Jak Ty Szymon będziesz mi bruździł, to my Ci pokażemy, skąd Ci nogi wyrastają
Donek jest bliski furii, a Szymek ma go w doopie
Tusk grozi Hołowni
Cóż… Kiedy nie możesz wykonać ruchu, robisz hałas.
Ale to Hołownia trzyma go w szachu. Bez Polski 2050 ta koalicja się rozpada — a Tusk doskonale o tym wie. Gauleiter szczeka, że nie da Polsce 2050 funkcji wicepremiera? Może i nie. Ale prawdziwa władza to marszałek Sejmu — i wtedy Hołownia może tego stołka nie oddać.
Nawet PiS może stanąć po jego stronie, jeśli Tusk spróbuje go usunąć. Nie z sympatii ale z zimnej kalkulacji. Ruda qrwa z Sopotu gotowa jest wyeliminować pajaca, żeby czerwona kanalia nie zaprzysiężyła Karola Nawrockiego. Trzeba uważać Naciski na marszałka Sejmu w sprawie uniemożliwienia złożenia przysięgi przez legalnie wybranego Prezydenta RP moim zdaniem mogą być uznane za podżeganie do popełnienia przestępstwa z art. 127 w zbiegu z art. 231 k.k.
Możemy się śmiać z Hołowni, ale trzeba mu oddać, że w chwili próby nie ugiął się i nie pozwolił Tuskowi na przeprowadzenie zamachu stanu w Polsce
Kiedy słyszę, jak ta zdziczała swołocz Tuska, której dziadowie i ojcowie przyjechali na ruskich tankach, nazywa siebie demokratami i mówi, że przywraca praworządność, to mam wrażenie, jakby qrwa przekonywała, że jest wzorem cnoty. A najzabawniejsze jest to, że niektórzy w to wierzą.
ps.
Lipiec będzie gorący. I nie chodzi o pogodę, tylko o to, kto pierwszy cofnie się o krok, a kto zrobi dwa do przodu. Hołownia musi pokazać, że nie jest miękiszonem. Dziś gra o swoją przyszłość. O wszystko!