Mama i Tata oraz dziadek naszego bohatera któren to w 39 zdobywał Warszawę namawiały malucha By jadł to będzie rus .Na co nasz rezolutny dzieciaczek odpowiadał – ja nie chcę być rus ja chce być Niemiec-. co docelowo się spełniło a ON zawsze deklarował że – Polskość to nienormalność-. Donaldzik miał tendencje do ustawicznego kłamania Az pewnego razu nieznany szaman rzekł – Nie kłam więcej Tuskinokio-
Ta klątwa była jak grom z jasnego nieba co to spadły na Donaldzika razem z władzą . Bo trzeba wam wiedzieć że koleżka Donaldzika niejaki Tomeczek od arabów co to regularnie POdrkadał samoloty prawowitym władcom Polan . No i stało się .Donaldzikowi spadła władza z NIEBA i objął rządy w krainie Polan. Biedaczek nakłamał tyle że jak już przyszło co do czego to nie mógł nic nowego wymyślić IIIIIII.

Jak już bydlątka POklękały to zaczęły wbrew sobie mówić prawdę a oto ona:
Okazało się że Bolek miał sobowtóra i to ten sobowtór donosił na stoczniowców i to on poprzez wzburzone morze Solidarności przeprowadził komunistów i bezpiekę do kapitalizmu.
Wtem POjawiła się kostucha i ukazała święta w krainie Polan w roku 2013 :
Oraz przepowiedziała Grecję i krula Buleslawa który będzie się ubiegał o miano krula Polan a także to że Donaldzik zaprzeczy jakoby śmietniki były puste , że służba zdrowia dobrze działa oraz Diablicę która do tego doprowadziła. I mimo tego że Donaldzik stwierdził że raz zdobytej władzy nie oddadzą to niestety dostał info iż już szczury uciekają z POtanica . Towarzysz Bredzisław powitał wszystkich w PRL-u i zaprosił na ubecką wigilię. oPOwieścć wigilijna niestety się nie kończy gdyż jak to zwykle bywa scenariusz napiszę Zycie i miliony wqurwionych rodaków.

Baba Jaga co to na metr ziemie w Smoleńsku przekopała

Tak skończy odkrywca GazŁUPKÓW

Oj POtańczy platforma w 2013 roku

Wizyta gospodarska na śmietniku aby dać odpór opozycji

Służba zdrowia i konzentrationlager

Tak nisko upadnie osiołowski aby nazbierać na chleb

Sławuś i jego POpierdółki

Koń który mówi POpolsku

Towarzysz do towarzysza niczym jak czekista do czekisty

Zderzenie z górą lodową i POtanic idzie na dno czyli Game Over

Rodzina tuskodamsów w komplecie

Cała prawda całą dobę czyli WSI 24

No iczas na ubecką wigilije
Zatkało?
Czekaj na maila jutro...z życzeniami przede wszystkim :-)
Pozdrówka----P.