Czy Estera-Madonna zostanie polską siatkarką?

Sprawa utopienia przez resort Joanny Muchy pięciu milionów złotych w pamiętnym zeszłorocznym koncercie Madonny na Stadionie Narodowym zbulwersowała opozycję oraz opinię publiczną. Ciężko jest znaleźć jakieś wytłumaczenie i uzasadnienie tego skoku na publiczną kasę, zwłaszcza, że pieniądze te miały służyć kobiecej siatkówce.
Jak znam życie znajdą się tacy „wiodący” dziennikarze i celebryci, którzy będą potrafili dowieść ścisłego związku Madonny z tą piękną dyscypliną sportu, jaką jest siatkówka, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że sprawa traktowana jest bardzo powierzchownie bez przypomnienia sobie historii sprzed niemal czterech lat.

Wyśmiewana spiskowa teoria dziejów propagowana przez takich oszołomów jak piszący te słowa mówi, że celem ataków libertynów i lewaków jest niszczenie polskiego katolicyzmu i patriotyzmu, największych zagrożeń rozpoznanych już dawno temu przez zaborców i okupantów Polski.

Zauważmy, że koncert Madonny na Bemowie w 2009 roku zorganizowany był 15-go sierpnia w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, kiedy to na Jasnej Górze miał kulminację pielgrzymkowy szczyt wypadający zawsze w to wielkie i niezwykle polskie maryjne święto.
Między bajki można włożyć tłumaczenia o przypadkowej zbieżności daty koncertu i katolickiego święta. Madonna, a w zasadzie od 2005 roku Esther (Estera), gdyż takie hebrajskie imię przyjęła zafascynowana żydowską kabałą, wiedziała doskonale, do jakiej prowokacji została użyta tak w 2009 roku jak i w 2012.
Madonna- Estera każdego tygodnia przestrzega szabasu, a ważne żydowskie święta często czci w Izraelu. W 2007 roku godzinną rozmową w cztery oczy zaszczycił ją sam prezydent Izraela Szymon Peres, po której to rozmowie artystka powiedziała:
“Nie mogę uwierzyć, że celebruję Nowy Rok (Rosh Hashanah ) na ziemi Izraela razem z Tobą”   

Dlatego też podpalanie krzyży, zakładanie cierniowej korony obrażanie Jezusa to nie są, jak chcieliby jej obrońcy, niewinne i pozbawione złych intencji wyskoki ekscentrycznej artystki, która cały czas od przyjęcia tej odmiany religii judaistycznej nie rozstaje się z noszoną na lewej ręce czerwoną bransoletką zwaną przez kabalistów nicią Racheli.

Przed koncertem na warszawskim Bemowie jednak swój poligon mieli również polscy katolicy i patrioci organizując liczne protesty. Tamte ćwiczenia zaowocowały w ubiegłym roku, kiedy to ponownie Madonna-Estera przybyła, tym razem 1-go sierpnia, kiedy cała Polska, a Warszawa szczególnie, czci bohaterów Powstania Warszawskiego.
Można by w skrócie i ku pokrzepieniu serc powiedzieć, że te prowokacyjne imprezy są takimi czekoladowymi orłami, które dzięki rosnącej aktywności i świadomości narodu zaczynają odnotowywać coraz większe kompromitujące klęski.
Koncertem na Stadionie Narodowym w rocznicę Powstania Warszawskiego chciano uderzyć w patriotyzm, ale świetnie już zorganizowane protesty i akcje środowisk prawicowo-katolicko-patriotycznych na tyle wystraszyły sponsorów, że żaden duży podmiot nie zgłosił się do organizatorów koncertu ze swoimi pieniędzmi.
To z kolei spowodowało ustalenie tak idiotycznie wysokich cen biletów, że stadion miejscami świecił pustkami. Przypomnijmy, że najtańszy bilet dla osoby niepełnosprawnej kosztował 149 zł, na płycie 275 zł, na trybunach po 330 i 413 zł, a najdroższe były w cenie 1171 zł.
Typowo komercyjna impreza powinna na siebie zarobić. Jeżeli bilety słabo się sprzedają to, aby uniknąć strat koncert się odwołuje. Tak był w Lublanie na Słowenii gdzie koncert Madonny właśnie odwołano.

U nas jednak, aby polski naród nie mógł odtrąbić zwycięstwa i jednocześnie klęski Systemu, który za wszelka cenę chce wyrugować z przestrzeni publicznej wszystko, co polskie i katolickie, postanowiono utopić miliony publicznych pieniędzy w skazaną na klapę, komercyjną imprezę gdzie za „boginię seksu” robi dobiegająca sześćdziesiątki „laska” Estera-Madonna, skandalistka wyspecjalizowana w atakowaniu chrześcijańskich wartości.

Miał odbyć się 1-go sierpnia 2012 roku na Stadionie Narodowym, jak zapewniała Gazeta Wyborcza, „Frontalny atak na zmysły”, a skończyło się frontalnym atakiem na nasze pieniądze, za które postanowiono ośmieszyć polski patriotyzm i zbezcześcić pamięć polskich bohaterów Powstania Warszawskiego.
I jeszcze jedno. Nie dajmy się uwieść takiej oto narracji, że za utratą publicznych pieniędzy w przypadku koncertu Madonny stoi minister Mucha, a za blokowaniem miejsca TV Trwam na cyfrowym multipleksie, KRRiT, Jan Dworak oraz jego wieloletni kumpel Bronisław Komorowski.

Pamiętajmy, że siła sprawcza tych ludzi jest żadna, a są oni jedynie zwykłymi kelnerami lub nieźle opłacanymi chłopcami na posyłki u „starszych i mądrzejszych”, zawiadujących nadwiślańską krainą.

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Ostatni numer ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta w kioskach.
  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

22-05-2013 [18:13] - Pitek Antropus | Link:

http://klopotowski.salon24.pl/...
1. Wpoić poczucie winy za kulturę przenikniętą antysemityzmem, która umożliwiła Holocaust.
2. Ośmieszać i zwalczać kościół katolicki jako najpotężniejszą instytucję chrześcijaństwa
winną wpojenia masom antysemityzmu i wykluczania Żydów.
3. Całkowicie oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną.
4. Podważać spoistość społeczeństwa chrześcijańskiego przez szerzenie indywidualizmu i relatywizację wartości,
gdyż tylko w takim społeczeństwie mniejszość żydowska czuje się bezpiecznie.
5. Propagować wielokulturowość i masową imigrację z powodu jak wyżej.
6. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw patologicznego nacjonalizmu, też z powodu jak wyżej.
7. Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną i podążanie za przyjemnościami,
bo taki jest popyt mas, a można na tym skorzystać powiększając swą przewagę.
A już perwersją jest wydawanie pieniędzy na możliwość obejrzenia tego:
http://szokblog.pl/Madonna-bez...

Obrazek użytkownika emilian58

23-05-2013 [03:02] - emilian58 | Link:

Te 5 mln zlotych to POszlo na sprzatanie!Bo az tyle prochna posypalo sie z tej "wiecznej dzierlatki"!A muchy jak to muchy co lubia to czuc!Z siatkowka to jednak ma cos wspolnego jak My wszyscy pod warunkiem ze nie bedziemy przeszczepiac oczu w kraju carewicza.