| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Sfałszowane wybory: co robić?

Wybory były fałszowane na wszystkich szczeblach, najbardziej na szczeblu wojewódzkim. Na Śląsku wałek główny był bardzo prosty: podmiana protokołu komisji wojewódzkiej, „analogowego” (pisemnego), więc zmiany systemu informatycznego raczej nic tu nie pomogą. Myślę że w całej Polsce mogło być podobnie. Podmiana protokołów nadaje się do prokuratora. I tu, koteczki wy moje, dostrzegam wielkie perspektywy dla Trzeciej Rzeszy Pospolitej. Prokurator śledztwo owszem, „wszcznie”, ale prowadzić będzie tak z dwa lata, a przynajmniej do jesieni (do po wyborach do „sejmu”) - a co ważniejsze, dowody fałszerstwa zostaną objęte tajemnicą śledztwa; oporni będą szykanowani, represjonowani, pewnie też więzieni - a ostatecznie uruchomiony będzie seryjny samobójca. Jedźmy dalej. Protesty wyborcze. Sądy krzywoprzysiężne oczywiście uwalą wszystkie protesty wyborcze, bo to sądy proszę państwa są ważne, ważniejsze od samych wyborów - o czym piszę od zawsze. Nieważne kto jak głosuje, ani jak i kto liczy głosy, tylko kto zatwierdza wyniki ;)  i oddala protesty... Rosjanie owszem wprowadzą nowy system informatyczny, co nie jest trudne, i może jeszcze parę zmian w stronę transparentności. Mogą to zrobić spokojnie, bo - powiedzmy sobie szczerze - nasz kandydat przekonujący nie jest, wystawiany jest do picu a kandydat ich, po miesiącach nadymania, i tak wygrywa, nawet uczciwie, wybory majowe (prezydenckie). Dlatego Sowieci może nawet wydadzą swym funkcjonariuszom w komisjach w całej Polsce zakaz fałszowania wyborów majowych. Następne Wielkie Fałszerstwo nastąpi bowiem dopiero w wyborach do tzw. „sejmu”. W wyborach do Sejmu Niemego. Zostało do nich całkiem sporo czasu. Dość czasu na szykany, represje, więzienia, seryjnego samobójcę. Dość czasu przede wszystkim na skruszenie lub rozmontowanie elektoratu polskiego, zniechęconego brakiem wizji, kunktatorstwem i zdradą w własnych szeregach.

Proceder fałszowania wyników wyborów trwa nie tylko od sfałszowanego referendum akcesyjnego, a od dziesięcioleci. Proceder ten nie zniknie sam z siebie. I dlatego nie wolno liczyć na to, że uczciwe będą wybory następne. To tych, listopadowych sfałszowanych wyborów nie wolno dać im przeżyć. To teraz trzeba wystąpić.

Ale nie na niby.

Polska nie odzyska wolności bez użycia siły i bez wymierzenia sprawiedliwości przestępcom i zdrajcom.

 

Mariusz Cysewski

 
Zob. dlaczego sfałszowane wybory zostaną zatwierdzone: http://naszeblogi.pl/51079-czemu-sfalszowane-wybory-beda-zatwierdzone-polemika-z-spb

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.