„Rząd Beaty Szydło musi odejść! Przelała się szala goryczy!”

Żyjemy w rządowej grotesce połączenia tragizmu i komizmu, fantastyki i realizmu. Przelała się szala goryczy” – powiedział w wywiadzie dla POLSKIEGO RADIA24 poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba – vide: http://www.polskieradio.pl/130/5553/Artykul/1738116,Wotum-nieufnosci-dla-rzadu-Beaty-Szydlo-Przelala-sie-szala-goryczy, a przewodniczący Platformy Grzegorz Schetyna zapowiedział na piątek złożenie przez PO wniosku o votum nieufności dla rządu Beaty szydło – vide: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/po-w-piatek-wniosek-o-wotum-nieufnosci-wobec-rzadu-szydlo,723464.html.  

Faktycznie, przelała się szala goryczy, lecz nie w odniesieniu do działań rządu Beaty Szydło, ale wobec przekroczenia punktu krytycznego krańcowej bezczelności sygnatariuszy rzeczonego wniosku. Nie moi drodzy! Są granice szubrawstwa!

W związku z tym, mając na uwadze naszą polską irracjonalną skłonność do politycznej amnezji i patologiczną inklinację do wybaczania draństw wyrządzonych narodowi postanowiłem łobuzom z Platformy Obywatelskiej jeszcze raz przypomnieć zdawałoby się oczywiste oczywistości, o których niektórzy już niestety nie pamiętają.

Pytam więc sygnatariuszy rzeczonego wniosku.

Pamiętacie wasz śmiertelny grzech zaniechania reform w imię utrzymania wysokości słupków sondażowych? Skok na emerytury? Niedotrzymanie przyrzeczonych obietnic wyborczych? Menadżerską niemotę? Niezliczone przekręty i patogenne złodziejstwo? Nieudaczność rządu Donalda Tuska i Ewy Kopacz?  Bezkarne mamienie obywateli rzekomo odporną na kryzys „zieloną wyspą wiekuistej szczęśliwości”, co skutkowało karygodnym zadłużeniem Państwa?

Zapomnieliście już, jak rechotaliście przy kawiarnianych stolikach, gdy Palikot obrażał śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na oczach milionów Polaków? Co wyprawialiście z Instytutem Pamięci Narodowej i profesorem Kurtyką? Jak z premedytacją rozdzieliliście delegacje udające się do Katynia? Jak losy śledztwa smoleńskiego bez zmrużenia oka oddaliście w obce ręce? Jak demoralizowaliście młodych podjudzając by lżyli pod krzyżem uczciwych ludzi? Jak perfidnie prowokowaliście udręczonego Jarosława Kaczyńskiego szkalując jego nieżyjącego brata? Jak ogarnięci wynaturzoną nienawiścią do opozycji pisowskiej wykrzykiwaliście o bydle i dorzynaniu watah...?

Pamiętacie jeszcze, co zrobiliście z finansami Państwa? Z infrastrukturą? Rolnictwem? Szkolnictwem? Kulturą? Polityką zagraniczną? Pamiętacie wasz haniebny serwilizm wobec rządu rosyjskiego po raporcie Anodiny? Jak drwiliście z członków rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej? Jak miesiącami mataczyliście i mamiliście Polaków przesuwając w nieskończoność termin raportu Millera? Jak próbowaliście podstępnie obejść konstytucję by nie bacząc na interes państwa zwiększyć korzystną dla siebie frekwencję wyborczą? Jak usiłowaliście wprowadzić chyłkiem dwudniowe wybory? Jak chcieliście zdusić w Polsce wolność słowa próbując bezprawnie zakazać wyborczych plakatów, bilbordów i spotów? Jak rzutem na taśmę zrobiliście na szczęście nieudany zamach na Trybunał Konstytucyjny? Jak chama i prowokatora Palikota zrobiliście twarzą swojej partii? Jak poniżaliście polskich patriotów - vide pokazowy proces Rymkiewicza…???

O niepoliczonych i do dziś nierozliczonych aferach poczynając od hazardowej na taśmowej kończąc nawet nie wspominam, bo wierzę, że ludzie mają to jeszcze na świeżo w pamięci.

