodowanie za ciężkie życie w Żydokomunie za terror.

Obrazek użytkownika JWD

04-03-2015 [14:18] - JWD | Link:

Szanowny Pański Dziadek dobrze zrobił, a Pan - jak się zdaje - wyciąga z tego błędną nauczkę i postępuje zgodnie z oczekiwaniami ... cywilizacji talmudycznej. Czyli stosując nienawiść w relacjach międzyludzkich, stosując zakaz wybaczania opisany zasadą "oko za oko", i generalnie mając za nic Prawa Naturalne, które to Prawa Ludzi niewinnych w naszej najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej są Prawami Absolutnymi /Prawami którym powinny bezwzględnie i wprost podlegać wszyscy bez żadnego wyjątku ludzie na danym obszarze, oraz wszelkie prawa stanowione/. Prawami Władcy Absolutnego, czyli samego Pana Boga.

To właśnie dokładnie - nic innego - oznacza Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski. Nie jakiś kolejny abawny dzień obchodów, ale Absolutną Władzę Monarszą, Władzę Jego Praw.

Ciągle o tym piszę gdzie się da, a efekt jest jak rzucanie grochem o ścianę. Tak ludzie są otumaniani talmudem, że zupełnie zaczadzieli i zachowują się jak talmudyczne zombie.

Obrazek użytkownika z-k

03-03-2015 [20:58] - z-k | Link:

Dlatego, że sejm tak zagłosował jak HEART sobie zażyczył. Zgodnie, prawie wszyscy posłowie z wyjątkiem kilku posłów - Polaków. Kto to był - owi polscy posłowie?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

03-03-2015 [23:10] - krzysztofjaw | Link:

Nie jestem w stanie teraz wskazać, którzy posłowie głosowali przeciw tej ustawie, ale mozna dotrzeć do numeru głosowania w Sejmie w tej sprawie i znaleźć. Wymaga to niestety nieco wysiłku. Tym niemniej jedno jest pewne: zarówno PO jak i PiS gremialnie głosowali za tą nowelą ustawy i tyle. 

Wnioski nasuwają się same.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika JWD

04-03-2015 [13:56] - JWD | Link:

Część 2:
PO (203) GŁOSOWAŁO - 196 ZA - 196 PRZECIW - 0 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 7
PiS (136) GŁOSOWAŁO - 127 ZA - 126 PRZECIW - 1 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 9
TR (36) GŁOSOWAŁO - 34 ZA - 34 PRZECIW - 0 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 2
PSL (33) GŁOSOWAŁO - 32 ZA - 32 PRZECIW - 0 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 1
SLD (26) GŁOSOWAŁO - 24 ZA - 24 PRZECIW - 0 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 2
SP (17) GŁOSOWAŁO - 16 ZA - 16 PRZECIW - 0 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 1
niez. (9) GŁOSOWAŁO - 7 ZA - 6 PRZECIW - 1 WSTRZYM. - 0 NIEGŁOS. – 2

http://orka.sejm. gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/59_79/$file/glos_59_79.pdf
plik nosi tytuł: „glos_59_79 imienne wyniki glosowania sejmu na zasilki dla Izraela…”
Oczywiście niemal cały parlament świadomie zagłosował na wypłatę tych pieniędzy i nie tylko dla Izraela ale i dla Rosji. Dla mnie to typowa ustwka zorganizowana przez szajkę „starszych i mądrzejszych” przedstawicieli cywilizacji talmudycznej, w celu transferu pieniędzy na cele wojenne. Kosztem polskiej głosującej nędzy. Ohyda, ale czego się moża spodziewać po zwolennikach i przedstawicielach cywilizacji talmudycznej /nie mylić z jakąkolwiek narodowością czy „etnicznością” !!/, której dzieckiej jest zamach na Prawa Naturalne niewinnych /Życie, Własność i Wolność/ i ponadto np. zakaz wybaczania zgodny z zasadą „oko za oko zab za ząb”, promocja nienawiści jako środka relacji między ludźmi, traktowanie nietalmudystów jako zwierzęta przeznaczone dla eksploatacji, socjalizm, mieszanina kapitalizmu i lichwy, marksizm kulturowo-prawny i demokracja zawsze staczająca się w bagno socjalizmu za pomocą populistycznego otumaniania ludzi i będąca jak powiada pan Grzegorz Braun „stanem permanentnej awarii aksjologicznej”. Polecam zapoznanie się z poważnymi komentarzami talmudu, są takie dostępne w internecie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-03-2015 [09:15] - NASZ_HENRY | Link:

To test przed większym skokiem na kasę. Test udany ;-)

Obrazek użytkownika JWD

04-03-2015 [13:56] - JWD | Link:

Jakiż to wysiłek ta wiedza?! Pisałem o tym wielokrotnie. Oprzytomnijcie wreszcie z zaczadzenia talmudem.

Podaję w dwóch częściach.
Część 1:

Sejm RP 7kadencji
POSIEDZENIE 59. - głosowanie nr 79(24-01-2014 13:20:58)
GŁOSOWAŁO - 436 ZA - 434 PRZECIW - 2 WSTRZYMAŁO SIĘ -0 NIEGŁOS.- 24

Przeciw by jeden jedyny w tym parlamencie w tym czasie poseł Kongresu Nowej Prawicy Przemysław Wipler. Obecnie jednak wespół z Januszem Korwin-Mikkem przenieśli się do partii „Korwin”, ponieważ pan Janusz koniecznie chce być prezesem, a w KNP utracił był stanowisko prezesa zaraz po słynnym skandalu obyczajowym. Ten głos KNP w tym głosowaniu to był głos całkowicie świadomy i ideowy, bowiem Kongres Nowej Prawicy jest zasadniczo i stanowczo przeciwny nieuzasadnionym obdzieraniem polskich nędzarzy z pieniędzy na rzecz Rosji i Izraela przy pomocy talmudystów głosujących na talmudyczne ustawy /proszę nie mylić talmudu i talmudystów z jakąkolwiek narodowością lub "etnicznością" !! To jest znacznie większy - obszerniejszy - matematycznie zbiór. Przykładowo najwięcej talmudystów żyje w Chinach, rodowitych Chińczyków, co wynika z tego, że jest tam w ogóle najwięcej ludzi, zatem i np. najwięcej zboczeńców, najwięcej złodziei i morderców i ogromna ilość zapewne również i ludzi poczciwych.../.
Drugim głosem – omyłkowym wobec narzuconej przez pana prezesa PIS dyscypliny partyjnej /uprzejmość moja względem PIS-u, bo być może głosowali za okradaniem Polaków narodowości Polskiej zgodnie z ich własnym „sumieniem”, co jest jeszcze gorsze/– był przez pomyłkę przeciwny głos pana posła Wojciecha Szaramy z PIS.