Ktoś wylał fusy przed Sejmem

Ten tytuł to moja relacja z dzisiejszego protestu na Wiejskiej.

Sorry, ale urodziłem się pod sam koniec wojny i czegoś takiego nawet za Bieruta nie widziałem.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

16-07-2017 [17:55] - ...Trzy kropki... | Link:

...No,ta to ma nawet nazwisko po umiłowanym wodzu!!!...A co do fusów...to raczej  szambo wybiło mówiąc najdelikatniej!!!...

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [20:20] - xena2012 | Link:

Zjazd dinozaurów uwidoczniony na zdjęciach .Pan tak cierpliwie i emocjonalnie tłumaczący nam że nalezy dopuszczać do głosu młodych,mlodych i jeszcze raz młodych ma przed sobą misję do spełnienia.Należy tym dinozaurom a sciślej tyranozaurusom uświadomić ich kompletna bezużyteczność ze wzgledu na wiek ,choroby(wystarczy spojrzec na Stalińską),czy chociażby nieokrzesanie np.Krzywonos.

Obrazek użytkownika gorylisko

16-07-2017 [21:23] - gorylisko | Link:

tyranozaurom ??!! pani raczy żartować... to stadko wyleniałych kurczaków (jakby nie patrzeć to najbliżsi krewni dinozaurów)

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-07-2017 [21:54] - Marek1taki | Link:

Nie możliwe, żeby za Bieruta tak nie było. Właśnie oglądam TVN24 z transmisją zboru obrońcuf demokracji, szermieży wolności, horonrzych sztandaru patriotyzmu.
Za Gierka w 1976r. obwozili autobusami partyjniaków w białych koszulach, z czerwonymi goździkami, żeby przed komitetami wojewódzkimi demonstrowali poparcie dla PZPR po wypadkach w Radomiu.
"Stajemy się czymś obrzydliwym dla Europejczyków. Mamy nieprawdopodobny ciąg na kasę europejską..." mówi właśnie ałtorytet Celiński. Niestety nie przedstawił swojego pseudonimu operacyjnego. Wtóruje mu niejaki Lityński. Obaj piewcy solidarności i wolności.

Obrazek użytkownika xena2012

16-07-2017 [22:23] - xena2012 | Link:

Piewcółw wolności i solidarnosci było tam mnogo.Chocby taki Wujec uwielbiajacy wolność przy przejściach na pasach przez jezdnię.Potrącił człowieka ,zrobił z niego kalekę a nawet nie stanął przed sądem. Czyz mozna sie dziwić że będzie bronił tak przychylnych sędziów?

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-07-2017 [23:05] - Marek1taki | Link:

I już ma zobowiązanie i słyszy taki Wujec: "Mów mi wuju". Niezależnie od zainteresowań merkantylnych warto mieć zaufanie do ludzi. Dlatego nie wierzę w epidemię potknięć dzieci Wałęsy. W stanie wojennym aresztowano jednego z synów Wielkiego Elektryka (jak pisała w czasach "wojny na górze" Gazeta Wyborcza). Dlatego pomroczność jasna budzi moje podejrzenia o spremedykowanie pigułką gwałtu lub czymś podobnym. Chyba nie mają służby nadmiaru czasu i cierpliwości by liczyć na łut szczęścia.