I przypominam wam te wasze niegodziwe draństwa nie tylko, jako prawicowy bloger, lecz jako uczciwy Polak myślący z troską o państwie.
Tak, tak gagatki! My polski naród już wam dziękujemy! I nie damy się wziąć pod bajer, że to już było i nie ma, do czego wracać. Że Platforma zrozumiała swoje błędy, zreformowała się, oczyściła szeregi… i temu podobne łgarstwa.  

Dlatego apeluję do rozsądnych Polaków. Nie dajcie się robić w trąbę! Mówcie otwarcie i przy każdej możliwej okazji o tych wszystkich bezeceństwach, draństwach, świństwach, przekrętach, łajdactwach, nikczemności, złodziejstwie i niemocie Platformy, odważnie, w domu, w pracy, na imieninach u cioci, w kawiarni, na działce, na plaży, w górach, wszędzie.

Bo życie pokazało, że tych łobuzów trzeba będzie długo jeszcze trzymać z dala od wpływu na rządzenie Polską.

Krzysztof Pasierbiewicz (Akademicki Klub Obywatelski (AKO) im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie)

Post Scriptum
Zaś wszystkim miłośnikom Platformy Obywatelskiej, którzy dali się zwieść przyznaję ze wstydem jaszczurczemu tytułowi notki i dostali palpitacji serca, zalecam nitroglicerynę pod język i solidny rachunek sumienia w Wielkim Poście.

Galeria fotografii patrz: http://salonowcy.salon24.pl/76...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-03-2017 [19:27] - zbieracz śmieci | Link:

No nie to już naprawdę bezczelność ze strony pisiorów ,zhakować konto uczyciela i zamieścić tekst będący zaprzeczeniem tego co do tej pory pisał.
Postawić na nogi siły lądowe,powietrzne,morskie i wszystkie służby i złapać bezczelnego hakera

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2017 [20:04] - Krzysztof Pasie... | Link:

@zbieracz śmieci

Pan rżnie głupa, czy rzeczywiście jest taki tępy?

Obrazek użytkownika spike

14-03-2017 [20:20] - spike | Link:

Da Pan spokój z tymi inwektywami, gość Pana podpuszcza, a trzeba z humorem, w końcu też przyznał rację, skoro tego nie neguje :)

Swoją drogą podpisuję się pod tym tekstem, bezczelność też ma swoje granice, a ci dawno je przekroczyli, jak tylko występuje nijaki Budka, Szczerba zwany Szczerbaty, czy inny Kerwiński też inaczej zwany, i im podobni, to przełączam kanał, bo kwiaty mi więdną od ich plugastw jakie wylewają na Polskę i Polaków.
Po odejściu Jacka S-W, jest tam ktoś w miarę uczciwy???
POlszewicy się zemścili na JSW, jego miejsce w UE zajęła o Boże Miłosierny, nijaka Pitera !
Sam Pan teraz widzi, że Jacek Saryusz poświęcił dużo dla Polski, kto by się spodziewał, takim był POlszewikiem, aż nie wytrzymał tej podłości, jaką ci urządzili Polsce.
Pzdr.

Obrazek użytkownika gorylisko

14-03-2017 [20:06] - gorylisko | Link:

zapomniał pan o siłach galaktycznych jasnej strony mocy... nie mylić z mocą jasne strong... bodajże, nie lubię piwa, więc nie uzywam ale czasem jakaś nazwa czy marka przemknie mi przed oczami w telewizji kiedy ją oglądam, będąc w Polsce
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

14-03-2017 [21:49] - RinoCeronte | Link:

Bzdury pleciesz Gorylu. Może to od nadmiaru tytoniu lub też innych używek?

Obrazek użytkownika U1

14-03-2017 [20:01] - U1 | Link:

Wczoraj wróciłem z Australii.Po miesięcznej nieobecności oglądanie telewizji stało się dla mnie wręcz nieznośne.To pierwsze wrażenie.
Spotykam się często z powiedzeniem -"nie lubię PISu".Osoby które tak mówią chyba nie zdają sobie sprawy że ujawniają stan swojego umysłu.
Emocje wtłoczone w mózgi przez propagandystów przesłaniają racjonalne myślenie.Są to ludzie z wyższym wykształceniem a traktują to jako argument.
Dlatego tak ważne jest ciągłe przypominanie tego o czym Pan pisze.
Pozdrowienia i życzę wytrwałości
Pańskie zdrowie
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2017 [21:37] - Krzysztof Pasie... | Link:

