KONIEC BLOKOWANIA MÓWNICY

          nie jest to pomysł zbyt demokratyczny
          ale bardzo skuteczny
         

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika undercover elephant

13-01-2017 [20:51] - undercover elephant | Link:

Ale się uśmiałem :)

Obrazek użytkownika Domasuł

13-01-2017 [21:29] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Wow to swietne!!

Obrazek użytkownika twardek

13-01-2017 [22:37] - twardek | Link:

Super! chociaż w piwniczce pod zapadnią mogłaby się jeszcze znajdować płyta, jako element naciskowy, która dynamicznie obciążona spadającym osobnikiem uwalniała by sprężony strumień szamba ze zbiorniczka posadowionego tamże ?
---
Panowie, oby nie okazało się, że porażka zaciężnych żołnierzy demokracji w okopie polskim spowoduje skierowanie na nasze głowy nawały artyleryjskiej z ciężkich haubic systemu Mody's i Finch, dla zniszczenia groźnego a przecież - a jakże - bezprawnego budżetu...

Obrazek użytkownika twardek

13-01-2017 [22:40] - twardek | Link:

Uff, przed chwilą przeczytałem, że Fitch utrzymał ratę z perspektywą "stabilna". Daj Boże abym się pomylił i z Mody's.

Obrazek użytkownika twardek

13-01-2017 [23:02] - twardek | Link:

Mody's poinformował, że dzisiaj nie aktualizował ratingu Polski. Czyżby przedłużały się konsultacje z przełożonymi ?