Wysłane także faksem: 00 48 22/ 318-98-01
Prokurator Generalny
Andrzej Seremet
Prokuratura Generalna
ul. Barska 28/30
02-315 Warszawa
Polen
2924/10 Berlin, 29.12.2011 r.
„Wojskowi prokuratorzy inwigilowali dziennikarzy”,
artykuł w „Rzeczpospolitej” z dnia 29.12.2011 r.
Szanowny Panie Prokuratorze Generalny,
w nawiązaniu do dzisiejszego (29.12.2011 r.) artykułu w „Rzeczpospolitej” pt. „Wojskowi prokuratorzy inwigilowali dziennikarzy” (cały artykuł tutaj: http://www.rp.pl/artykul…) składam wniosek z prośbą o udzielenie informacji,
czy polska prokuratura jakiegokolwiek szczebla, także prokuratura wojskowa, w związku z jakąkolwiek prowadzoną przeze mnie jako adwokata sprawą wystąpiła lub występuje do operatorów telefonii komórkowej i/lub stacjonarnej w Polsce i/lub w Niemczech o udostępnienie moich billingów i/lub treści esemesów.
Podkreślam, że wniosek mój dotyczy wszystkich prowadzonych przeze mnie spraw, nie tylko Tragedii Smoleńskiej i Mniejszości Polskiej w Niemczech.
Proszę także o przekazanie informacji,
czy polska prokuratura jakiegokolwiek szczebla, także prokuratura wojskowa, posiada w związku z jakąkolwiek prowadzoną przeze mnie jako adwokata sprawą billingi i/lub treści esemesów operatorów telefonii komórkowej i/lub stacjonarnej w Polsce i/lub w Niemczech, nawet jeżeli nie występowała o nie.
Zaznaczam, że z podobnym wnioskiem zwrócę się do właściwych władz i organów w Republice Federalnej Niemiec.
Z wyrazami szacunku
Stefan Hambura
Rechtsanwalt
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 3407
Dziwny jest ten świat. Prokuratura, która zamiast dbać o transparentność swoich działań, dopuszcza się........trudno mi jest znaleźć odpowiednich słów na określenie poczynań Prokuratury.
Komu wierzyć?
Czy my, podatnicy, którzy utrzymujemy panie i panów prokuratorów, umożliwiając im wysokie zarobki, zasługujemy na oszukiwanie nas,
na manipulacje nami dla zysków państwowych urzędników?
w tej sprawie.
Ludzie, którym się chce coś zdziałać nie tylko dla własnego interesu. Gratuluję Panu odwagi i determinacji.
Jak adwokat zarejestrowany w Niemczech nie musi się obawiać o usunięcie z izby adwokackiej,
przebierancy w polskich mundurach. choc mieszkam z dala od granic POlszy
moj komputer byl juz atakowany kilka krotnie
Wyrazy szacunku dla Pana Mecenasa.Dzieki ze Pan zajmuje się tymi oszustwami.Mam nadzieje ze przyniesie to dobry skutek.