| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Blogerzy, którzy odeszli....

  W roku 2013, a właściwie w pierwszym jego półroczu, zmarli trzej wybitni blogerzy: Paweł Paliwoda, Wojciech Stefan Jaroń, czyli Kejow i Tomasz Mierzwiński, znany jako Seawolf.

  Paweł Paliwoda był uznanym publicystą.  Odszedł w styczniu, a wspomnienie o nim można przeczytać  /TUTAJ/.  O śmierci Kejowa /publicysty pisma "Rurociągi"/ dowiedziałam się dopiero w czerwcu, choć zmarł on w lutym.  Pisałam o nim  /TUTAJ/.  Seawolf rzeczywiście "nie wszystek umarł" 1 maja 2013.  Za życia opublikował tylko jedną książkę "Alfabet Seawolfa", ale  Wydawnictwo Słowa i Myśli wydało ostatnio zbiór jego tekstów "Seawolf o polityce", i zapowiada na listopad edycję jego relacji z rejsów - "Dziennik pokładowy" Seawolfa /Seawolf był kapitanem Żeglugi Wielkiej/.  W blogosferze pojawiło się mnóstwo wspomnień o nim.  Moje jest /TUTAJ/.

  O śmierci blogera dowiadujemy się raczej rzadko.  Ja prowadzę bloga ponad cztery lata i trzy miesiace, a słyszałam tylko o siedmiu takich przypadkach /łącznie z wyżej wymienionym/.  W roku 2009 odszedł bloger Wiki3 /blog - /TUTAJ//, a w 2011, blogerka Krystyna Pisarska, znana jako Sama Słodycz /blog - /TUTAJ/, bloger Ambiwalentna Anomalia, czyli Jerzy Suchenek /TUTAJ/ oraz Stanisław Heller  /TUTAJ/, prowadzący w Salonie24 blog o fizyce i filozofii.

  Krzysztof Wołodźko - Consolamentum wspomniał w jednej ze swych notek  /TUTAJ/ o tym, że dwie ofiary tragedii smoleńskiej, Maciej Płażyński i Janusz Kochanowski prowadziły blogi w Salonie24.  Swój blog miał tam też zmarłykilka lat temu słynny felietonista Maciej Rybiński.

 CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !!!

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika mr.nobody

Witam.
Nie chciałbym nie potrzebnie siać paniki, ale czy nie dziwi nikogo, że najwspanialsi, najlepsi blogerzy nagle z takich czy innych powodów odchodzą z tego świata. Nie muszę chyba przypominać, że Tomasz Mierzwiński przed śmiercią zaczął pisać dla Gazety Polskiej czy innych antyreżimowych tygodników. Z pkt widzenia reżimu, jak najlepiej rozmontować dobrze sprzedające się gazety jeśli nie zacząć od dołu, czyli moim zdaniem zniszczyć najlepsze i najciekawsze pkt ów gazet. I niech nikt mi nie wmawia, że śmierć była naturalna, że choroba etc. Pierdoły, sretetete w dzisiejszych czasach zainfekowanie organizmu śmiertelną chorobą, nic niepodejrzliwego człowieka to bułka z masłem dla agentury.! ( obcej dla jasności bo swojej raczej nie mamy )
Nie będę dalej tego rozwijał bo każdy chyba sam potrafi pociągnąć ten wątek..
Wolałbym może zwrócić uwagę czy zasugerować co możemy z tym zrobić. Uważam, że blogerzy powinni przeciwdziałać bo za 2 lata nie będzie już blogerów, zostaną tylko trolle, agenci i młodzi internauci, których służby będę kontrolować od samego początku, a jak co który za bardzo będzie się udzielał to śmiertelnie zachoruje.
Nie wiem jak ta samoobrona bloger-ska miałby wyglądać , Wy coś zaproponujcie... :)
Może utworzyć jakieś wspólne centrum ( website ) gdzie blogerzy mogliby dawać znak, że wszytko u nich w porządku i taki tam.
Pewnie ten pomysł wymagałby poprawy...
Jedynie co to chciałbym zwrócić uwagę no, że te wszystkie śmierci są podejrzane, a jeżeli nie są to powinny natychmiast takimi się stać. Każdy wie jak gra przeciwnik więc niech nikt mi nie mówi, że to wszystko to farmazony i przecież reżim nie posunąłby się do nie uczciwej gry :) , a nawet jeśli okazałby się , że to faktycznie farmazony to nie zaszkodzi dmuchać na zimne. Bo przecież nie chodzi tu o za gorący kapuśniak na piecu, ale życie ludzkie , nie wspominając już o stopniu patriotyzmu ludzi o, których mowa.
Dzięki pozdrawiam

ps z trollami, agentami nie dyskutuję i nie odpisuję...

Obrazek użytkownika elig

Trudno powiedzieć.  Trzech z wymienionych wyżej zmarło po sześćdziesiątce.  Poza tym każdy chorował na co innego.

Obrazek użytkownika Oona

[*] [*] [*] [*]

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

[*][*][*][*]

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.