niewolnik, 12.05.2012 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze Odsłony: 3167 To jest DOSKONAŁE! Pozdrawiam. jak zwykle znakomite pozdrawiam Andrzej to pętak i miernota. No chyba żeś ten Mleczko ale w drugiej skórze - nigdy cholerka nie wiadomo, ale to... i tak go przerasta. Rewelacja, pozdrawiam. Od dawna śledzę i podziwiam Pana twórczość na S24 i muszę wyznać, że jestem niewolnikiem Pana NIEWOLNIKA. Ale to przyjemny nałóg :))
to pętak i miernota. No chyba żeś ten Mleczko ale w drugiej skórze - nigdy cholerka nie wiadomo, ale to... i tak go przerasta. Rewelacja, pozdrawiam.
Od dawna śledzę i podziwiam Pana twórczość na S24 i muszę wyznać, że jestem niewolnikiem Pana NIEWOLNIKA. Ale to przyjemny nałóg :))