KOCHANY PANIE (P)OŚLE SZCZERBO!

W polskim parlamencie grupa posłów tzw. totalnej opozycji na znak protestu przeciwko legalnie wybranej przez Polaków władzy aktualnie prowadzi rotacyjny strajk okupacyjny.

Opozycja ma świadomość dobrych zmian w Polsce. I jest zupełnie bezsilna wobec większości parlamentarnej Prawa i Sprawiedliwości, które może te zmiany swobodnie przegłosować. W związku z tym połączone siły PO-Nowoczesnej-PSL postanowiły nie dopuszczać do jakichkolwiek głosowań, siłą blokując mównicę sejmową.

Ze względu na brutalizację życia politycznego w kraju być może już wkrótce będziemy świadkami bijatyk pomiędzy posłami. Jak tak dalej pójdzie, to kolejnym atutem w walce o poselski czy senatorski mandat będzie posiadanie czarnego pasa w karate bądź tytułów mistrzowskich w boksie lub zapasach. Ja jednak nie tracę nadziei na to, że bliskość wigilii zadziała i nasza totalna opozycja przemówi wreszcie ludzkim głosem.

Porozmawiajmy jednak poważnie. Zwłaszcza, że nad Europą gromadzą się dziś czarne chmury, a kolejne zagrożenia i zamachy zbliżają się już do naszych granic.

W atakach islamistów na terenie UE giną również Polacy – że wspomnę zamordowanego ostatnio w Berlinie kierowcę TIR-a. Sterroryzowany przez napastników, którzy porwali jego ciężarówkę – walczył do końca – skutecznie przeszkadzając w taranowaniu niewinnych ludzi. Gdyby nie ofiara jego życia, liczba zabitych i rannych berlińczyków dokonujących na jarmarku świątecznych zakupów byłaby znacznie wyższa.

I to są prawdziwe problemy, kochany panie (p)ośle Szczerbo!

Ilość terrorystów przemyconych do Europy z zalewem imigrantów ekonomicznych przekracza już masę krytyczną. Putin pręży muskuły i wie, że upływający czas działa na jego niekorzyść. Dlatego prawdopodobnie nad Europą rozpęta się wkrótce hybrydowy konflikt, przechodzący w regularną wojnę. W tej sytuacji paraliżowanie prac parlamentu, prowokowanie przerwy w nadawaniu programu telewizyjnego czy szkalowanie dobrego imienia Rzeczypospolitej i jawne nawoływanie do siłowego obalenia legalnie wybranego rządu i prezydenta zakrawają na zdradę stanu! A w warunkach wojennych takie działanie karane jest w jeden sposób...

PS Po katastrofie smoleńskiej – widząc bezmiar zaprzaństwa i hucpy rządzących – napisałem taki oto wiersz:

POWOŁAĆ ARMIĘ KRAJOWĄ

Marzy mi się, by porządek

Znów nastał w kraju naszym,

By złodziej kary się lękał,

By zdrajcę stąd wystraszyć.

Pomarzyć zawsze jest pięknie,

Lecz jak to przeprowadzić?

Jak Polskę oczyścić wreszcie

Z tego, co wszystkim wadzi?

Chciałbym, żeby politycy

Nie czuli się bezkarni,

W tej wyprzedaży Ojczyzny,

Wolności, fabryk, armii...

Czas, by postawić już tamę

Wszystkim zboczonym śmieciom,

By skończyć raz z deprawacją

Młodzieży oraz dzieci...

By nie panoszył się w Polsce

Bezkarnie agent obcy.

I by urwały się wreszcie

We „mgłę” zabawy chłopców...

Sądy niech sądzą uczciwie

Zbrodnie i sitwy chciwość.

Prawo niech znów znaczy prawo!

Przywrócić sprawiedliwość!

Pora sprzedajnym wygolić

Łeb (żeby każdy wiedział...),

By donosiciel – za karę –

Na pupie nie mógł siedzieć...

By kolaborant-zaprzaniec

Przestał się tutaj biesić,

Trzeba raz jeszcze, od nowa

Armię Krajową wskrzesić...

W Rzeczypospolitej barwach

Trwać – jak powstańcy młodzi!

Tu nie ma już rady innej:

Do podziemia czas schodzić...

Bóg – Honor – Ojczyzna wiedzie,

Wolność jest niezbywalna!

Czas bronić swej tożsamości

POLSKOŚĆ – TO JEST NORMALNOŚĆ!

(z tomiku „Ja tu zostaję”)

Okazuje się, że demokratyczne wybory nic nie znaczą dla „Polaków gorszego sortu”. Na szczęście nie ma potrzeby schodzić dziś do podziemia. Wystarczy tylko przestrzegać obowiązującego prawa…

A z cyklu – znalezione w sieci – przypominam moją starą pastorałkę;

„Kiedy gwiazda odmieni...”

Wesołych Świąt!

https://www.youtube.com/watch?v=rQxrhTiraFg

YouTube: 

GALERIA

opozycja

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-12-2016 [22:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

Przez ostatnie 8 lat różni Piosenkarze zwiazani z obozem postępu, postępem tłumaczyli konieczność akceptacji szwindli i karier tłumanów. Teraz Pan Piosenkarz od PiS-u, karierkę kiedyś robiący pod okiem siepaczy z UB, konieczność płaszczenia się przed Prezesem i jego przydupasami, usprawiedliwia zagrożeniem ze strony terroryzmu i Putina. To się nazywa "dobra zmiana" W 45 podobna była.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

23-12-2016 [07:39] - Lech Makowiecki | Link:

Wielkopolskizdzichu! Miało być ludzkim głosem! Wszak za chwilę Wigilia :))) Przynajmniej spróbuj... PS Też cię kocham, trollu... :)

Obrazek użytkownika Lektor

23-12-2016 [00:02] - Lektor | Link:

Ktoś musi tego naszego narodowego dobra jakim jest gmach sejmu pilnować. I nie tylko w czasie obrad, ale szczególnie w czasie świąt, bo jak wiemy licho nie śpi, a ruskich czpionów w Polsce do cholery. I jak się okazało najlepszymi do tego nocnymi strużami są członkowie PO i Nowoczesnej. To znakomici struże i przynajmniej do czegoś się nadają, bo już na pewno nie do polityki. Co jest godnym podziwu to to, że oni pracują gratis. Pochwalmy ich zaangażowanie i cieszmy się, że mamy aż dwie partie strużów nocnych.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

23-12-2016 [07:45] - Lech Makowiecki | Link:

Lektorze! Nie jestem taki pewien tego stróżowania. Najlepiej zrobić remanent po ich wyjściu, przeliczyć fotele itp...

Obrazek użytkownika Lektor

23-12-2016 [10:43] - Lektor | Link:

Racja ! Struże (a szczególnie ci) pilnują, ale też kradną (znamy to z odejścia Komoruskiego z pałacu prezydenckiego). A zatem remanent będzie obowiązkowy !

Obrazek użytkownika angela

23-12-2016 [15:18] - angela | Link:

A w sejmie, nie czuć swadu, żeby strażacy to towarzystwo ewakuowali.
Pasta i parówki emitowaly trotyl, to cóż dopiero rybki zapach siarki.