@U1

"Dlatego tak ważne jest ciągłe przypominanie tego o czym Pan pisze..."
----------------------------
W styczniu 2011 w notce pt. "nabrani przez redaktora" - vide: http://salonowcy.salon24.pl/27... pisałem między innymi, cytuję:

"Trzeba pisać PRAWDĘ! Pisać! Pisać! I jeszcze raz, pisać! Do znudzenia. Świetny wzór przytoczył w Klubie Dziennikarza Pod Gruszką pan profesor Nowak, który przypomniał setki artykułów w sprawie Jedwabnego zamieszczonych na łamach Gazety Wyborczej w ciągu zaledwie kilku miesięcy.
A więc piszcie śmiało, dziesiątki, setki artykułów nawet, gdy tak zwane „oświecone” gremia będą was regularnie opluwać, niszczyć i wyszydzać. Piszcie prawdę! Odważnie! Nie bacząc, że inteligencja z awansu zrobi wszystko by zabić naruszających podstawy jej egzystencji posłańców złej nowiny. Więcej, uczcie młodych kolegów cywilnej odwagi oraz odporności na niesprawiedliwą krytykę i wredną intrygę.
 
Wielu komentatorów zastanawia się nad genezą szerzącej się w Polsce plagi nienawiści, przybierającej często formy wręcz wynaturzone. „Oświecone” media konsekwentnie oskarżają o ten stan rzeczy Jarosława Kaczyńskiego wmawiając Polakom, że to on jest powodem wszelkiego zła. A prawda jest taka, że to nie Jarosław Kaczyński sieje nienawiść, lecz ci, którzy się panicznie boją, że zostaną przez niego zdemaskowani. Bowiem zdają sobie sprawę, że ten człowiek jest na tyle zdolny i odważny, iż może tego dokonać. Stąd ich patologicznie nienawistna agresja. Moim zdaniem ten sam rodzaj strachu zrodził ideę grubej kreski, wywołał zaciekły opór przeciwko lustracji, a obecnie stymuluje coraz to bardziej pokrętne próby usunięcia Jarosława Kaczyńskiego ze sceny politycznej...", koniec cytatu.

Dziękuję Panu za komentarz i pozdrawiam serdecznie
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-03-2017 [22:18] - Imć Waszeć | Link:

U nas wyższe wykształcenie niewiele znaczy. W ciągu 25 lat wyprodukowano taką masę chłamu, wykształciuchów, że przed każdym posłużeniem się polskim dyplomem poważne kraje powinny dokonywać drobiazgowej nostryfikacji, a najlepiej ponownie kierować na studia. W PRL bardzo "dbano" o wykształcenie, zwłaszcza o poglądy polityczne, zaś po "wojnie jaruzelskiej" puszczono wszystko na żywioł. Za PRL słyszało się, że ktoś kto na rok czy dwa przerwie studia i wyjedzie za granicę, ten może już wracać na pierwszy rok choćby z piątego (pomijam tu oczywisty aspekt polityczny tego chwytu radowydziałowego, masowo stosowanego przeciwko dysydentom), natomiast w okresie burzliwego niedorozwoju III RP zwoływano z całej Polski nawet nauczycieli prac ręcznych oraz sekretarki, żeby po kilkunastu sobotnio-niedzielnych zjazdach kawowych na tzw. studiach podyplomowych wręczyć im tytuły magistra informatyki. Formalnie dla państwowych instytucji tyle samo ważący ile "normalny" dyplom studiów dziennych. To nie żart, taka formę stosowały nawet "znamienite" uczelnie pokroju Politechniki Warszawskiej, żeby zarobić trochę więcej kasy. Byłbym szczerze zdziwiony, który ktokolwiek z tego naboru umiał coś skonfigurować lub zaprogramować, choćby program mówiący "dzień dobry". To wszystko była karygodna fikcja. Ale ta fikcja dziś obsługuje bazy danych podczas każdych wyborów, bo są bierni mierni lecz bezgranicznie wierni swym mecenasom dzięki swemu bezdennemu nieuctwu i świadomości, że ktoś im tym dyplomem po prostu w kieszeń nas...ł.
Pozdrawiam Australię, ostatni ląd, jak w znanym filmie katastroficznym:/

Obrazek użytkownika Poliszynel

14-03-2017 [20:25] - Poliszynel | Link:

co nam po dywagacjach nad wyższością Pepsi nad Coca-Colą, po jednym i drugim dobrze się myje zęby, ale jedno i drugie, to trucizna.

