Żal mi tych wszystkich pieczeniarzy

Włączyłem na chwilę TVN24 – Szkło Kontaktowe.

Miecugow było nie było dobry dziennikarz i niejaki Przybylik niegdyś niezły satyryk pitolą tak niemożebne androny, że pani Ogórek z Ziemkiewiczem mogliby u nich ewentualnie terminować.

Więc nawet nie przełączam się na „W tyle wizji”, bo wiem, że zobaczę to samo, tylko w drugą stronę, a jeszcze do tego dobiją mnie częstochowsko rymowane wierszyki niejakiego Wolskiego.

Nigdy nie zrozumiem ludzi z wyrobioną pozycją potrafiących się tak kundlić za pieniądze.

Sorry, ale ja się nie dam robić w konia, a ta wojna propagandowa na poziomie radia Erywań i Komsomolskiej Prawdy staje się już nieznośna i uwłaczająca elementarnym standardom inteligencji telewidzów.

Więc idę do całonocnego, a jak wrócę, pooglądam sobie Cartoon Network, bo to mimo wszystko bardziej błyskotliwy program.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

09-08-2017 [14:58] - Studentka | Link:

Wolę słuchać wierszyków pana Wolskiego niż tracić czas na Pana powieści.