Obrazek użytkownika Wiśtawio

14-03-2017 [20:30] - Wiśtawio | Link:

Szanowny Panie,
Mam pytanie czy mylę się podejrzewając że istnieje możliwość delegalizacji tworu jakim jest PO.Czy istnieje możliwość poddanie tego tematu na forum Sejmu?
Przepraszam za moją wybujałą wyobraźnię.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2017 [21:43] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Wiśtawio

"Mam pytanie czy mylę się podejrzewając że istnieje możliwość delegalizacji tworu jakim jest PO..."
--------------------
Chyba nie. Bo do tej pory żaden polski rząd nie doprowadził do uznania PZPR organizacją zbrodniczą i przestępczą. O co ma do tych rządów wielkie pretensje.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

14-03-2017 [20:39] - HenrykHenry | Link:

Juz raz dano panu do zrozumienia by nie podpieral sie pan w swej "dziadowskiej" pisaninie na portalach intenetowych nazwa  (Akademicki Klub Obywatelski (AKO) im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie).
Ktos niezorientowany moglby pomyslec ze to co pan pisze jest w jakiejs formie stanowiskiem czy pogladem wyrazonym przez to srodowisko.
Widze ze raz zawarta sugestia pod pana adresem nie skutkuje i tak jak pan tu sobie zawlaszcza prawo do  jakiejs falszywie pojetej "reprezentacji" zwolennikow Rzadu PiS czy jej prezesa J.Kaczynskiego (pozwalajac sobie nawet nazywac PJK przyjacielem) tak podpiera pan swoje mitomanskie "zapedy" blogerskie imieniem AKO , imieniem Pana Prezydenta Lecha Kaczynskiego.
Swiadczy to o pana poziomie , o pana klasie i o pana falszywym rozumieniu zasad i zadan jakie przed soba stawia AKO. Nikt z grona , srodowiska , skupionego w Krakowskim AKO nie upowaznil pana do reprezentowania czy firmowania swoich prywatnych spostrzezen czy sugesti mianem tejze obywatelskiej inicjatywy.

Obrazek użytkownika spike

14-03-2017 [21:03] - spike | Link:

"Juz raz dano panu do zrozumienia by nie podpieral sie pan w swej "dziadowskiej" pisaninie na portalach intenetowych nazwa  (Akademicki Klub Obywatelski (AKO) im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie)."

że pozwolę sobie na uwagę, zgadzam się z Pańską uwagą, ale z drugiej strony zapytam, czy Pana ktokolwiek z AKO upoważnił do zabierania głosu w tej sprawie?
Nie sądzi Pan, że to sprawa tylko i wyłącznie AKO ?
Należy przypomnieć, że wielu blogerów podaje kim są i gdzie pracują, nie znaczy to, że wyrażają poglądy "miejsca pracy", a swoje, chyba że to "miejsce pracy" sobie nie życzy, by ich kojarzono z poglądami ich pracownika.
Pzdr.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

14-03-2017 [21:27] - HenrykHenry | Link:

spike - ktory to juz pasierbiewicz przebrany ...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2017 [22:15] - Krzysztof Pasie... | Link:

No comments

Obrazek użytkownika spike

14-03-2017 [22:15] - spike | Link:

proszę wskazać, gdzie robię z siebie głupka, inaczej Pan dowiedzie, że sam nim Pan jest.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2017 [22:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Spike

Tu jest dla Pana odpowiedź:

http://www.polskasocjologia.pl...

I zamilcz Waść!

A zachowując wobec Pana resztki szacunku proszę, żeby się Pan nie ośmieszał do końca.

Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika spike

15-03-2017 [21:50] - spike | Link:

Pan manipuluje, link niczego nie dowodzi, tym bardziej podpisywania tekstów  przynależnością do AKO, jakoby wypowiadał się w imieniu Klubu,
Do tej pory nie dostałem merytorycznej odpowiedzi co źle napisałem.
Proszę przeczytać może jeszcze raz lub więcej, bo nie ja się ośmieszam.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2017 [21:45] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

Ten komentarz to nie warta głębszej uwagi insynuacja.

Bez odbioru

Obrazek użytkownika xena2012

15-03-2017 [08:20] - xena2012 | Link:

,,Tak,tak gagatki my jako polski naród wam dziękujemy i nie damy się wziąć na bajer''- chciałabym aby tak było.Wielu Polaków w ich gadanie uwierzyło,a jeszcze inni nie są zainteresowani jak to mówią polityką.Jak wytłumaczyć takim właśnie Polakom szkodliwość działania PO i Nowoczesnej? Przecież widzimy na spędach KOD-u ż spytani ,,poco tam przyszli'' ludzie nie potrafią nawet udzielić odpowiedzi ? Po prostu nie wiedzą po co.Do takich  i do biernej części społeczeństwa nie trafi się prze wzniosłe słowa o patriotyzmie i powstwaniu z kolan czy dumnym narodzie.Nie trafią relacje z uroczystości i obchodów.Dlatego należy na stronach informacyjnych  położyć większy nacisk na gospodarkę. Tak niewiele wiadomo o strategii innowacyjności czy zrównoważonego rozwoju.Przeciętny odbiorca nie będzie szukał wiadomości w fachowych pismach czy prasie on powinien je mieć przystępnie ale wyczerpująco podane. 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-03-2017 [13:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Xena2012

"Jak wytłumaczyć takim właśnie Polakom szkodliwość działania PO i Nowoczesnej?..."
--------------------------
Właśnie takimi notkami, jak niniejsza.

Zwykle notka żyje jeden dzień, a potem ilość wejść maleje. Tym razem jest odwrotnie. Co zdaje się wskazywać, że na ten prowokacyjnie podstępny tytuł dało nabrać wielu popleczników Platformy, których ten zimny prysznic winien zmusić do myślenia. Nie wszystkich oczywiście, bo znakomita większość tej beztroskiej ferajny niechęć do myślenia ma w genach. Ale kropla drąży skałę.

Pozdrawiam Panią

Obrazek użytkownika Tarantoga

15-03-2017 [15:43] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Brawo nauczyciel paleosocjotetchniki,który szkoli Echo 24!!!
Ta notka jest przykładem,jak się "zmieścić" na portalu i udawać "swojego".
Tytuł notki idzie dużymi literami,aby ściągnąć czytelnika i jednocześnie wstawić przekaż od siebie.
Tylko ten cudzysłow...trzeba mikroskopu by go zobaczyć i "kumaty" uwierzy...że Pan Pasierbiewicz tylko cytuje...ale on jest oburzony.itd.
Panie Echo 24! Pod pic to Szweda,bo Polak się nie da

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-03-2017 [16:42] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Tarantoga

"Brawo nauczyciel paleosocjotetchniki,który szkoli Echo 24!!!..."
---------------------
Dziękuję za słowa uznania, które zaraz przekażę moim szkoleniowcom na Kremlu.

"Ta notka jest przykładem, jak się "zmieścić" na portalu i udawać "swojego"..."
-------------------------
Jak dotąd nie miałem żadnego sygnału, że nie mieszczę się na portalu, a każdy może sprawdzić, że pięć i pół miliona wejść na mój blog świadczy, że plasuję się w ścisłej czołówce. A propos, ile Pan ma wejść? Panie Tarantoga.

"Tytuł notki idzie dużymi literami, aby ściągnąć czytelnika i jednocześnie wstawić przekaż od siebie..."
-------------------
Ma Pan rację. Podziwiam Pańską bystrość!

"Tylko ten cudzysłow...trzeba mikroskopu by go zobaczyć..."
--------------------
Pytałem znajomych, ale nikt nie potrzebował mikroskopu. Więc Panie Tarantoga czas najwyższy odwiedzić okulistę.

"i "kumaty" uwierzy...że Pan Pasierbiewicz tylko cytuje..."
---------------------
W tej kwestii zgadzam się z Panem w całej rozciągłości.

"Panie Echo 24! Pod pic to Szweda, bo Polak się nie da..."
----------------------------
Jak do tej pory notkę przeczytało blisko cztery tysiące Internautów. Miał Pan kiedykolwiek taki wynik? Więc z czym do gościa?

Dziękuję Panu za mądry i prawdziwie merytoryczny komentarz i pozdrawiam Pana ciepło i serdecznie!

Z wyrazami podziwu,
Krzysztof Pasierbiewicz

 

Obrazek użytkownika spike

15-03-2017 [22:28] - spike | Link:

"...każdy może sprawdzić, że pięć i pół miliona wejść na mój blog świadczy, że plasuję się w ścisłej czołówce."
"Jak do tej pory notkę przeczytało blisko cztery tysiące Internautów."

Z tymi wejściami i czytającymi niech się Pan tak nie podnieca, tym bardziej siebie nie oszukuje. Nie kwestionuję popularności Pańskiej twórczości i poczytności, ale tajemnica wejść tkwi gdzie indziej.
Z tych ponad 5 mln wejść, bliższe prawdy jest może z 1 mln? Pan celowo pomija fakt, że każdy komentujący klika po kilka razy, dodając komentarze, odświeżając stronę by zobaczyć odpowiedź, lub zobaczyć inne komentarze, podobnie w tej ilości jest też sporo Pańskich wejść z tego samego powodu, ten licznik jest to pic na wodę próżności nie tylko Pańskiej, a prawda jak zwykle jest szara.
Pzdr.

Obrazek użytkownika xena2012

15-03-2017 [16:32] - xena2012 | Link:

do wpisu K.Pasierbiewicza  z 13:14......To prawda notka żyje jeden dzień,potem o niej się zapomina.Czyż nie powinno więc być ich więcej i częściej oraz zwiazanej z tematem dyskusji? Dlaczego blogerzy omijają tematy gospodarcze ? Dlaczego telewizja jedynie migawkowo informuje o waznych i pozytywnych decyzjach rządu ?To wszystko sprzyja jedynie opozycji,która nie tylko drąży i piłuje każdy temat , każdą plotkę powielając w nieskończoność ,kłamiąc bezczelnie..

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-03-2017 [17:20] - zbieracz śmieci | Link:

Pasierbiewicz mam chcieć więcej twoich twoich notek ...ktoś tu oszalał!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-03-2017 [18:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

@zbieracz śmieci

"Pasierbiewicz mam chcieć więcej twoich twoich notek...ktoś tu oszalał!..."
---------------------
To po jaką cholerę szanowny Pan na każdą moją notkę włazi i zaśmieca merytoryczną dyskusję innych komentatorów?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-03-2017 [18:50] - Krzysztof Pasie... | Link:

@xena2012

"Dlaczego blogerzy omijają tematy gospodarcze ? Dlaczego telewizja jedynie migawkowo informuje o waznych i pozytywnych decyzjach rządu ?..."
----------------------
To już nie do mnie pytanie Pani Xeno.

Obrazek użytkownika Resurgam

15-03-2017 [20:19] - Resurgam | Link:

Po przeczytani niektórych, zwłaszcza niedawno opublikowanych tu tekstów tego blogera rzuca się w oczy jego przedziwna jakaś metamorfoza. Pisał on dotąd teksty mniej lub bardziej odważne, mniej lub bardziej rozsądne, ale zawsze zachowywał jakiś przyzwoity poziom. Nie bawił się w obrzucanie inwektywami czy wymyślnymi  złośliwymi wygibasami słownymi przeciwników swoich poglądów,czyli kolokwialnie mówiąc  "antypisowców", jak to zazwyczaj czyni inny - również podający się za intelektualistę bloger - Marek Baterowicz. Aż tu nagle tekst gęsto poprzetykany szubrawcami,  łobuzami, draństwem wyrządzonym narodowi, krańcową bezczelnością, patogennym złodziejstwem, rechotanie przy kawiarnianych stolikach, demoralizowanie młodych, haniebny serwilizm wobec rządu rosyjskiego, chęć zduszenia wolności słowa, niegodziwe draństwa i t.p., i t.d., etc...Istna odbitka peerlowskiejgo szmatławca. Można się domyślać, że oblewany pomyjami i fekaliami (jak sam niejednokrotnie się żalił) przez propisowskich komentatorów, autor chciał może jakoś się zrehabilitować czy też zabezpieczyć przed zbanowaniem go. Ale można także domniemywać, że autor przeliczył się co do stopnia inteligencji swoich czytelników, z których wielu komentuje jego tekst: a to oburzając się na przemycony rzekomo od opozycji tytuł, a to nie dowierzając w propisowskie  "nawrócenie" (?) autora. Niektórzy dokładają swoje 3 grosze do pomstowania autora na poprzednią władzę, zresztą w sposób raczej prymitywny. W każdym razie autor może mieć znowu satysfakcję z ilości najczęściej hejterskich komentarzy pod jego "obrazoburczo-nienawistno-ambiwalentnym"  tekstem.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-03-2017 [21:21] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Resurgam

Zajrzałem na konto komentatora piszącego pod nickiem @resurgam i co ja widzę? Posiada konto 5 dni i jedna godzina. Więc starsi czytelnicy mojego blogu doskonale wiedzą, kto pisze pod kolejnym nickiem.

PS. Z góry zaznaczam, że nie podejmę dyskusji na temat rzeczonego "komentatora", bo przyrzekłem, że ani jednym słowem o nim imiennie na blogu nie wspomnę.

Obrazek użytkownika Resurgam

15-03-2017 [22:02] - Resurgam | Link:

@Pasierbiewicz
I bardzo słusznie, bo nie wiadomo czyby Pan trafił. Ale już niejednokrotnie  sobie podyskutowaliśmy - nieprawdaż? Prawdaż...I fajnie,że się Pan na mnie nie obraził.
Pozdrawiam przyjacielsko !

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-03-2017 [23:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Zmarł Wojciech Młynarski. Idol mojego pokolenia.

Włączyłem na chwilę Szkło Kontaktowe i krew mnie zalała.

Bo, co ja widzę? Komuch Miecugow i skundlony satyryk Przybylik bez obciachu perorują, że, cytuję: „zniewolony przez nową władzę Wojciech Młynarski czuł się człowiekiem wolnym jeszcze tylko w Szkle Kontaktowym, gdzie mógł deklamować swoje nowe teksty.

Na litość Boską! Jak można się tak skundlić i zawłaszczyć na chama na własny rachunek czyjś dorobek! Jak łódzcy łowcy skór.

Przecież Pan Wojtek jeszcze nie ostygł!

A teraz, niech sobie trolle na moim blogu poharcują.

Obrazek użytkownika Resurgam

16-03-2017 [00:06] - Resurgam | Link:

Mogę być trollem, ale przypominam, że śp. Wojciech Mynarski lwią część kariery zrobił w PRL, trochę podobnie jako opluci Miecugow czy Przybylik -  PiS mu tego nie daruje. Za "Coby tu jeszcze spieprzyć?", czy "Przyjdzie walec i wyrówna"  albo  "Róbmy swoje" - obecna władza go nie ubóstwia, chociażby ze względu na same tytuły. Nie mówiąc już o ostatnich jego utworkach prezentowanych właśnie w znienawidzonym przez Pana  "Szkle Kontaktowym"  i tylko tam. Więc jeszcze poczekajmy z kilkadziesiąt godzin, a Zmarły zostanie potrakowany podobnie jak śp.Andrzej Wajda jeszcze przed swoim pogrzebem.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-03-2017 [09:40] - Krzysztof Pasie... | Link:

@resurgam

Autor tego blogu nie odpowiada na stronnicze komentarze wskazujące na zamierzony, bądź niezamierzony trolling

Obrazek użytkownika Resurgam

18-03-2017 [00:11] - Resurgam | Link:

Czy chodzi o to,że trolling i stronniczość to jest odmienne od Pańskiego zdanie?

Obrazek użytkownika Resurgam

20-03-2017 [13:15] - Resurgam | Link:

Czy ten występ śp.Wojciecha Młynarskiego mógłby się ukazać w mediach "narodowych": https://www.facebook.com/Racjo...

Obrazek użytkownika Resurgam

20-03-2017 [13:15] - Resurgam | Link:

Czy ten występ śp.Wojciecha Młynarskiego mógłby się ukazać w mediach "narodowych": https://www.facebook.com/Racjo...